Monitor PHILIPS 27M2N3501PA 27" 2560x1440px IPS 260Hz 0.3 ms [MBR]
Kod: 2088542
Ekran: 27", 2560 x 1440px, IPS
260
0.3 [MBR]
Jasność ekranu [cd/m2]: 300
16:9
Złącza: DisplayPort 1.4 - 1 szt., HDMI 2.0 - 2 szt., Wyjście słuchawkowe - 1 szt.
Idealny dla gracza
Wbudowane głośniki
Dostawa jutro
Zamów przez:
-- godz.
-- min.
-- sek.
Dostawa jutro
Zamów przez:
-- godz.
-- min.
-- sek.
Cena bezpośrednio przed obniżką
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Sprawdź
Zamów telefonicznie 756 756 756
Opis produktu
Dane techniczne
Dane podstawowe
Ekran: 27", 2560 x 1440px, IPS
Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: 260
Czas reakcji matrycy [ms]: 0.3 [MBR]
Jasność ekranu [cd/m2]: 300
Proporcje ekranu: 16:9
Nowa klasa energetyczna: F
Parametry
Zastosowanie: Dla gracza
Typ ekranu: Płaski
Przekątna ekranu [cal]: 27
Przekątna ekranu [cm]: 68.5
Powłoka matrycy: Matowa
Podświetlenie ekranu: W-LED
Rodzaj matrycy: IPS
Rozdzielczość ekranu: 2560 x 1440
Proporcje ekranu: 16:9
Odwzorowanie przestrzeni barw: Adobe RGB: 90%DCI-P3: 95%NTSC: 105%sRGB: 120%
Liczba wyświetlanych kolorów: 1.07 mld
HDR: HDR10
Funkcja Smart: Nie
Wbudowany kalibrator: Nie
Technologia ochrony oczu: Redukcja migotania (Flicker free)Redukcja niebieskiego światła
Wielkość plamki: 0.2331 x 0.2331 mm
Kontrast dynamiczny: Mega ∞ DCR
Kontrast statyczny: 1000:1
Dual Mode: Nie
Model: 27M2N3501PA 00
Techniczne
Kąt widzenia w pionie: 178 stopni
Kąt widzenia w poziomie: 178 stopni
Ekran obrotowy (pivot): Tak
Zakres obrotu (pivot): 90° (w lewo)90° (w prawo)
Regulacja kąta pochylenia (Tilt): Tak
Zakres regulacji pochylenia (Tilt): 20° (do tyłu/w górę)5° (do przodu/w dół)
Regulacja kąta obrotu (Swivel): Tak
Zakres regulacji obrotu (Swivel): 30° (w lewo)30° (w prawo)
Regulacja wysokości: Tak
Zakres regulacji wysokości: 130 mm
Możliwość zawieszenia na ścianie: Tak
Standard VESA [mm]: 100 x 100
Głośniki: Tak
Moc głośników: 2 x 2W
Monitor bezramkowy: Tak
Tuner TV: Nie
Monitor przenośny: Nie
Efektywność energetyczna
Nowa klasa energetyczna: F
Zużycie energii SDR [kWh/1000h]: 25
Zużycie energii HDR [kWh/1000h]: 35
Pobór mocy podczas pracy: 35 W
Pobór mocy podczas spoczynku: 0.3 W (wyłączony), 0.5 W (tryb gotowości)
Fizyczne
Wysokość [cm]: 36.8
Wysokość (z podstawą) [cm]: 51.9
Głębokość [cm]: 6
Głębokość (z podstawą) [cm]: 26.1
Szerokość [cm]: 61.4
Waga [kg]: 3.88
Waga z podstawą [kg]: 5.66
Waga z opakowaniem [kg]: 8.39
Pilot: Nie
Wyposażenie: Kabel DisplayPortKabel HDMIKabel zasilający
Kolor obudowy: Biały
Gwarancja: 36 miesięcy
Producent/podmiot odpowiedzialny
Nazwa: Philips Polska Sp. z o.o.
Ulica i numer budynku: Aleje Jerozolimskie 195B
Kod pocztowy: 02-222
Miasto: Warszawa
Adres elektroniczny: consumer.care@philips.com
Dokumenty do pobrania
  • Informacje o bezpieczeństwie:
  • Producent
  • Nazwa producenta/importera: PHILIPS
  • Dodaj przydatne akcesoria
    Opinie
    12 opinii 10 użytkowników poleca ten produkt
    Jakość obrazu
    4.5 /5
    Design
    4.5 /5
    Gabaryty i jakość wykonania
    4.2 /5
    Odwzorowanie kolorów
    4.3 /5
    Opcje regulacji
    4.3 /5
    Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
    Potwierdzony zakup
    Sylwia 8 stycznia 2026
    Potwierdzony zakup
    Polecam
    Czy ta opinia była pomocna?
    Danylo 5 stycznia 2026
    Najlepszy za te pieniądze
    Czy ta opinia była pomocna?
    Karol 5 stycznia 2026
    Monitor do grania
    Michał 14 listopada 2025
    Monitor Philips
    Doskonały do kart graficznych NVIDIA GeForce RTX
    Ula 31 grudnia 2025
    Monitor
    Syn zadowolony ,super cena do jakości ,polecam
    Jacek 7 listopada 2025
    Super monitor
    Wszystko w najlepszym porządku. Polecam.
    Gatosik 4 października 2025
    Polecam
    Mogę mocno polecić. Idealny do grania i filmów + bardzo dobra jakość
    Kaja 19 grudnia 2025
    Kaja
    Monitor bardzo ładnie się prezentuje. Kolory są wyraziste. Głośniki też niczego sobie. Polecam.
    radziulek 11 stycznia 2026
    super chruper
    bardzo fajny
    Чумачеча 19 listopada 2025
    Fajny monitor za małe pieniądze
    Bardzo dobrzy monitor
    Ubezpieczenie Gwarancja Plus
    Raty i leasing