Produkt archiwalny
Monitor IIYAMA ProLite XUB2792QSN-B5 27" 2560x1440px IPS 4 ms [GTG]
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Monitor ACER Nitro ED340CURW0BMIIPX 34" 3440x1440px 240Hz 1 ms [VRB] Curved
Monitor ACER Nitro XF273U F3 27" 2560x1440px IPS 320Hz 0.5 ms [GTG]
Monitor LENOVO R32QC-30 31.5" 2560x1440px 180Hz 0.5 ms [MPRT] Curved
Monitor ASUS ProArt PA24ACRV 23.8" 2560x1440px IPS
Produkt archiwalny
Monitor IIYAMA ProLite XUB2792QSN-B5 27" 2560x1440px IPS 4 ms [GTG]
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneIdealny dla każdego
Obraz o wysokiej jakości
Monitor IIYAMA ProLite XUB2792QSN-B5 jest wyposażony w 27-calowy ekran z matową matrycą IPS. Ekran posiada rozdzielczość 2560 x 1440 pikseli, co zapewnia wyświetlanie doskonałej jakości obrazu i świetne odwzorowanie najdrobniejszych szczegółów. Ponadto częstotliwość odświeżania obrazu 75 Hz zapewnia płynność obrazu, a czas reakcji matrycy wynosi tylko 4 milisekundy. Jasność ekranu wynosi 350 cd/m2, co oznacza, że obraz jest bardzo jasny i wyraźny, a kolory są pełne i intensywne.
Dostosuj ekran do swoich potrzeb
Monitor zapewnia szerokie kąty widzenia w poziomie i w pionie, wynoszące 178 stopni. Model ten wyposażony jest w stabilną podstawę, która pozwala na regulację zarówno kąta nachylenia, jak i wysokości ekranu, co pozwala na optymalne dostosowanie go do swoich potrzeb i preferencji użytkownika. Ponadto, monitor jest zgodny ze standardem VESA 100 x 100 mm, co umożliwia jego łatwe zawieszenie na ścianie. Dzięki obrotowej konstrukcji ekranu użytkownik może łatwo zmienić orientację na pionową lub poziomą. Dzięki temu monitor można idealnie dopasować do swoich potrzeb.
Funkcje ochrony wzroku
IIYAMA ProLite XUB2792QSN-B5 to nowoczesne urządzenie, które zostało wyposażone w wiele przydatnych funkcji, mających na celu zminimalizowanie negatywnego wpływu pracy przed monitorem na nasze oczy. Jedną z tych funkcji jest redukcja niebieskiego światła, która ogranicza emisję tego niebezpiecznego dla wzroku światła. Kolejną ważną funkcją, z jaką został wyposażony monitor, jest technologia Flicker Free, która niweluje problem migotania. Dzięki tym zaawansowanym funkcjom, użytkownicy mogą teraz spędzać przed monitorem nawet wiele godzin, bez obaw o ból i zmęczenie oczu.
Wbudowane głośniki
Monitor IIYAMA ProLite XUB2792QSN-B5 to urządzenie wyposażone we wbudowane głośniki, które umożliwiają korzystanie z dźwięku bez potrzeby podłączania dodatkowych głośników zewnętrznych. Dzięki temu użytkownik może cieszyć się bardziej minimalistycznym i uporządkowanym miejscem pracy, bez konieczności zajmowania dodatkowej przestrzeni na biurku.
Dostępne złącza
Monitor XUB2792QSN-B5 to urządzenie, które może pomóc w organizacji miejsca pracy. Jego zaletą jest port USB-C, dzięki któremu można przesłać obraz z notebooka na monitor oraz zasilać go, używając tylko jednego kabla. Dodatkowo, podłączenie monitora do sieci LAN za pomocą złącza RJ-45 umożliwia także automatyczne podłączenie notebooka do Internetu. Ponadto monitor posiada złącze HDMI, złącze DisplayPort, wyjście liniowe audio oraz dwa złącza USB-A.
