Monitor SAMSUNG C32F391FWU 31.5" 1920x1080px 4 ms Curved
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Monitor LENOVO R32QC-30 31.5" 2560x1440px 180Hz 0.5 ms [MPRT] Curved
Monitor ACER Nitro XZ273UP2BMIIPHX 27" 2560x1440px 180Hz 0.5 ms [GTG] Curved
Monitor ASUS ROG Strix XG27WCS 27" 2560x1440px 180Hz 1 ms [GTG] Curved
Sugerowana cena producenta:
Produkt archiwalny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Wybrane cechy i funkcje
Zakrzywiony ekran VA
32" / 16:9
Szerokie kąty widzenia
Zakrzywienie ekranu 1800R
Rozdzielczość
1920 x 1080
Kontrast 3000:1
Czas reakcji 4ms
Ochrona oczu
Flicker Free & Eye Saver
Dla profesjonalistów
i dla graczy
To już nie jest moda, to nowa rzeczywistość.
Monitor Samsung CF391
Zakrzywiony wyświetlacz
Trend, który stał się standardem
Zakrzywienie 1800R*
Największe zakrzywienie ekranu dla spotęgowania wrażeń
Samsung oparł kształt monitora na okręgu o promieniu 1800 mm, tworząc najlepsze zakrzywienie w swojej klasie. Wpływa ono na zredukowanie odbijanego światła i zapewnia rozległe pole widzenia. Ponadto oczy użytkownika znajdują się w takiej samej odległości od każdego punktu na ekranie. Dzięki temu wzrok męczy się mniej, niż podczas korzystania z płaskich monitorów.
*"R" to sposób określania stopnia zakrzywienia ekranu. Wartość 1800R oznacza, że gdyby z wielu takich ekranów stworzyć okrąg, jego promień wyniesie 1,8 metra (1800mm).
Flicker Free & Tryb Eye Saver
Innowacyjna ochrona Twoich oczu
- Komfort dla oczu zapewnia technologia Flicker Free, eliminująca migotanie ekranu.
- Funkcja Eye Saver oszczędza wzrok redukując emisję niebieskiego światła.
*Badania Wydziału Okulistyki Seoul National University Hospital.
Wysoka jakość obrazu, żywe i bogate kolory
Rozdzielczość Full HD| Wyraźne i szczegółowe detale
Kontrast statyczny 3000:1 & Mega Dynamic Contrast
Najlepszy w klasie, bardzo wyrazisty kontrast
Kąt widzenia 178° w poziomie i pionie
Kolory i ostrość obrazu niezależnie od kąta patrzenia
Matryca VA
Do zastosowań profesjonalnych i multimedialnych
Głęboka czerń nawet w rogach ekranu
Dokonały obraz niezależnie od źródła
Monitor nie tylko dla zastosowań profesjonalnych
Wrażenie otoczenia akcją
Pozwól wciągnąć się bez reszty
Specjalny Tryb Gier
Korzystaj z ulubionych gier w doskonałej jakości
Błyskawiczny czas reakcji
Pozostań w akcji podczas dynamicznych scen
Przemyślane wzornictwo
Wzornictwo premium
Elegancka, minimalistyczna oprawa
- Ramka harmonizuje z elegancką białą obudową i minimalistycznym, łagodnie wygiętym tyłem.
Porty HDMI i DP
Stworzony z myślą opracy i rozrywce
Ergonomia & Eco Saving
Dbamy o Twoje samopoczucie i kieszeń
Porównaj monitory Samsung
zobaczyć
pozostałe modele
| WCIĄGAJĄCA GŁĘBIA OBRAZU |
| CALE |
| ZAKRZYWIENIE EKRANU |
| KĄT WIDZENIA 178/178 |
| JAKOŚĆ OBRAZU |
| JASNOŚĆ |
| MATRYCA VA |
| CZAS REAKCJI |
| DOSKONAŁE ODWZOROWANIE |
| 1920x1080 FHD |
| 2560x1080 WFHD |
| 3440x1440 Ultra WQHD |
| WSPÓŁCZYNNIK KONTRASTU |
| MAGIC UPSCALE |
| MAGIC BRIGHT |
| ACTIV CRYSTAL COLOR |
| FREESYNC |
| ZDROWIE I EKOLOGIA |
| FLICKER FREE |
| EYE SAVER MODE |
| TRYB OSZCZĘDZANIA ENERGII |
| DOSKONAŁA ROZRYWKA |
| TUNER TV |
| WBUDOWANE GŁOŚNIKI |
| TRYB FOOTBALL |
| TRYB GIER |
| EFEKTYWNA PRACA |
| VESA |
| REGULOWANA PODSTAWA |
| HDMI PORT |
| DISPLAY PORT |
| AV SŁUCHAWKOWE |
| ELEGANCKIE WZORNICTWO |
| Kolor |
| MONITORY CURVED | |||||||||
| CF591 | CF390 | CF391 | CF396 | E790CNS | E590CS | E591CS | D590CW | D590CS | E510CS |
| 27" | 24",27" | 32" | 27" | 29", 34" | 32" | 27" | 27" | 27" | 24",27" |
| 1800R | 1800R | 1800R | 1800R | 3000R | 3000R | 4000R | 4000R | 4000R | 4000R |
| 4 ms | 4 ms | 4 ms | 4 ms | 4 ms | 4 ms | 4 ms | 5 ms | 4 ms | 4 ms |
| 29" | |||||||||
| 34" | |||||||||
| 29" | |||||||||
| 75x75 | 75x75 | 75x75 | 100x100 | 200x200 | 100x100 | 75x75 | 100x100 | 100x100 | |
| pochylenie | pochylenie | pochylenie | pochylenie | pochylenie + wysokość |
pochylenie | pochylenie | pochylenie | pochylenie | pochylenie |
Polecane produkty
Nowa jakość rozrywki
* Aby połączyć ze sobą kilka ekranów, potrzebna jest odpowiednia karta graficzna.
Warto wiedzieć
Dlaczego zakrzywiony monitor jest lepszy od płaskiego?
Jak łatwo można zmieniać ustawienia monitora?
Co dla mnie oznacza tryb Eco Saving?
* W oparciu o wewnętrzne testy.
Dane techniczne
| Ekran: | 31.5", 1920 x 1080px, VA, Zakrzywiony ekran |