Monitor ASUS ROG Swift PG27AQDP 26.5" WOLED 2560x1440px 480Hz 0.03 ms [GTG]
Maksymalna liczba rat dostępnych przy zakupie internetowym jest widoczna pod ceną produktu.
Zakres od A do G
| Ekran: | 26.5", 2560 x 1440px, WOLED |
|---|---|
| 0.03 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 1300 (HDR), 450 (SDR) |
Dostawa jutro
Zamów przez:Dostawa jutro
Zamów przez:kod na kolejne zakupy o wartości 2 rat
Obraz na poziomie elity
Przewaga w każdej grze
ROG Swift OLED PG27AQDP to pierwszy na świecie monitor OLED 2560 x 1440 px 480 Hz o przekątnej 26.5 cali, stworzony z myślą o graczach e-sportowych i fanach gier AAA. Superszybkie odświeżanie 480 Hz i czas reakcji 0,03 ms zapewniają płynność i błyskawiczną responsywność. Technologia OLED z pokryciem 99% DCI-P3 gwarantuje doskonałe kolory i wyrazistość. ROG AI Assistant zwiększa komfort gry, a OLED Care+ chroni ekran, zapewniając jego długą żywotność. Niestandardowy radiator skutecznie chłodzi, minimalizując ryzyko wypalenia.
20% jaśniejszy obraz
Clear Pixel Edge
Extreme Low Motion Blur
Korzyści technologii OLED
Bezstresowy monitor OLED
Styl i funkcjonalność
Gamingowy klimat z logo ROG
Bezramkowa matryca
DisplayWidget Center
AI Crosshair
AI Shadow Boost
AI Visual
AI Sniper
Płynność i responsywność
ASUS Flicker-Free
ASUS Low Blue Light
Wszechstronność połączeń
* USB-A 3.2 Gen. 1 - 2 szt., USB Typu-B - 1 szt.
Co w zestawie?
ZOBACZ WIĘCEJ
Dane techniczne
|---|---|
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 480 |
| Czas reakcji matrycy [ms]: | 0.03 [GTG] |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Nowa klasa energetyczna: | F |
Parametry | |
| Zastosowanie: | Dla gracza |
| Typ ekranu: | Płaski |
| Przekątna ekranu [cal]: | 26.5 |
| Przekątna ekranu [cm]: | 67.32 |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Rodzaj matrycy: | WOLED |
| Rozdzielczość ekranu: | 2560 x 1440 |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Odwzorowanie przestrzeni barw: | DCI-P3: 99%sRGB: 135% |
| Liczba wyświetlanych kolorów: | 1073.7 milionów |
| HDR: | Certyfikat Display HDR True Black 400HDR10 |
| Funkcja Smart: | Nie |
| Wbudowany kalibrator: | Nie |
| Technologia synchronizacji: | Adaptive-SyncFreeSync™ PremiumNVIDIA® G-SYNC® Compatible |
| Technologia ochrony oczu: | Filtr światła niebieskiegoRedukcja migotania (Flicker free) |
| Wielkość plamki: | 0.229 x 0.229 mm |
| Kontrast statyczny: | 1500000:1 |
| Zawiera akumulator/baterię: | Nie |
| Dual Mode: | Nie |
| Model: | PG27AQDP |
Techniczne | |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 stopni |
| Ekran obrotowy (pivot): | Tak |
| Zakres obrotu (pivot): | 90° (w lewo)90° (w prawo) |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt): | Tak |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt): | 20° (do tyłu/w górę)5° (do przodu/w dół) |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel): | Tak |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel): | 30° (w lewo)30° (w prawo) |
| Regulacja wysokości: | Tak |
| Zakres regulacji wysokości: | 110 mm |
| Możliwość zawieszenia na ścianie: | Tak |
| Standard VESA [mm]: | 100 x 100 |
| Głośniki: | Nie |
| Monitor bezramkowy: | Tak |
| Tuner TV: | Nie |
| Monitor przenośny: | Nie |
Efektywność energetyczna | |
| Zużycie energii SDR [kWh/1000h]: | 24.5 |
| Zużycie energii HDR [kWh/1000h]: | 29.6 |
| Pobór mocy podczas pracy: | 27 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | 0.3 W (wyłączony), 0.5 W (w trybie czuwania) |