Monitor GIGABYTE GO27Q24G 27" 2560x1440px WOLED 240Hz 0.03 [GTG]
Kod: 2129007
Ekran: 27", 2560 x 1440px, WOLED
240
0.03 [GTG]
Jasność ekranu [cd/m2]: 1300 (HDR)
16:9
Złącza: DC-in (wejście zasilania) - 1 szt., DisplayPort 1.4 - 1 szt., HDMI 2.1 - 2 szt....
Dostawa jutro
Zamów przez:
-- godz.
-- min.
-- sek.
Dostawa jutro
Zamów przez:
-- godz.
-- min.
-- sek.
Sprawdź
Zamów telefonicznie 756 756 756
Opis produktu
GIGABYTE GO27Q24G - monitor do gier, szczególnie dynamicznych tytułów FPS oraz zastosowań wymagających wysokiego kontrastu i szybkiej reakcji. Wyposażony w 27-calowy panel WOLED QHD (2560 x 1440) o odświeżaniu 240 Hz, czasie reakcji 0,03 ms, jasności do 1300 nitów oraz pokryciu 99% DCI-P3 i wsparciu G-SYNC Compatible. Posiada funkcje ochrony matrycy OLED i wzroku, regulowaną podstawę oraz złącza HDMI 2.1, DisplayPort 1.4 i USB-C.
Dane techniczne
Dane podstawowe
Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: 240
Czas reakcji matrycy [ms]: 0.03 [GTG]
Proporcje ekranu: 16:9
Nowa klasa energetyczna: E
Parametry
Zastosowanie: Dla gracza
Typ ekranu: Płaski
Przekątna ekranu [cal]: 27
Przekątna ekranu [cm]: 67
Powłoka matrycy: Błyszcząca
Podświetlenie ekranu: WOLED
Rodzaj matrycy: WOLED
Rozdzielczość ekranu: 2560 x 1440
Proporcje ekranu: 16:9
Odwzorowanie przestrzeni barw: DCI-P3: 99%
Liczba wyświetlanych kolorów: 1.07 mld
HDR: Certyfikat Display HDR True Black 400
Funkcja Smart: Nie
Wbudowany kalibrator: Nie
Technologia synchronizacji: NVIDIA® G-SYNC® Compatible
Technologia ochrony oczu: EyeSafe 3.0Redukcja migotania (Flicker free)Redukcja niebieskiego światła
Wielkość plamki: 0.2292 x 0.2292 mm
Kontrast statyczny: 1500000:1
Zawiera akumulator/baterię: Nie
Dual Mode: Nie
Model: GO27Q24G
Techniczne
Kąt widzenia w pionie: 178 stopni
Kąt widzenia w poziomie: 178 stopni
Ekran obrotowy (pivot): Tak
Zakres obrotu (pivot): 90° (w prawo)
Regulacja kąta pochylenia (Tilt): Tak
Zakres regulacji pochylenia (Tilt): 21° (do tyłu/w górę)5° (do przodu/w dół)
Regulacja kąta obrotu (Swivel): Tak
Zakres regulacji obrotu (Swivel): 15° (w lewo)15° (w prawo)
Regulacja wysokości: Tak
Zakres regulacji wysokości: 130 mm
Możliwość zawieszenia na ścianie: Tak
Standard VESA [mm]: 100 x 100
Głośniki: Nie
Monitor bezramkowy: Tak
Tuner TV: Nie
Monitor przenośny: Nie
Dodatkowe informacje: AI OLED CareTactical Switch 2.0Technologia Micro Lens Array+ (MLA+)
Efektywność energetyczna
Nowa klasa energetyczna: E
Zużycie energii SDR [kWh/1000h]: 24
Zużycie energii HDR [kWh/1000h]: 36
Pobór mocy podczas pracy: 36 W
Pobór mocy podczas spoczynku: 0.5 W
Fizyczne
Wysokość [cm]: 35.02
Wysokość (z podstawą) [cm]: 52.65
Głębokość [cm]: 5.44
Głębokość (z podstawą) [cm]: 18.75
Szerokość [cm]: 60.44
Waga [kg]: 4.1
Waga z podstawą [kg]: 5.6
Waga z opakowaniem [kg]: 8.00
Pilot: Nie
Wyposażenie: Kabel DisplayPortKabel zasilającyZasilacz
Kolor obudowy: Czarny
Gwarancja: 36 miesięcy
Dokumenty do pobrania
  • Instrukcja obsługi:
  • Informacje o bezpieczeństwie:
  • Producent
  • Nazwa producenta/importera: GIGABYTE
  • Dodaj przydatne akcesoria
    Opinie
    Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu
    Ubezpieczenie Gwarancja Plus
    Raty i leasing