Karta graficzna AFOX Radeon RX 550 4GB

Kod: 379124
Rodzaj pamięci: GDDR 5
Ilość pamięci RAM [MB]: 4096
Szyna danych [bit]: 128
Typ złącza: PCI Express 3.0 x 16
Chłodzenie: Aktywne
Zobacz cały opis
Karta graficzna AFOX Radeon RX 550 4GB
Karta graficzna AFOX Radeon RX 550 4GB
Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
Powiadom mnie, jeśli produkt będzie dostępny.

Opis i dane

Karta graficzna AFOX Radeon RX 550 4 GB

Karta graficzna AFOX Radeon RX 550 wyposażona w 4 GB pamięci to niezawodny graficzny układ, który wykorzystasz do rozgrywania ulubionych gier, wykonywania prac graficznych oraz oglądania zdjęć, a także filmów w odpowiednio wysokich rozdzielczościach. Karta dysponuje aż 4 GB pamięci RAM GDDR5, przy taktowaniu do 1476 MHz. Kartę tę stworzono w oparciu o architekturę Polaris. Jest to ekonomiczny układ graficzny, który dysponuje niezłymi parametrami wykorzystywanymi przy pracy oraz do grania. Ponadto zadowoli najbardziej oszczędnych, z uwagi na swoją energooszczędność. Jest wydajna i niezawodna.

Układ chłodzenia, w który wyposażono kartę graficzną, złożony jest z optymalnie dopasowanego zestawu. Znajduje się w nim radiator oraz wentylator. Radiator przeznaczony jest do odbierania ciepła z karty graficznej oraz do rozpraszania go za pomocą cienkich blaszek. Do chłodzenia radiatora wykorzystywany jest z kolei wentylator. Razem tworzą one optymalnie dopasowany układ działający wyjątkowo skutecznie i wydajnie. Zaletą tego układu chłodzenia jest jednak nie tylko wydajność, ale i praca dostosowana poziomem głośności do konkretnego obciążenia karty graficznej. Im większe obciążenie, tym głośniejsza praca. W przypadku niskich obciążeń obroty wentylatora odbywają się praktycznie bezgłośnie.

Karta graficzna AFOX Radeon RX to sposób na zapewnienie wysokiej jakości obrazu oraz płynnej pracy. Jest to możliwe dzięki 4 GB pamięci RAM GDDR5. Wydajność karty o takiej pamięci GDDR5 jest aż trzy razy większa niż w przypadku standardowej wersji pamięci RAM. Dzięki zwiększonej wydajności zyskujesz znacznie lepszą jakość pracy oraz niezakłócone działanie karty. To nie jedyne korzyści z wprowadzenia takiego rozwiązania. Karta działa stabilniej i szybciej, przez co Ty możesz z dużą przyjemnością obejrzeć film, czy zagrać w ulubioną strzelankę. Takiej rozrywki nie zakłóci klatkowanie ani zacięcia. Nie mają one prawa przytrafić się przy pamięci oferowanej przez tę wyjątkową kartę.

Karta graficzna AFOX Radeon RX 550 4GB

liczne funkcje

Karta Afox Radeon RX wyposażona jest też w złącze PCI Express 3.0 x16. Takie złącze zapewnia doskonałą wprost kompatybilność z wieloma głównymi płytami, a także świetną przepustowość. To praktyczne rozwiązanie pozwalające na tworzenie bardzo wielu konfiguracji.

Złącze HDMI to nie jedyny typ, w jaki wyposażono kartę. Producent zadbał też o to, by posiadała ona złącze Display Port. Ten uniwersalny interfejs cyfrowy daje możliwość, aby podłączyć do konfiguracji monitora kompatybilnych z nim urządzeń. Czuj się pewnie i baw dobrze, podłączając system kina domowego, czy projektor. Dzięki jednemu portowi DisplayPort możesz skonfigurować swoją kartę z jednym wyświetlaczem lub z kilkoma, jeśli wykorzystasz do tego celu, inny rodzaj złącz, w jakie wyposażono kartę. Czuj się w pełni usatysfakcjonowany z możliwych, najlepszych dla użytkownika rozwiązań.

Do karty AFOX możesz podłączyć kompatybilny monitor, dzięki sprawdzonemu złączu DVI. Zapewnij sobie doskonały obraz, który odtworzysz bez zacinania, a także bez opóźnień. Cechować będzie go bardzo wysoka jakość oraz dobra rozdzielczość, a efekty te uzyskasz w efekcie świetnej przepustowości złącza. Ważną rolę odgrywa tu również wysoka częstotliwość odświeżania.

Karta AFOX Radeon RX została oparta na najnowszej architekturze GCN4 AMD. W ten sposób zapewniono jej najwyższą wydajność VR oraz zwiększony został poziom zwykłej wydajności. Dzięki temu wybierając kartę Afox, zapewniasz sobie obsługę monitorów dla gier najnowszej generacji. Możliwe jest również nagrywanie oraz przesyłanie gier bez użycia procesora.

W karcie zastosowana została specjalna technologia LiquidVR. Zapewnia ona wyjątkowe wrażenia VR. Ponadto odblokowuje unikalne sprzętowe funkcje AMD, które zostały zaprojektowane dla zapewnienia współpracy ze słuchawkami na kartach graficznych Radeon. Takie podejście pozwala na jeszcze lepsze doświadczenie wirtualnej rzeczywistości. Podejmując się rozgrywki, doświadczysz jej całym sobą zarówno dzięki realistycznemu obrazowi, jak i dzięki doskonałemu dźwiękowi. Poczujesz się tym samym niczym w centrum akcji, co jeszcze bardziej utwierdzi Cię w przekonaniu, że jest to jedna z najdoskonalej działających kart graficznych.

Radeon RX wyposażono w doskonałą funkcję oszczędzania energii. Pomaga ona w skuteczny sposób dynamicznie regulować częstotliwość klatek. Taka możliwość powstaje w oparciu o ruchy wykonane w grze. Radeon Chill nie tylko obniży zużycie energii i co za tym idzie, poprawi wydajność energetyczną. To także świetny sposób na obniżenie temperatury podczas obsługiwania różnych gier i produktów. Konieczne jednak jest uruchomienie tej funkcji z poziomu ustawień Radeon.

Karta graficzna AFOX Radeon RX 550 4GB

Dane techniczne

Techniczne

Złącza

Parametry

Typ złącza PCI Express 3.0 x 16
Ilość pamięci RAM [MB] 4096
Rodzaj pamięci GDDR 5
Szyna danych [bit] 128
Obsługiwane standardy DirectX 12
Chłodzenie Aktywne
Obsługa wielu monitorów 3
Cross Fire Nie
Low Profile Nie
SLI Nie
Wyjścia DVI 1
Wyjście D-Sub Brak
DisplayPort Tak
HDMI 1
Układ graficzny Radeon RX 550
Producent karty graficznej AMD
GeForce RTX Nie
GeForce GTX Nie
Dla graczy Tak
Wyposażenie Brak
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi
Gwarancja 24 miesiące

Producent

 • Nazwa producenta/importera AFOX
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

   Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

        

   • Do 50 tys. złotych

   • Bez wychodzenia z domu

   • Minimum formalności

   • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

   Rezerwujesz towar przez internet,

   wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

        

   • Do 31 tys. złotych

   • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

   • Decyzja nawet w 15 minut

   Karta graficzna AFOX Radeon RX 550 4GB
   Karta graficzna AFOX Radeon RX 550 4GB
   Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
   Powiadom mnie, jeśli produkt będzie dostępny.

   Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756