Monitor SAMSUNG Odyssey G7 LS28BG700EPXEN 28" 3840x2160px IPS 144Hz 1 ms [GTG]
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Monitor ACER Nitro ED340CURW0BMIIPX 34" 3440x1440px 240Hz 1 ms [VRB] Curved
Produkt archiwalny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePrzekraczaj granice
z Odyssey G7
Najważniejsze zalety
Hipnotyzująca jakość obrazu
Gaming na wyższym poziomie
Częstotliwość odświeżania 144Hz, czas reakcji 1ms i kompatybilność z G-Sync pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo w każdej grze.
Game Pass Ultimate*
Ciesz się swoimi ulubionymi grami bez podłączania konsoli, czy komputera**.
*Wymagana oddzielna subskrypcja.
**Wymaga połączenia z Internetem.
Ulubione programy w jednym miejscu
Hiperrealistyczne światy
Rozdzielczość UHD i matryca IPS
Doskonale widoczne detale
DisplayHDR 400
4K z niesamowitą szybkością
Częstotliwość odświeżania 144Hz oraz czas reakcji 1ms
Częstotliwość odświeżania wynosząca 144Hz eliminuje opóźnienia, zapewniając ekscytującą grę, a dzięki czasowi reakcji wynoszącemu 1ms, precyzyjnym ruchom myszki i animacjom z minimalnym ghostingiem namierzysz swoich przeciwników z mistrzowską precyzją.
Tam, gdzie łączy się świat gier
Game Pass Ultimate
Twoje ulubione programy w jednej przestrzeni
Smart TV
** Wymaga połączenia z Internetem, a tuner telewizyjny nie jest dołączony.
Szybka i łatwa konfiguracja
Game Bar
Zobacz więcej niż wcześniej
Ultra-szeroki widok
Natychmiastowe automatyczne połączenie
Auto Source Switch+
Graj tak, jak Ci wygodnie
Ergonomiczna podstawa
Dane techniczne
| Ekran: | 28", 3840 x 2160px, IPS |
|---|---|
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 144 |
| Czas reakcji matrycy [ms]: | 1 [GTG] |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Nowa klasa energetyczna: | F |
Parametry | |
| Zastosowanie: | Dla gracza |
|---|---|
| Typ ekranu: | Płaski |
| Przekątna ekranu [cal]: | 28 |
| Przekątna ekranu [cm]: | 70 |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Podświetlenie ekranu: | LED |
| Rodzaj matrycy: | IPS |
| Rozdzielczość ekranu: | 3840 x 2160 |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Odwzorowanie przestrzeni barw: | DCI-P3: 90% |
| Liczba wyświetlanych kolorów: | 1 mld |
| HDR: | Certyfikat Display HDR 400HDR10+ |
| Funkcja Smart: | Nie |
| Wbudowany kalibrator: | Nie |
| Technologia synchronizacji: | FreeSync™ Premium ProNVIDIA® G-SYNC® Compatible |
| Technologia ochrony oczu: | Redukcja migotania (Flicker free) |
| Kontrast statyczny: | 1000:1 |
| Dual Mode: | Nie |
| Model: | LS28BG700EPXEN |
| Ekran obrotowy (pivot): | Tak |
| Zakres obrotu (pivot): | 92° (w lewo)92° (w prawo) |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt): | Tak |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt): | 13° (do tyłu/w górę)9° (do przodu/w dół) |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel): | Tak |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel): | 15° (w lewo)15° (w prawo) |
| Regulacja wysokości: | Tak |
| Zakres regulacji wysokości: | 120 mm |
| Możliwość zawieszenia na ścianie: | Tak |
| Standard VESA [mm]: | 100 x 100 |
| Głośniki: | Tak |
| Monitor przenośny: | Nie |
| Dodatkowe informacje: | BluetoothWi-Fi |
Efektywność energetyczna | |
| Zużycie energii SDR [kWh/1000h]: | 27 |
| Zużycie energii HDR [kWh/1000h]: | 55 |
| Pobór mocy podczas pracy: | 80 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | 0.5 W (w trybie czuwania) |