Monitor LG UltraWide 29U511A-B 29" 2560x1080px IPS 100Hz 1 ms [MBR]
Maksymalna liczba rat dostępnych przy zakupie internetowym jest widoczna pod ceną produktu.
Zakres od A do G
| Ekran: | 29", 2560 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 1 [MBR], 5 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
Dostawa jutro
Zamów przez:Dostawa jutro
Zamów przez:kod na kolejne zakupy o wartości 2 rat
Szerzej niż myślisz
Zobacz więcej, zrób więcej
Realistyczny obraz
Jasność w standardzie HDR
Zorganizowana przestrzeń
Płynny ruch bez smużenia
Technologia 1ms Motion Blur Reduction zmniejsza efekt rozmazania i smużenia w dynamicznych scenach, co przekłada się na wyraźny obraz w filmach akcji i grach. Dodatkowo obsługa AMD FreeSync™ synchronizuje częstotliwość odświeżania monitora z kartą graficzną, eliminując zacięcia i rwanie obrazu. Ponadto dzięki odświeżaniu 100 Hz ruch wygląda naturalnie, a każda klatka zachowuje płynność.
Komfort dla oczu
Ergonomia i montaż VESA
Łączność bez ograniczeń
Zawartość opakowania
Dane techniczne
|---|---|
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 100 |
| Czas reakcji matrycy [ms]: | 1 [MBR]5 [GTG] |
| Proporcje ekranu: | 21:9 |
| Nowa klasa energetyczna: | E |
Parametry | |
| Zastosowanie: | Do domu i biura |
| Typ ekranu: | Płaski |
| Przekątna ekranu [cal]: | 29 |
| Przekątna ekranu [cm]: | 73 |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Podświetlenie ekranu: | LED |
| Rodzaj matrycy: | IPS |
| Rozdzielczość ekranu: | 2560 x 1080 |
| Proporcje ekranu: | 21:9 |
| Odwzorowanie przestrzeni barw: | sRGB: 99% |
| Liczba wyświetlanych kolorów: | 16.7 mln |
| HDR: | HDR10 |
| Funkcja Smart: | Nie |
| Wbudowany kalibrator: | Nie |
| Technologia synchronizacji: | FreeSync™ |
| Technologia ochrony oczu: | Redukcja migotania (Flicker free) |
| Wielkość plamki: | 0.2626 x 0.2628 mm |
| Kontrast statyczny: | 1000:1 |
| Dual Mode: | Nie |
| Model: | 29U511A-B.AEU |
Techniczne | |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 stopni |
| Ekran obrotowy (pivot): | Nie |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt): | Nie |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel): | Nie |
| Regulacja wysokości: | Nie |
| Możliwość zawieszenia na ścianie: | Tak |
| Standard VESA [mm]: | 100 x 100 |
| Głośniki: | Nie |
| Monitor bezramkowy: | Tak |
| Tuner TV: | Nie |
| Monitor przenośny: | Nie |
| Dodatkowe informacje: | Reader ModeRedukcja rozmazania ruchu |
Efektywność energetyczna | |
| Zużycie energii SDR [kWh/1000h]: | 20 |
| Zużycie energii HDR [kWh/1000h]: | 22 |
| Pobór mocy podczas pracy: | 19.7 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | 0.3 W (wyłączony), 0.5 W (w trybie czuwania) |