Monitor GIGABYTE MO27Q28G 27" 2560x1440px 280Hz 0.03 ms [GTG]
Maksymalna liczba rat dostępnych przy zakupie internetowym jest widoczna pod ceną produktu.
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 2560 x 1440px, RGB Tandem OLED |
|---|---|
| 0.03 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 1500 (HDR), 335 (SDR) |
Dostawa jutro
Zamów przez:Dostawa jutro
Zamów przez:kod na kolejne zakupy o wartości 2 rat
Dane techniczne
|---|---|
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 280 |
| Czas reakcji matrycy [ms]: | 0.03 [GTG] |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Nowa klasa energetyczna: | F |
Parametry | |
| Zastosowanie: | Dla gracza |
| Typ ekranu: | Płaski |
| Przekątna ekranu [cal]: | 27 |
| Przekątna ekranu [cm]: | 67 |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Rodzaj matrycy: | RGB Tandem OLED |
| Rozdzielczość ekranu: | 2560 x 1440 |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Odwzorowanie przestrzeni barw: | BT 2020: 84%DCI-P3: 99.5% |
| Liczba wyświetlanych kolorów: | 1.07 mld |
| HDR: | Certyfikat Display HDR True Black 500 |
| Funkcja Smart: | Nie |
| Wbudowany kalibrator: | Nie |
| Technologia synchronizacji: | NVIDIA® G-SYNC® Compatible |
| Wielkość plamki: | 0.2292 x 0.2292 mm |
| Kontrast dynamiczny: | 1500000:1 |
| Zawiera akumulator/baterię: | Nie |
| Dual Mode: | Nie |
| Model: | MO27Q28G |
Techniczne | |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 stopni |
| Ekran obrotowy (pivot): | Tak |
| Zakres obrotu (pivot): | 90° (w prawo) |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt): | Tak |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt): | 21° (do tyłu/w górę)5° (do przodu/w dół) |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel): | Tak |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel): | 15° (w lewo)15° (w prawo) |
| Regulacja wysokości: | Tak |
| Zakres regulacji wysokości: | 130 mm |
| Możliwość zawieszenia na ścianie: | Tak |
| Standard VESA [mm]: | 100 x 100 |
| Głośniki: | Tak |
| Moc głośników: | 2 x 5W |
| Monitor bezramkowy: | Tak |
| Tuner TV: | Nie |
| Monitor przenośny: | Nie |
Efektywność energetyczna | |
| Zużycie energii SDR [kWh/1000h]: | 25 |
| Zużycie energii HDR [kWh/1000h]: | 33 |
| Pobór mocy podczas pracy: | 35 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | 0.3 W (wyłączony), 0.5 W (tryb oszczędzania) |