Mysz HAVIT Gamenote MS955 RGB

Kod: 450483
Typ myszy: Optyczna
Rozdzielczość: 12000 dpi
Komunikacja z komputerem: Przewodowa
Interfejs: USB
Dla graczy: Tak
Zobacz cały opis
Mysz HAVIT Gamenote MS955 RGB
Mysz HAVIT Gamenote MS955 RGB
81 09
U Ciebie
W sklepie pojutrze
lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

Opis i dane

Idealna dla gamerów

Szukasz myszki, która pozwoli Ci w mgnieniu oka zareagować na działanie wroga w grze i tym samym umożliwi Ci wygranie rozgrywki? W takim wypadku model HAVIT Gamenote MS955 RGB będzie dla Ciebie idealnym wyborem! Mysz ta zadowoli Cię swoją prędkością i precyzją, dzięki szybkiej pracy w rozdzielczości nawet do 12000 DPI.

HAVIT-GAMENOTE-MS955-bok

Szeroki zasięg zasilania przewodowego

Dzięki przewodowi USB o długości 1,5 metra będziesz mógł swobodnie korzystać z tej myszki nawet wtedy, gdy podłączony sprzęt będzie znajdował się w znacznej odległości od Ciebie. Sprawia to, że nie będziesz miał żadnego problemu ze swobodnym graniem w gry w każdym momencie! Kabel jest dodatkowo wzmocniony, przez co jest on odporny na pociągnięcia i uszkodzenia, co znacznie wydłuża żywotność sprzętu.

HAVIT-GAMENOTE-MS955-bok-prawy

Gamingowe podświetlenie

Mysz ta została wyposażona w gamingowe podświetlenie, które sprawia, że to akcesorium prezentuje się jeszcze lepiej! Doświadcz zadowolenia podczas korzystania z tej myszy nawet w środku nocy i rozświetl skutecznie cały obszar koło myszki. Nowoczesny design dodatkowo sprawia, że możesz w bardzo łatwy sposób dopasować to akcesorium do innych sprzętów składających się na Twój zestaw gamingowy, przez co poszczególne elementy będą się ładnie dopełniać.

HAVIT-GAMENOTE-MS955-przod-przyciski

Odpowiednio dopasowana dla praworęcznych

Akcesorium to jest przeznaczone dla praworęcznych użytkowników. Dzięki dbałości o odpowiednie wymiary, ale też wgłębienia i specjalne wyżłobienia będziesz mógł swobodnie trzymać tę mysz w dłoni bez strachu przed jej nagłym wypadnięciem. Takim sposobem masz również zapewnione jej bezpieczeństwo!

HAVIT-GAMENOTE-MS955-front

Idealna płynność

Dzięki technologii czujnika optycznego mysz ta momentalnie reaguje na każdy ruch dłoni użytkownika, w mgnieniu oka poruszając kursorem po ekranie komputera. To udoskonalenie pozwala w precyzyjny sposób rejestrować ruchy Twojej dłoni na monitorze, co pozwoli Ci zwiększyć swoje reakcje w grach.

HAVIT-GAMENOTE-MS955-bok-lewy

Udoskonalona pod każdym względem

Mysz HAVIT Gamenote MS955 RGB została wyposażona w 6 przycisków i rolkę do przewijania. Ważną cechą tego akcesorium jest to, że przyciski są programowalne, co pozwoli Ci dostosować ich funkcjonalność do Twoich potrzeb. Warto również wspomnieć, że podświetlenie RGB rozświetla jej wygląd w wielu kolorach, urozmaicając tym sposobem jej wygląd na stanowisku komputerowym. Nie będzie również stanowiło problemu dostrzeżenie jej na biurku w trakcie nocnego maratonu w ciemnościach.

HAVIT-GAMENOTE-MS955-gora

Wyposażenie

Do myszy dołączona jest instrukcja obsługi i karta gwarancyjna.

HAVIT-GAMENOTE-MS955-przod

Dane techniczne

Fizyczne

Techniczne

Parametry

Komunikacja z komputerem Przewodowa
Profil myszy Praworęczny
Typ myszy Optyczna
Dla graczy Tak
Mysz pionowa Nie
Interfejs USB
Rodzaj zasilania USB
Zasięg [m] 1.5
Rozdzielczość 12000 dpi
Liczba przycisków 6
Liczba rolek 1
Programowalne przyciski Tak
Dotykowa Nie
Kolor Czarny
Gwarancja 24 miesiące

Producent

 • Nazwa producenta/importera HAVIT
 • Dodaj przydatne akcesoria

  Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Inne produkty w kategorii:

  Mysz HAVIT Gamenote MS955 RGB
  Mysz HAVIT Gamenote MS955 RGB
  81 09
  U Ciebie
  W sklepie pojutrze
  lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

  Łącznie 81,09 zł
  81 09