Monitor PHILIPS 27E2N1110/00 27" 1920x1080px IPS 120Hz 1 ms [MPRT]
Maksymalna liczba rat dostępnych przy zakupie internetowym jest widoczna pod ceną produktu.
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 1 [MPRT] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
| Złącza: | AC-in (wejście zasilania) - 1 szt., HDMI 1.4 - 1 szt., VGA - 1 szt. |
Dostawa jutro
Zamów przez:Dostawa jutro
Zamów przez:kod na kolejne zakupy o wartości 2 rat
Wyrazisty obraz Full HD i szerokie kąty widzenia
Płynna rozgrywka i optymalizacja obrazu
Ten monitor to idealny wybór dla graczy, dzięki częstotliwości odświeżania 120 Hz i szybkiemu czasowi reakcji 1 ms MPRT. Takie parametry eliminują rozmazywanie obrazu i zapewniają płynność nawet w najbardziej dynamicznych scenach, co pozwala na precyzyjne śledzenie przeciwników w grach. Dodatkowo technologia SmartContrast dynamicznie reguluje kontrast, optymalizując kolory i intensywność podświetlenia, co przekłada się na głęboką czerń i bogactwo szczegółów w ciemnych obszarach, zarówno w filmach, jak i grach.
Komfort dla oczu i nowoczesne rozwiązania
Wszechstronna łączność i adaptacyjna synchronizacja
Ergonomia i przemyślana konstrukcja
Dane techniczne
|---|---|
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 120 |
| Czas reakcji matrycy [ms]: | 1 [MPRT] |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Nowa klasa energetyczna: | E |
Parametry | |
| Zastosowanie: | Do domu i biura |
| Typ ekranu: | Płaski |
| Przekątna ekranu [cal]: | 27 |
| Przekątna ekranu [cm]: | 68.6 |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Podświetlenie ekranu: | W-LED |
| Rodzaj matrycy: | IPS |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1080 |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Odwzorowanie przestrzeni barw: | Adobe RGB: 89.71%DCI-P3: 79.86%NTSC: 91.27%sRGB: 104.02% |
| Liczba wyświetlanych kolorów: | 16.7 mln |
| HDR: | Nie |
| Funkcja Smart: | Nie |
| Wbudowany kalibrator: | Nie |
| Technologia synchronizacji: | Adaptive-Sync |
| Technologia ochrony oczu: | Redukcja migotania (Flicker free)Redukcja niebieskiego światła |
| Wielkość plamki: | 0.3114 x 0.3114 mm |
| Kontrast dynamiczny: | Mega ∞ DCR |
| Kontrast statyczny: | 1500:1 |
| Dual Mode: | Nie |
| Model: | 27E2N1110 00 |
Techniczne | |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 stopni |
| Ekran obrotowy (pivot): | Nie |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt): | Tak |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt): | 20° (do tyłu/w górę)5° (do przodu/w dół) |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel): | Nie |
| Regulacja wysokości: | Nie |
| Możliwość zawieszenia na ścianie: | Tak |
| Standard VESA [mm]: | 100 x 100 |
| Głośniki: | Nie |
| Monitor bezramkowy: | Tak |
| Tuner TV: | Nie |
| Monitor przenośny: | Nie |
Efektywność energetyczna | |
| Zużycie energii SDR [kWh/1000h]: | 21 |
| Pobór mocy podczas pracy: | 15.6 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | 0.3 W (wyłączony), 0.5 W (w trybie czuwania) |