Wentylator DARKFLASH DR12 Pro 5w1

Kod: 458359
Wymiary (WxSxG) [mm]: 25 x 120 x 120
Rodzaj chłodzenia: Powietrzem
Przeznaczenie: Obudowa
Podświetlenie: Tak
Zobacz opis produktu
Wentylator DARKFLASH DR12 Pro 5w1
Wentylator DARKFLASH DR12 Pro 5w1
Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
Powiadom mnie, jeśli produkt będzie dostępny.

Opis produktu

Wydajne chłodzenie powietrzem

Ulepsz swoją obudowę

Wydajne chłodzenie obudowy Twojego komputera jest kluczem do lepszych wrażeń w trakcie rozgrywki gamingowej. Zbyt wysokie temperatury podzespołów mogą powodować opóźnienia w funkcjonowaniu sprzętu, co przekłada się na Twoje wyniki w grach. Nie pozwól, aby przeciwnicy mieli lepszy refleks niż Ty i sięgnij po swoje zwycięstwo z Wentylatorami DARKFLASH DR12 Pro 5w1.

WENTYLATOR-DARKFLASH-1

Rozmiar ma znaczenie

Mierzące sobie 120 mm głębokości, 25 mm wysokości i 120 mm szerokości wentylatory z podświetleniem ARGB, idealnie wpasują się do większości standardów obudów komputerowych, dzięki czemu nie będziesz mieć problemu z montażem. Średnica każdego z wentylatorów wynosi 120 mm, jednak jest to optymalnie dopasowany rozmiar, aby zapewnić jak najlepsze cyrkulacje wewnątrz Twojego komputera. Idealnie wyprofilowane łopatki wirnika o niskim tarciu po wprowadzeniu w ruch, zapewniają doskonały przepływ powietrza.

WENTYLATOR-DARKFLASH-2

Oświetlenie podzespołów

Oświetlenie ARGB, jakie zastosowano w tym podzespole, świetnie synchronizuje się z większością płyt głównych. To usprawnienie ułatwi Ci stworzyć własną, niepowtarzalną konstrukcję z niebanalnymi efektami wizualnymi. Warto również wspomnieć, że PWN kontroluje temperaturę całego Twojego sprzętu, dzięki czemu możesz nieprzerwanie cieszyć się swoją grą, a resztę zrobi za Ciebie sprzęt.

WENTYLATOR-DARKFLASH-3

Długa żywotność

W wentylatorach DARKFLASH DR12 Pro 5w1 zastosowano łożyska hydrauliczne. Oznacza to niezwykle długą żywotność komponentów, ponieważ posłużą Ci one nawet do 30 000 godzin pracy. Zastosowano tu również 2 i 6-pinowy typ podłączenia, a maksymalna głośność to jedyne 16 dB.

WENTYLATOR-DARKFLASH-4

Łatwa instalacja podzespołu

Z wentylatorami DARKFLASH DR12 Pro 5w1 nie musisz obawiać się, o problemy z montażem w obudowie. Całość została tak zaprojektowana, aby nawet niedoświadczony użytkownik bezproblemowo zainstalował podzespoły w obudowie swojego komputera.

WENTYLATOR-DARKFLASH-5

Wyposażenie

W skład zestawu wchodzą: 5 wentylatorów, hub, pilot, karta gwarancyjna i instrukcja obsługi.

WENTYLATOR-DARKFLASH-wyposazenie

Dane techniczne

Dane podstawowe

Wymiary (WxSxG) [mm]: 25 x 120 x 120
Rodzaj chłodzenia: Powietrzem
Liczba wentylatorów: 5
Przeznaczenie: Obudowa
Podświetlenie: Tak
Regulator obrotów: Tak
Maksymalna prędkość obrotowa [obr/min]: 1200

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

     

• Do 50 tys. złotych

• Bez wychodzenia z domu

• Minimum formalności

• Szybka decyzja, nawet w 15 minut

Rezerwujesz towar przez internet,

wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

     

• Do 31 tys. złotych

• Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

• Decyzja nawet w 15 minut

Wentylator DARKFLASH DR12 Pro 5w1
Wentylator DARKFLASH DR12 Pro 5w1
Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
Powiadom mnie, jeśli produkt będzie dostępny.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756