Wentylator NOCTUA NF-A12x25 PWM CH.BK.S
| Maksymalna prędkość obrotowa [obr./min]: | 2000 |
|---|---|
| Rozmiar [mm]: | 120 x 120 |
| Podświetlenie: | Brak |
| Ilość wentylatorów w zestawie [szt.]: | 1 |
| Złącze: | Wtyczka 4 pin |
| Kolor: | Czarny |
Dostawa jutro
Zamów przez:Dostawa jutro
Zamów przez:Opis produktu
Chłodząca czerń
Chłodzenie obudowy komputera
Właściwości elektryczne sprzętu
Sprzęt jest zasilany za pomocą napięcia 12 V, a jego moc to 1.68 W. Świadczy to o bardzo niskim zużyciu energii, dzięki czemu urządzenie to wyróżnia się bardzo dużą ekonomiką pracy. Na uwagę zasługuje również obecność aż 30 cm kabla, który jest odpowiedzialny za jego zasilanie. Dzięki swej elastyczności i funkcjonalności, kabel ten może zostać z łatwością ułożony nawet w bardzo ciasnych obudowach komputerowych. Wentylator NOCTUA NF-A12X25PWMCH jest obsługiwany za pomocą 4-pinowego złącza.
Maksymalna niezawodność pracy
Maksymalna efektywność pracy
Kompaktowe wymiary
Atutem urządzenia są jego optymalne wymiary, dzięki którym zmieści się on nawet w stosunkowo niewielkich, komputerowych obudowach. Średnica komponentu to 120 mm, a jego głębokość to 25 mm. Dzięki temu można go usadowić w praktycznie każdej obudowie. Wentylator NOCTUA NF-A12X25PWMCH może - mimo tak niewielkich wymiarów - wygenerować ciśnienie powietrza równoznaczne z ciśnieniem 2.34 mm słupa H2O.
Wyposażenie
Dane techniczne
| Rodzaj chłodzenia: | Powietrzem |
|---|---|
| Liczba wentylatorów: | 1 |
| Podświetlenie: | Brak |
| Regulator obrotów: | Tak |
Techniczne | |
| Typ podłączenia: | 4 pin |
| Liczba wentylatorów: | 1 |
| Średnica wentylatora [mm]: | 120 |
| Regulator obrotów: | Tak |
| Maksymalna głośność [dB]: | 22.6 |
| Rodzaj łożysk: | SSO2 |
| Wymiary (GxSxW) [mm]: | 25 x 120 x 120 |
Parametry | |
| Zastosowanie: | Obudowa |
| Wyposażenie: | Podkładki antywibracyjne, Zestaw montażowy |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi, Karta gwarancyjna |
Charakterystyka | |
| Rozmiar [mm]: | 120 x 120 |
| Rodzaj łożyska: | SSO2 |
| Maksymalny przepływ powietrza [CFM]: | 60.1 |
| Maksymalny poziom hałasu [dB]: | 22.6 |
| Napięcie zasilania [V]: | 12 |
| Natężenie prądu [A]: | 0.14 |
| Złącze: | Wtyczka 4 pin |