Monitor SAMSUNG Odyssey G5 LS27CG552EUXEN 27" 2560x1440px 165Hz 1 ms [MPRT] Curved
Maksymalna liczba rat dostępnych przy zakupie internetowym jest widoczna pod ceną produktu.
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 2560 x 1440px, VA |
|---|---|
| 1 [MPRT] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
Dostawa jutro
Zamów przez:Dostawa jutro
Zamów przez:Sugerowana cena producenta:
kod na kolejne zakupy o wartości 2 rat
Przekrocz rzeczywistość z Odyssey G5
Wzmocnij swoje wrażenia
Rozdzielczość QHD
Reaguj w milisekundach
Wciągające wrażenia
Zakrzywienie 1000R
Częstotliwość odświeżania 165Hz i czas reakcji 1ms (MPRT)
Jesteś gotów na zwycięstwo? Bez zmagania się z zacinającym się i rozmytym obrazem? Ultrawysoka częstotliwość odświeżania 165Hz idealnie sprawdza się nawet przy niezwykle dynamicznych scenach i superszybkiej akcji. Dzięki wynoszącemu 1 ms (MPRT)* czasowi reakcji każdy Twój ruch będzie precyzyjny.
Płynna gra
AMD FreeSync
* Obraz zasymulowany dla celów ilustracyjnych
Zobacz detale
HDR10
Ochrona wzroku
Eye Saver Mode i Flicker Free
Filmy:
Dane techniczne
|---|---|
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 165 |
| Czas reakcji matrycy [ms]: | 1 [MPRT] |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Nowa klasa energetyczna: | F |
Parametry | |
| Zastosowanie: | Dla gracza |
| Typ ekranu: | Zakrzywiony |
| Przekątna ekranu [cal]: | 27 |
| Przekątna ekranu [cm]: | 68 |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Podświetlenie ekranu: | LED |
| Rodzaj matrycy: | VA |
| Rozdzielczość ekranu: | 2560 x 1440 |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Liczba wyświetlanych kolorów: | 16.7 mln |
| HDR: | HDR10 |
| Funkcja Smart: | Nie |
| Wbudowany kalibrator: | Nie |
| Technologia synchronizacji: | FreeSync™ |
| Technologia ochrony oczu: | Filtr światła niebieskiegoRedukcja migotania (Flicker free) |
| Wielkość plamki: | 0.2331 x 0.2331 mm |
| Kontrast dynamiczny: | Mega ∞ DCR |
| Kontrast statyczny: | 2500:1 |
| Zawiera akumulator/baterię: | Nie |
| Dual Mode: | Nie |
| Model: | Odyssey G5 LS27CG552EUXEN |
Techniczne | |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 stopni |
| Ekran obrotowy (pivot): | Nie |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt): | Tak |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt): | 18° (do tyłu/w górę)2° (do przodu/w dół) |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel): | Nie |
| Regulacja wysokości: | Nie |
| Możliwość zawieszenia na ścianie: | Tak |
| Standard VESA [mm]: | 75 x 75 |
| Głośniki: | Nie |
| Monitor bezramkowy: | Tak |
| Tuner TV: | Nie |
| Monitor przenośny: | Nie |
Efektywność energetyczna | |
| Zużycie energii SDR [kWh/1000h]: | 26 |
| Zużycie energii HDR [kWh/1000h]: | 41 |
| Pobór mocy podczas pracy: | 40 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | 0.3 W (wyłączony), 0.5 W (w trybie czuwania) |