Monitor LG UltraGear 24GL600F 23.6" 1920x1080px 144Hz 1 ms
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Opis produktu
Stworzony, by wygrywać
Monitor LG 24GL600F
Odpowiedni sprzęt do wartkiej akcji
Ekran o przekątnej 24” i czas reakcji 1 ms sprawiają, że monitor LG 24GL600F UltraGear jest doskonałym wyborem do gier, w których konieczne jest podejmowanie błyskawicznych decyzji, jak RTS i FPS.
Monitor LG 24GL600F - Rozmiar Ekranu
Wczuj się w akcję
Dzięki częstotliwości odświeżania 144 Hz monitor LG 24GL600F umożliwia dostrzeżenie nawet najdrobniejszego ruchu i zapewnia płynny przebieg gry.
Monitor LG 24GL600F - Odświeżanie Ekranu
Czas reakcji 1 ms
Monitor LG 24GL600F - Czas Reakcji
Oglądaj całe pole bitwy
Monitor LG 24GL600F - Rozdzielczość
Radeon FreeSyncTM
Monitor LG 24GL600F - FreeSync
Spersonalizowany tryb gracza
Monitor LG 24GL600F - Tryb Gracza
Walka w czasie rzeczywistym
Monitor LG 24GL600F - Dynamic Action Sync
Dostrzeż wroga
Monitor LG 24GL600F - Black Stabilizer
Celuj szybko, strzelaj jeszcze szybciej
Monitor LG 24GL600F - Crosshair
Dane techniczne
Dane podstawowe
Ekran: 23.6", 1920 x 1080px, TN