Wentylator NOCTUA NF-A12x25 PWM CH.BK.S
Kod: 455244
Dostawa jutro
Zamów przez:
-- godz.
-- min.
-- sek.
Dostawa jutro
Zamów przez:
-- godz.
-- min.
-- sek.
Zamów telefonicznie 756 756 756
Opis produktu
Chłodząca czerń
Chłodzenie obudowy komputera
NOCTUA-NF-A12X25PWMCH-skos
Właściwości elektryczne sprzętu
Sprzęt jest zasilany za pomocą napięcia 12 V, a jego moc to 1.68 W. Świadczy to o bardzo niskim zużyciu energii, dzięki czemu urządzenie to wyróżnia się bardzo dużą ekonomiką pracy. Na uwagę zasługuje również obecność aż 30 cm kabla, który jest odpowiedzialny za jego zasilanie. Dzięki swej elastyczności i funkcjonalności, kabel ten może zostać z łatwością ułożony nawet w bardzo ciasnych obudowach komputerowych. Wentylator NOCTUA NF-A12X25PWMCH jest obsługiwany za pomocą 4-pinowego złącza.
NOCTUA-NF-A12X25PWMCH-1
Maksymalna niezawodność pracy
NOCTUA-NF-A12X25PWMCH-skrzydla
Maksymalna efektywność pracy
NOCTUA-NF-A12X25PWMCH-2
Kompaktowe wymiary
Atutem urządzenia są jego optymalne wymiary, dzięki którym zmieści się on nawet w stosunkowo niewielkich, komputerowych obudowach. Średnica komponentu to 120 mm, a jego głębokość to 25 mm. Dzięki temu można go usadowić w praktycznie każdej obudowie. Wentylator NOCTUA NF-A12X25PWMCH może - mimo tak niewielkich wymiarów - wygenerować ciśnienie powietrza równoznaczne z ciśnieniem 2.34 mm słupa H2O.
NOCTUA-NF-A12X25PWMCH-3
Wyposażenie
NOCTUA-NF-A12X25PWMCH-zestaw
Dane techniczne
Dane podstawowe
Rodzaj chłodzenia: Powietrzem
Liczba wentylatorów: 1
Podświetlenie: Brak
Regulator obrotów: Tak
Maksymalna prędkość obrotowa [obr/min]: 2000
Techniczne
Typ podłączenia: 4 pin
Rodzaj chłodzenia: Powietrzem
Liczba wentylatorów: 1
Średnica wentylatora [mm]: 120
Regulator obrotów: Tak
Maksymalna głośność [dB]: 22.6
Rodzaj łożysk: SSO2
Wymiary (GxSxW) [mm]: 25 x 120 x 120
Parametry
Zastosowanie: Obudowa
Wyposażenie: Podkładki antywibracyjne, Zestaw montażowy
Załączona dokumentacja: Instrukcja obsługi, Karta gwarancyjna
Charakterystyka
Rozmiar [mm]: 120 x 120
Podświetlenie: Brak
Rodzaj łożyska: SSO2
Ilość wentylatorów w zestawie [szt.]: 1
Maksymalny przepływ powietrza [CFM]: 60.1
Maksymalny poziom hałasu [dB]: 22.6
Napięcie zasilania [V]: 12
Natężenie prądu [A]: 0.14
Złącze: Wtyczka 4 pin