Monitor SAMSUNG Odyssey F27G35TFWU 27" 1920x1080px 144Hz 1 ms
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Produkt archiwalny
Opis produktu
Odświeżanie obrazu  144 Hz i niski czas reakcji 1 ms. Każdy moment ma znaczenie.
Wysoka prędkość odświeżania 144 Hz i czas reakcji zaledwie 1 ms. Nie ominie Cię żadna akcja.
Synchronizacja odświeżania AMD FreeSync. Płynność obrazu jeszcze bliższa rzeczywistości.
AMD FreeSync to synchronizacja odświeżania, która zapewnia realistyczną płynność obrazu.
Obracaj, odchylaj i reguluj do woli. Ustaw ułożenie ekranu maksymalizując swój komfort.
Możesz do woli obracać, odchylać i regulować ustawienie ekranu, aby zmaksymalizować swój komfort.
 Trójstronna bezramkowa konstrukcja. Pełen ekran daje więcej niż do tej pory.
Ekran oferuje teraz jeszcze lepsze wrażenia dzięki trójstronnie zredukowanym ramkom konstrukcji.
Funkcje Flicker Free i Eye Saver Mode. Chroń swoje oczy, by zawsze wygrywać.
Z funkcjami  Flicker Free i Eye Saver Mode zapewnisz bezpieczeństwo swoim oczom.
PŁYNNOŚĆ DYNAMICZNYCH SCEN AKCJI
Częstotliwość odświeżania 144 Hz
Częstotliwość odświeżania obrazu wynosząca aż 144 Hz zapewni Ci płynność dynamicznych scen akcji, nawet w grach o wysokim współczynniku FPS (klatek na sekundę). Jeśli będziesz tego potrzebować, szybko zmienisz częstotliwość odświeżania z 144 Hz na 60 Hz lub odwrotnie.