Monitor SAMSUNG Odyssey G9 LS49CG950EUXEN 49" 5120x1440px 240Hz 1 ms [GTG] Curved
Kod: 706225
Ekran: 49", 5120 x 1440px, VA
240
1 [GTG]
Jasność ekranu [cd/m2]: 450
32:9
Czas reakcji 1ms (GtG), 240Hz
Dual WQHD
Cena bezpośrednio przed obniżką
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Zamów telefonicznie 756 756 756
Opis produktu
Epicki ekran. Epicka gra.
3 najważniejsze cechy
Zanurz się rozrywce
Zakrzywienie 1000R oraz  Dual QHD
Pokonaj wrogów
VESA DisplayHDR 1000
Zwycięskie parametry
Odświeżanie 240Hz i czas reakcji 1ms
Pokonaj każdego przeciwnika, bez względu na to, jak jest szybki. Szybkość odświeżania 240Hz eliminuje opóźnienia. Identyfikuj przeciwników z niezrównaną precyzją dzięki czasowi reakcji 1ms (GtG)*.
Monitor z zakrzywionym ekranem wyświetla dynamiczną scenę wyścigową z futurystycznymi samochodami. Na obrazie widoczne są napisy: \'240Hz\', \'1ms\', \'HDMI 2.1\'.
Płynna akcja
AMD FreeSync Premium Pro
Twoje centrum dowodzenia
Dbałość o wzrok
Twoje centrum dowodzenia
Dane techniczne
Dane podstawowe
Ekran: 49", 5120 x 1440px, VA
Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: 240
Czas reakcji matrycy [ms]: 1 [GTG]
Jasność ekranu [cd/m2]: 450
Proporcje ekranu: 32:9
Nowa klasa energetyczna: G
Parametry
Zastosowanie: Dla gracza
Typ ekranu: Zakrzywiony
Przekątna ekranu [cal]: 49
Przekątna ekranu [cm]: 124
Powłoka matrycy: Matowa
Podświetlenie ekranu: LED
Rodzaj matrycy: VA
Rozdzielczość ekranu: 5120 x 1440
Proporcje ekranu: 32:9
Odwzorowanie przestrzeni barw: DCI-P3: 92%
Liczba wyświetlanych kolorów: 1.07 mld
HDR: Certyfikat Display HDR 1000HDR10+ Gaming
Funkcja Smart: Tak
Technologia Smart: Samsung Gaming Hub
Wbudowany kalibrator: Nie
Technologia synchronizacji: FreeSync™ Premium Pro
Technologia ochrony oczu: Filtr światła niebieskiegoRedukcja migotania (Flicker free)
Wielkość plamki: 0.2328 x 0.2328 mm
Kontrast dynamiczny:
Kontrast statyczny: 2500:1‎
Dual Mode: Nie
Model: LS49CG950EUXEN
Techniczne
Kąt widzenia w pionie: 178 stopni
Kąt widzenia w poziomie: 178 stopni
Ekran obrotowy (pivot): Nie
Regulacja kąta pochylenia (Tilt): Tak
Zakres regulacji pochylenia (Tilt): 11° (do tyłu/w górę)2° (do przodu/w dół)
Regulacja kąta obrotu (Swivel): Tak
Zakres regulacji obrotu (Swivel): 15° (w lewo)15° (w prawo)
Regulacja wysokości: Tak
Zakres regulacji wysokości: 120 mm
Możliwość zawieszenia na ścianie: Tak
Standard VESA [mm]: 100 x 100
Głośniki: Nie
Monitor bezramkowy: Tak
Tuner TV: Nie
Monitor przenośny: Nie
Efektywność energetyczna
Nowa klasa energetyczna: G
Zużycie energii SDR [kWh/1000h]: 45
Zużycie energii HDR [kWh/1000h]: 147
Pobór mocy podczas pracy: 180 W
Pobór mocy podczas spoczynku: 0.3 W (wyłączony), 0.5 W (w trybie czuwania)
Fizyczne
Wysokość [cm]: 36.35
Wysokość (z podstawą) [cm]: 56.84
Głębokość [cm]: 29.38
Głębokość (z podstawą) [cm]: 42.05
Szerokość [cm]: 114.76
Waga [kg]: 10.6
Waga z podstawą [kg]: 15.6
Waga z opakowaniem [kg]: 20.60
Pilot: Nie
Wyposażenie: Kabel DisplayPortKabel USB 3.0Kabel zasilający
Kolor obudowy: Czarny
Gwarancja: 24 miesiące
Producent/podmiot odpowiedzialny
Nazwa: Samsung Electronics Poland Manufacturing Sp. z o.o.
Ulica i numer budynku: ul. Postępu 14
Kod pocztowy: 02-676
Miasto: Warszawa
Adres elektroniczny: www.samsung.com/pl/
Dokumenty do pobrania
  • Instrukcja obsługi:
  • Szczegółowe warunki gwarancji:
  • Informacje o bezpieczeństwie:
  • Producent
  • Nazwa producenta/importera: Samsung Electronics Polska sp. z o.o.
  • Dodaj przydatne akcesoria
    Opinie
    Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu
    Ubezpieczenie Gwarancja Plus
    Raty i leasing
    Dodaj przydatne usługi
    Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo. Skorzystaj z usług profesjonalistów.