Monitor SAMSUNG Odyssey C32G55TQWR 32" 2560x1440px 144Hz 1 ms Curved
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Monitor ACER Nitro ED340CURW0BMIIPX 34" 3440x1440px 240Hz 1 ms [VRB] Curved
Monitor MSI MAG 274UPDF E16M 27" 3840x2160px IPS 160Hz 0.5 ms [GTG]
Monitor ACER Nitro XF273U F3 27" 2560x1440px IPS 320Hz 0.5 ms [GTG]
Produkt archiwalny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePłynna rozgrywka
Idealne rozwiązanie dla każdego
Zakrzywiony ekran
Szybka reakcja
Zależy Ci na tym, aby monitor ten szybko reagował na każdą Twoją komendę i zmianę rzutu podczas korzystania z niego? W takim wypadku ten model na pewno przypadnie Ci do gustu. Jego częstotliwość odświeżania obrazu sięga aż 144 Hz, dzięki czemu podczas korzystania z niego będziesz mógł skupić się na swojej pracy, a nie na rozmazanych elementach czy brakujących pikselach.
Matowa powłoka matrycy
Zadbaj o swoje oczy
Szeroki kąt widzenia
Podświetlenie LED
Złącza
Monitor posiada złącza: HDMI x1, wyjście liniowe audio, DisplayPort x1.
Wyposażenie
Dane techniczne
| Ekran: | 32", 2560 x 1440px, VA, Zakrzywiony ekran |