Monitor LG UltraGear 27G411A-B 27'' 1920x1080px IPS 144Hz 5 ms [GTG]
Maksymalna liczba rat dostępnych przy zakupie internetowym jest widoczna pod ceną produktu.
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 5 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
Dostawa jutro
Zamów przez:Dostawa jutro
Zamów przez:kod na kolejne zakupy o wartości 2 rat
Zachwycający obraz
Ekran 27 cali FHD IPS
Głębia kolorów
Wyraziste i żywe kolory
Płynna rozgrywka
Częstotliwość odświeżania 144 Hz (overclock) sprawia, że ruchy na ekranie wyglądają płynnie i naturalnie. To ważne podczas dynamicznych gier, gdzie szybkość reakcji i brak rozmycia obrazu przekładają się na wysokie wyniki i satysfakcję z rozgrywki.
Reaguj szybko
AMD FreeSync oraz G-SYNC
Reakcja w grze
Widoczność w różnych scenach
Montaż VESA 100 mm
Monitor jest zgodny ze standardem montażowym VESA 100 mm, co umożliwia łatwe i stabilne przymocowanie kompatybilnych uchwytów VESA. Takie rozwiązanie zwiększa powierzchnię roboczą biurka, ułatwia zarządzanie kablami i pozwala na dopasowanie ustawienia ekranu do potrzeb użytkownika, co ma korzystny wpływ na wygodę i organizację pracy.
Złącza do różnych urządzeń
Dokładność i kontrola
Personalizacja ustawień
Ergonomiczny komfort
Wymiary
Zawartość opakowania
W opakowaniu znajduje się monitor LG UltraGear 27G411A-B 27 cali 1920x1080px IPS 144Hz 5 ms [GTG], kabel zasilający, kabel HDMI oraz dokumentacja.
Dane techniczne
|---|---|
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 144 |
| Czas reakcji matrycy [ms]: | 5 [GTG] |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Nowa klasa energetyczna: | E |
Parametry | |
| Zastosowanie: | Dla gracza |
| Typ ekranu: | Płaski |
| Przekątna ekranu [cal]: | 27 |
| Przekątna ekranu [cm]: | 68.6 |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Rodzaj matrycy: | IPS |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1080 |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Odwzorowanie przestrzeni barw: | sRGB: 99% |
| Liczba wyświetlanych kolorów: | 16.7 mln |
| HDR: | HDR10 |
| Funkcja Smart: | Nie |
| Wbudowany kalibrator: | Nie |
| Technologia synchronizacji: | FreeSync™NVIDIA® G-SYNC® Compatible |
| Technologia ochrony oczu: | Redukcja migotania (Flicker free) |
| Wielkość plamki: | 0.3114 x 0.3114 mm |
| Kontrast statyczny: | 1500:1 |
| Zawiera akumulator/baterię: | Nie |
| Dual Mode: | Nie |
| Model: | 27G411A-B.AEU |
Techniczne | |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 stopni |
| Ekran obrotowy (pivot): | Nie |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt): | Tak |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt): | 20° (do tyłu/w górę)5° (do przodu/w dół) |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel): | Nie |
| Regulacja wysokości: | Nie |
| Możliwość zawieszenia na ścianie: | Tak |
| Standard VESA [mm]: | 100 x 100 |
| Głośniki: | Nie |
| Monitor bezramkowy: | Tak |
| Tuner TV: | Nie |
| Monitor przenośny: | Nie |
Efektywność energetyczna | |
| Zużycie energii SDR [kWh/1000h]: | 20 |
| Zużycie energii HDR [kWh/1000h]: | 22 |
| Pobór mocy podczas pracy: | 20 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | 0.3 W (wyłączony), 0.5 W (w trybie czuwania) |