Zawartość opakowania
Opakowanie zawiera: monitor IIYAMA ProLite XUB2792QSN-B5, kabel zasilający, kabel HDMI - HDMI, kabel DisplayPort - DisplayPort, kabel USB-C - USB-C oraz instrukcję obsługi.
Dane techniczne
| Ekran: | 27", 2560 x 1440px, IPS |
|---|---|
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 75 |
| Czas reakcji matrycy [ms]: | 4 [GTG] |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Nowa klasa energetyczna: | E |
Parametry | |
| Zastosowanie: | Do domu i biura |
|---|---|
| Typ ekranu: | Płaski |
| Przekątna ekranu [cal]: | 27 |
| Przekątna ekranu [cm]: | 68.5 |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Podświetlenie ekranu: | LED |
| Rodzaj matrycy: | IPS |
| Rozdzielczość ekranu: | 2560 x 1440 |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 75 |
| Odwzorowanie przestrzeni barw: | NTSC: 72%sRGB: 99% |
| Liczba wyświetlanych kolorów: | 16.7 mln |
| HDR: | Nie |
| Czas reakcji matrycy [ms]: | 4 [GTG] |
| Funkcja Smart: | Nie |
| Wbudowany kalibrator: | Nie |
| Technologia synchronizacji: | Nie |
| Technologia ochrony oczu: | Redukcja migotania (Flicker free)Redukcja niebieskiego światła |
| Wielkość plamki: | 0.233 x 0.233 mm |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
| Kontrast dynamiczny: | 80000000:1 |
| Kontrast statyczny: | 1000:1 |
| Dual Mode: | Nie |
| Model: | ProLite XUB2792QSN-B5 |
Techniczne | |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 stopni |
| Ekran obrotowy (pivot): | Tak |
| Zakres obrotu (pivot): | 90° (w lewo)90° (w prawo) |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt): | Tak |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt): | 23° (do tyłu/w górę)5° (do przodu/w dół) |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel): | Tak |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel): | 45° (w lewo)45° (w prawo) |
| Regulacja wysokości: | Tak |
| Zakres regulacji wysokości: | 150 mm |
| Możliwość zawieszenia na ścianie: | Tak |
| Standard VESA [mm]: | 100 x 100 |
| Głośniki: | Tak |
| Moc głośników: | 2 x 2W |
| Monitor bezramkowy: | Tak |
| Tuner TV: | Nie |
| Monitor przenośny: | Nie |
| Dodatkowe informacje: | DDC2BMożliwość zabezpieczenia linką (port Kensington Lock)Wbudowany HUB USBWbudowany system zarządzania kablami |
| Złącza: | AC-in (wejście zasilania) - 1 szt.DisplayPort - 2 szt.HDMI - 1 szt.RJ-45 (LAN) - 1 szt.USB 3.2 Gen. 1 - 2 szt.USB Typu-C (z Power Delivery) - 1 szt.Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
Efektywność energetyczna | |
| Nowa klasa energetyczna: | E |
| Zużycie energii SDR [kWh/1000h]: | 21.5 |
| Zużycie prądu w trybie SDR: | 21.5 kWh = 27.74 zł |
| Pobór mocy podczas pracy: | 21 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | 0.5 W |
Fizyczne | |
| Wysokość [cm]: | 37.1 |
| Wysokość (z podstawą) [cm]: | 40.35 |
| Głębokość [cm]: | 5.4 |
| Głębokość (z podstawą) [cm]: | 20.95 |
| Szerokość [cm]: | 61.35 |
| Waga z podstawą [kg]: | 6.8 |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 8.40 |
| Pilot: | Nie |
| Wyposażenie: | Kabel DisplayPortKabel HDMIKabel USB-CKabel zasilający |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Gwarancja: | 36 miesięcy |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Iyama Corporation |
| Ulica i numer budynku: | Wijkermeerstraat 8 |
| Kod pocztowy: | 2131 |
| Miasto: | HA Hoofddorp |
| Adres elektroniczny: | https://iiyama.com/pl_pl/ |