Monitor SAMSUNG LU28R550UQPXEN 28" 3840x2160px IPS 4 ms [GTG]
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Monitor ACER Nitro ED340CURW0BMIIPX 34" 3440x1440px 240Hz 1 ms [VRB] Curved
Monitor ACER Nitro XF273U F3 27" 2560x1440px IPS 320Hz 0.5 ms [GTG]
Monitor LENOVO R32QC-30 31.5" 2560x1440px 180Hz 0.5 ms [MPRT] Curved
Produkt archiwalny
Oglądaj pod każdym kątem
Pełna paleta barw
Wypoczęte oczy mogą więcej
*Certyfikat można obejrzeć na www.tuv.com po wprowadzeniu identyfikatora: 1419073657.
Superpłynny ruch
Ekran bez ograniczeń
Dla mistrzów multitaskingu
Dla mistrzów multitaskingu
Porównaj modele
OBRAZ | |||
Przekątna ekranu (cale) | 28'' | 27'' | 32'' |
Płaski / Zakrzywiony | Płaski | Zakrzywiony | Płaski |
Aktywny obszar wyświetlania (Szer. x Wys.) (mm) | 620.93 x 341.28mm | 596.736 x 335.664mm | 697.306 x 392.234mm |
Zakrzywienie ekranu | - | 1800R | - |
Proporcje ekranu | 16:9 | 16:9 | 16:9 |
Matryca | IPS | VA | VA |
Jasność (standardowa) | 300 cd/㎡ | 250 cd/㎡ | 300 cd/㎡ |
Jasność (minimalna) | 250 cd/㎡ | 200 cd/㎡ | 240 cd/㎡ |
Statyczny współczynnik kontrastu | 1000:1 (średnio) | 3000:1 (średnio) | 3000:1 |
HDR (High Dynamic Range) | ✓ | - | ✓ |
Rozdzielczość | 3,840 x 2,160 | 1,920 x 1,080 | 3,840 x 2,160 |
Czas reakcji | 4ms(GTG) | 4ms(GTG) | 4ms(GTG) |
Częstotliwość odświeżania | max 60Hz | max 75Hz | max 60Hz |
Kąt widzenia (poziomy/pionowy) | 178°/178° | 178°/178° | 178°/178° |
Pokrycie kolorów | max 1mld | max 16.7M | max 1mld |
CECHY | |||
Picture-In-Picture | ✓ | - | - |
Picture-By-Picture | ✓ | - | - |
Eco Saving Plus | ✓ | ✓ | - |
Eye Saver Mode | ✓ | ✓ | ✓ |
Flicker Free | ✓ | ✓ | ✓ |
Autoprzełączenie źródła sygnału | - | - | ✓ |
INTERFEJS | |||
Wyświetlanie bezprzewodowe | - | - | ✓ |
HDMI | 2 | 1 | 2 |
Wersja interfejsu HDMI | 2.0 | 1.4 | 2.0 |
D-Sub | - | 1 | - |
DisplayPort | 1 | - | - |
Wersja interfejsu DisplayPort | 1.2 | - | 3 |
USB | - | - | 2,0 |
USB-C | - | - | 1 |
WLAN | - | - | WiFi5 |
Bluetooth | - | - | 5,2 |
FUNKCJE SMART | |||
Aplikacja Smart TV | - | - | ✓ |
DŹWIĘK | |||
Wbudowane głośniki | - | - | ✓ |
WZORNICTWO | |||
Kolor obudowy | Granatowo-szary | Czarny | Czarny |
Kolor podstawy | Granatowo-szary | Czarny wysoki połysk + wytrawiony wzór | Czarny |
Rodzaj podstawy | Podstawowa | Podstawowa okrągła | Podstawowa |
Tryb Pivot | - | - | - |
Montaż naścienny | 75x75 | 75x75 | 100x100 |
ZUŻYCIE ENERGII | |||
Klasa energetyczna | F | E | G |
Źródło zasilania Zużycie prądu (maksymalne) | AC 100~240V 40 W | AC 100~240V 25 W | AC 100~240V 150 W |
Zużycie prądu (średnie) Zasilacz | 27 W Zewnętrzny | 20 W Zewnętrzny | 33.2 W Wewnętrzny |
AKCESORIA | |||
Kamera Pilot | - - | - - | - ✓ |
Kabel HDMI | ✓ | ✓ | ✓ |
Długość przewodu zasilania Instrukcja obsługi | 1,5 m - | 1,5 m - | 1,5 m - |
WYMIARY I WAGA | |||
Wymiary z podstawą (SxWxG) Wymiary bez podstawy (SxWxG) | 638.8 x 479.3 x 250.5 mm 638.8 x 374.0 x 64.0 mm | 622.6 x 458.6 x 214.0 mm 622.6 x 367.2 x 114.3 mm | 716.1 x 517.0 x 193.5 mm 716.1x 424.5x 41.8 mm |
Wymiary opakowania (SxWxG) Waga z podstawą | 732.0 x 176.0 x 465.0 mm 5.6 kg | 687.0 x 175.0 x 442.0 mm 4.2 kg | 842.0 x 133.0 x 487.0 mm 6.5 kg |
Waga bez podstawy Waga z opakowaniem | 5.0 kg 7.6 kg | 3.7 kg 6.3 kg | 5.4 kg 8.4 kg |
Dane techniczne
| Ekran: | 28", 3840 x 2160px, IPS |
|---|---|
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 60 |
| Czas reakcji matrycy [ms]: | 4 [GTG] |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Nowa klasa energetyczna: | F |
Parametry | |
| Zastosowanie: | Do domu i biura |
|---|---|
| Typ ekranu: | Płaski |
| Przekątna ekranu [cal]: | 28 |
| Przekątna ekranu [cm]: | 70.8 |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Podświetlenie ekranu: | LED |
| Rodzaj matrycy: | IPS |
| Rozdzielczość ekranu: | 3840 x 2160 |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Odwzorowanie przestrzeni barw: | DCI-P3: 90% |
| Liczba wyświetlanych kolorów: | 1 mld |
| HDR: | HDR10 |
| Funkcja Smart: | Nie |
| Wbudowany kalibrator: | Nie |
| Technologia synchronizacji: | FreeSync™ |
| Technologia ochrony oczu: | Filtr światła niebieskiegoRedukcja migotania (Flicker free) |
| Wielkość plamki: | 0.16 x 0.16 mm |
| Kontrast dynamiczny: | Mega ∞ DCR |
| Kontrast statyczny: | 1000:1 |
| Dual Mode: | Nie |
| Model: | LU28R550UQPXEN |
Techniczne | |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 stopni |
| Ekran obrotowy (pivot): | Nie |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt): | Tak |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt): | 15° (do tyłu/w górę)2° (do przodu/w dół) |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel): | Nie |
| Regulacja wysokości: | Nie |
| Możliwość zawieszenia na ścianie: | Tak |
| Standard VESA [mm]: | 75 x 75 |
| Głośniki: | Nie |
| Monitor bezramkowy: | Tak |
| Tuner TV: | Nie |
| Monitor przenośny: | Nie |
Efektywność energetyczna | |
| Zużycie energii SDR [kWh/1000h]: | 27 |
| Zużycie energii HDR [kWh/1000h]: | 40 |
| Pobór mocy podczas pracy: | 40 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | 0.3 W (wyłączony), 0.5 W (w trybie czuwania) |