Monitor SAMSUNG ViewFinity S6 LS34C652VAUXEN 34" 3440x1440px 100Hz Curved
Kod: 2121559
Ekran: 34", 3440 x 1440px, VA
100
Jasność ekranu [cd/m2]: 350
21:9
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Zamów telefonicznie 756 756 756
Opis produktu
Rozwiń swoją kreatywność
Ultraszeroka głębia wrażeń
Ultra-WQHD o krzywiźnie 1000R
Większy realizm dzięki większej ilości kolorów
1 miliard kolorów za sprawą HDR10
Korzystaj z kamery kiedy chcesz
Wbudowana kamera i funkcja Windows Hello
Dźwięk bez zajmowania dodatkowego miejsca
Wbudowane głośniki
Łatwa obsługa wielu źródeł sygnału
Wbudowany switch KVM
Podłącz więcej urządzeń
Gniazda USB-C i LAN w ergonomicznej obudowie
Zadbaj o komfort swoich oczu
Inteligentny system ochrony wzroku
Płynna rozgrywka bez zacinania
Częstotliwość odświeżania 100Hz oraz AMD FreeSync™
Częstotliwość odświeżania 100Hz oraz AMD FreeSync™ pomagają zachować płynność obrazu w każdej sytuacji, co przekłada się na brak zacinania i efektu rwania obrazu.
Dane techniczne
Dane podstawowe
Ekran: 34", 3440 x 1440px, VA
Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: 100
Czas reakcji matrycy [ms]: 5
Jasność ekranu [cd/m2]: 350
Proporcje ekranu: 21:9
Nowa klasa energetyczna: G
Parametry
Zastosowanie: Do domu i biura, Profesjonalne
Typ ekranu: Zakrzywiony
Przekątna ekranu [cal]: 34
Przekątna ekranu [cm]: 86
Rodzaj matrycy: VA
Rozdzielczość ekranu: 3440 x 1440
Proporcje ekranu: 21:9
Liczba wyświetlanych kolorów: 1.07 mld
HDR: HDR10
Czas reakcji matrycy [ms]: 5
Funkcja Smart: Nie
Wbudowany kalibrator: Nie
Technologia synchronizacji: FreeSync™
Technologia ochrony oczu: Eye SaverRedukcja migotania (Flicker free)Redukcja niebieskiego światła
Wielkość plamki: 0.07725 x 0.23175
Kontrast dynamiczny: Mega ∞ DCR
Kontrast statyczny: 3000:1
Zawiera akumulator/baterię: Nie
Dual Mode: Nie
Model: LS34C652VAUXEN
Techniczne
Kąt widzenia w pionie: 178 stopni
Kąt widzenia w poziomie: 178 stopni
Ekran obrotowy (pivot): Nie
Regulacja kąta pochylenia (Tilt): Tak
Zakres regulacji pochylenia (Tilt): 20° (do tyłu/w górę)2° (do przodu/w dół)
Regulacja kąta obrotu (Swivel): Tak
Zakres regulacji obrotu (Swivel): 30° (w lewo)30° (w prawo)
Regulacja wysokości: Tak
Zakres regulacji wysokości: 120 mm
Możliwość zawieszenia na ścianie: Tak
Standard VESA [mm]: 100 x 100
Głośniki: Tak
Moc głośników: 5W
Monitor bezramkowy: Tak
Tuner TV: Nie
Monitor przenośny: Nie
Efektywność energetyczna
Nowa klasa energetyczna: G
Zużycie energii SDR [kWh/1000h]: 32
Zużycie energii HDR [kWh/1000h]: 51
Pobór mocy podczas pracy: 32 W
Pobór mocy podczas spoczynku: 0.3 W (wyłączony), 0.5 W (w trybie czuwania)
Fizyczne
Wysokość [cm]: 36.94
Wysokość (z podstawą) [cm]: 56.15
Głębokość [cm]: 12.5
Głębokość (z podstawą) [cm]: 24.1
Szerokość [cm]: 80.66
Waga [kg]: 5.3
Waga z podstawą [kg]: 8.1
Waga z opakowaniem [kg]: 10.60
Pilot: Nie
Wyposażenie: Kabel DisplayPortKabel HDMIKabel USB 3.0Kabel USB-CKabel zasilający
Kolor obudowy: Czarny
Gwarancja: 36 miesięcy
Producent/podmiot odpowiedzialny
Nazwa: Samsung Electronics Poland Manufacturing Sp. z o.o.
Ulica i numer budynku: ul. Postępu 14
Kod pocztowy: 02-676
Miasto: Warszawa
Adres elektroniczny: www.samsung.com/pl/
Dokumenty do pobrania
  • Instrukcja obsługi:
  • Szczegółowe warunki gwarancji:
  • Informacje o bezpieczeństwie:
  • Producent
  • Nazwa producenta/importera: Samsung Electronics Polska sp. z o.o.
  • Dodaj przydatne akcesoria
    Opinie
    Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu
    Ubezpieczenie Gwarancja Plus
    Raty i leasing
    Dodaj przydatne usługi
    Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo. Skorzystaj z usług profesjonalistów.