Monitor SAMSUNG LU28R550UQRXEN 27.9" 3840x2160px IPS 4 ms [GTG]
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Opis produktu
Odkryj każdy szczegół
Monitor SAMSUNG U28R550 - Monitor
Oglądaj pod dowolnym kątem
Monitor SAMSUNG U28R550 - IPS
Monitor z technologią HDR
Monitor SAMSUNG U28R550 - HDR
Certyfikat Eye Comfort 2.0
Monitor SAMSUNG U28R550 - Eye Comfort 2.0
AMD FreeSync i Tryb gry
Monitor SAMSUNG U28R550 - AMD FreeSync
Doświadczaj wszystkiego, eksploruj świat gry!
28" monitor Samsung U28R550 z obrazem Ultra HD o rozdzielczości 3840 x 2160 idealnie sprawdzi się do uruchomienia gier na konsolach i PC. W połączeniu z technologią High Dynamic Range (HDR) zapewnia wierniejsze odzwierciedlenie kolorów oraz sprawia, że jasne piksele mogą być jeszcze jaśniejsze, a ciemne – ciemniejsze. Do tego krótki czas reakcji o wartości 4 ms (GTG) umożliwi płynną grę, nawet w najdynamiczniejszych scenach akcji.
Monitor SAMSUNG U28R550 - PC
Bezramkowy wyświetlacz
Monitor SAMSUNG U28R550 - Bezramkowy wyświetlacz
Filmy:
Dane techniczne
Dane podstawowe
Ekran: 28", 3840 x 2160px, IPS
Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: 60
Czas reakcji matrycy [ms]: 4 [GTG]
Jasność ekranu [cd/m2]: 300 (SDR)
Proporcje ekranu: 16:9
Nowa klasa energetyczna: G
Parametry
Zastosowanie: Do domu i biura
Typ ekranu: Płaski
Przekątna ekranu [cal]: 28
Przekątna ekranu [cm]: 70.8
Powłoka matrycy: Matowa
Podświetlenie ekranu: LED
Rodzaj matrycy: IPS
Rozdzielczość ekranu: 3840 x 2160
Proporcje ekranu: 16:9
Liczba wyświetlanych kolorów: 1.07 mld
HDR: HDR10
Funkcja Smart: Nie
Wbudowany kalibrator: Nie
Technologia synchronizacji: FreeSync™
Technologia ochrony oczu: Eye SaverFiltr światła niebieskiegoRedukcja migotania (Flicker free)
Wielkość plamki: 0.16 x 0.16 mm
Kontrast dynamiczny: Mega ∞ DCR
Kontrast statyczny: 1000:1
Dual Mode: Nie
Model: LU28R550UQRXEN
Techniczne
Kąt widzenia w pionie: 178 stopni
Kąt widzenia w poziomie: 178 stopni
Ekran obrotowy (pivot): Nie
Regulacja kąta pochylenia (Tilt): Tak
Zakres regulacji pochylenia (Tilt): 15° (do tyłu/w górę)2° (do przodu/w dół)
Regulacja kąta obrotu (Swivel): Nie
Regulacja wysokości: Nie
Możliwość zawieszenia na ścianie: Tak
Standard VESA [mm]: 75 x 75
Głośniki: Nie
Monitor bezramkowy: Tak
Tuner TV: Nie
Monitor przenośny: Nie
Efektywność energetyczna
Nowa klasa energetyczna: G
Zużycie energii SDR [kWh/1000h]: 32
Zużycie energii HDR [kWh/1000h]: 40
Pobór mocy podczas pracy: 48 W
Pobór mocy podczas spoczynku: 0.3 W (wyłączony), 0.5 W (w trybie czuwania)
Fizyczne
Wysokość [cm]: 37.4
Wysokość (z podstawą) [cm]: 47.93
Głębokość [cm]: 6.4
Głębokość (z podstawą) [cm]: 25.05
Szerokość [cm]: 63.88
Waga [kg]: 5
Waga z podstawą [kg]: 5.8
Waga z opakowaniem [kg]: 7.80
Pilot: Nie
Wyposażenie: Kabel HDMIKabel zasilający
Kolor obudowy: Czarno-srebrny
Gwarancja: 24 miesiące
Producent/podmiot odpowiedzialny
Nazwa: Samsung Electronics Poland Manufacturing Sp. z o.o.
Ulica i numer budynku: ul. Postępu 14
Kod pocztowy: 02-676
Miasto: Warszawa
Adres elektroniczny: www.samsung.com/pl/
Dokumenty do pobrania
  • Instrukcja obsługi:
  • Szczegółowe warunki gwarancji:
  • Informacje o bezpieczeństwie:
  • Producent
  • Nazwa producenta/importera: Samsung Electronics Polska sp. z o.o.
  • Opinie
    8 opinii 7 użytkowników poleca ten produkt
    Jakość obrazu
    5 /5
    Design
    4.5 /5
    Gabaryty i jakość wykonania
    4.4 /5
    Odwzorowanie kolorów
    4.5 /5
    Opcje regulacji
    3.3 /5
    Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
    Potwierdzony zakup
    Andrzej 31 marca 2025
    Potwierdzony zakup
    Monitor Samsung 28"