ZESTAW

Obudowa ENDORFY Arx 500 ARGB + Zasilacz ENDORFY Supremo FM5 650W 80 Plus Gold + Chłodzenie wodne ENDORFY Navis F280 ARGB

Kod: Z548972-8710695
Typ obudowy: Middle Tower
Standard płyty głównej: ATX, ITX, microATX
Liczba zamontowanych wentylatorów: 4
Podświetlenie: ARGB
Przyciski i regulatory: Power, Reset
Złącza wyjściowe: USB 3.1 Gen. 1/USB 3.2 Gen.1 (USB 3.0) - 2 szt., USB 3.1 Type-C - 1 szt., Wejście mikrofonowe - 1 szt.... 
Wymiary (GxSxW) [mm]: 429 x 228 x 486, 140 x 150 x 87
Dominujący kolor: Czarny
4 ciche wentylatory Stratus 140 ARGB
Szybki port USB-C i kontroler ARGB PWM

Dostawa jutro

Zamów przez:
-- godz.
:
-- min.
:
-- sek.
Obudowa ENDORFY Arx 500 ARGB + Zasilacz ENDORFY Supremo FM5 650W 80 Plus Gold + Chłodzenie wodne ENDORFY Navis F280 ARGB
Obudowa ENDORFY Arx 500 ARGB + Zasilacz ENDORFY Supremo FM5 650W 80 Plus Gold + Chłodzenie wodne ENDORFY Navis F280 ARGB

Dostawa jutro

Zamów przez:
-- godz.
:
-- min.
:
-- sek.

Wartość poza zestawem:

1 147,00 zł

Sprawdź


Zamów telefonicznie 756 756 756

Składowe zestawu

Opis produktu

Zewnętrzna moc
Obraz przedstawia obudowę komputera z podświetleniem ARGB, z widocznymi wentylatorami emitującymi kolorowe światło. Na obudowie znajduje się logo ENDORFY, a w tle widać niebieskie linie świetlne.

Przestronna i niewielka obudowa

ARX 500 ARGB to dom, na który zasługują Twoje podzespoły. Jest przestronna, ale nie przytłacza Twojego pokoju z wymiarami 429 x 228 x 486 mm i z łatwością pomieści wszystko, czego potrzebujesz do pracy i nie tylko.

Obudowa komputerowa z przezroczystym panelem bocznym, ukazująca wnętrze z komponentami i podświetleniem ARGB. Na jednym z elementów widoczny jest napis \'ENDORFY\'.

Arktyczne chłodzenie

Wnętrze obudowy jest przewiewne dzięki siatkowemu panelowi przedniemu i możliwości zainstalowania do 8 wentylatorów. 5 czarnych wentylatory Stratus 120 PWM jest już zawarte w pakiecie. ARX 500 ARGB może również zamontować duży radiator dla prawdziwie arktycznego środowiska dla Twoich komponentów.

Obraz przedstawia otwartą obudowę komputera z widocznymi komponentami wewnętrznymi, takimi jak wentylatory, karta graficzna z napisem \'ENDORFY\' oraz zasilacz. Obudowa ma ciemny kolor i podświetlenie ARGB, a na przednim panelu widoczne jest logo producenta.

Obsługiwane wielkości

ARX 500 ARGB pozwala zainstalować do 6 dysków2,5” i 1 dysk 2,5”/3,5". Obsługuje również płyty główne ATX, ITX i microATX, zasilacz o długości 350 mm i układ GPU do 350 mm. Wszystko po to by dać ci jak najwięcej w jak najmniejszej obudowie.

Czarna obudowa komputerowa z przezroczystym panelem bocznym i widocznym wentylatorem wewnątrz. Na przednim panelu znajduje się logo producenta.

Siatkowy panel

ARX 500 ARGB jest nie tylko przestronny, ale także wyposażony w siatkowy panel przedni, gwarantujący nieprzerwany przepływ powietrza i niskie temperatury. Możesz być piewien, że Twoje cenne podsezpoły, będą zawsze w chłodnym miejscu.

Obraz przedstawia otwartą obudowę komputerową z widocznymi wentylatorami i komponentami wewnętrznymi. Obok znajduje się panel przedni z logo ENDORFY.

Wentylatory Stratus 140 PWM

ARX 500 ARGB to skrzynia skarbów, mieszcząca Twój cenny sprzęt. Jest nawet fabrycznie wyposażony w 5 czarnych wentylatorów Stratus 140 PWM, które opracowano we współpracy z Synergy Cooling by zapoewnić wydajne chłodzenie.

Obraz przedstawia wentylator komputerowy z podświetleniem ARGB, emitujący różnokolorowe światło w odcieniach fioletu, niebieskiego i zielonego. Tło jest ciemnoniebieskie, co podkreśla efekt świetlny wentylatora.

Twoje okno na wnętrze komputera

Jeśli jesteś dumny ze swojej pracy i lubisz od czasu do czasu zaglądać do wnętrza komputera, ARX 500 ARGB ma wszystko, czego potrzebujesz. Jego solidne okno ze szkła hartowanego elegancko wyświetla błyszczące komponenty

Obudowa komputerowa z otwartym panelem bocznym, ukazująca wnętrze z zamontowanymi wentylatorami i podzespołami. Na jednym z elementów widoczny jest napis \'ENDORFY\'.

Wyposażenie

W zestawie znajduje się obudowa ARX 500 ARGB, 5x wentylator oraz dokumentacja.


Dane techniczne

Dane podstawowe

Typ obudowy: Middle Tower
Standard płyty głównej: ATX, ITX, microATX
Liczba zamontowanych wentylatorów: 4
Przyciski i regulatory: Power, Reset
Podświetlenie: ARGB
Z oknem: Tak
Wymiary (GxSxW) [mm]: 429 x 228 x 486, 140 x 150 x 87
Materiał: Metal, Szkło hartowane
Dominujący kolor: Czarny

Techniczne

Typ obudowy: Middle Tower
Podświetlenie: ARGB
Standard płyty głównej: ATX, ITX, microATX
Standard zasilacza: ATX
Wnęki wewnętrzne 2.5": 6
Wnęki wewnętrzne 2.5/3.5": 1
Liczba slotów rozszerzeń: 7
Maksymalna długość zasilacza [mm]: 300
Maksymalna długość karty graficznej [mm]: 350
Maksymalna wysokość chłodzenia CPU [mm]: 179
Maksymalna liczba wentylatorów: 7
Liczba zamontowanych wentylatorów: 4
Standard: ATX
Moc [W]: 650
Napięcie [V]: 115 - 230
Rodzaj PFC: Aktywne
Certyfikat: 80 PLUS Gold
Typ okablowania: Modularny
Zabezpieczenia: Przeciwprzeciążeniowe (OPP), Przeciwprzepięciowe (OVP), Przeciwzwarciowe (SCP), Przed prądami udarowymi (SIP), Przed zbyt niskim napięciem (UVP), Przed zbyt wysokim prądem (OCP), Termiczne (OTP) 
Podświetlenie zasilacza: Nie
Kompatybilność z procesorami AMD: AM4, AM5
Kompatybilność z procesorami Intel: 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 1700, 1851, 2011, 2011-3, 2066
Napięcie zasilające LED [V]: 5
Prąd zasilający LED [A]: 0.18 (Pompa), 0.30 (Wentylator)
Rodzaj chłodzenia procesora: Wodne
Złącze podświetlenia: 3 PIN
Żywotność MTBF: 100 000 h (wentylator)

Zamontowane wentylatory

Panel przedni: 3x 140 mm
Panel tylny: 1x 140 mm

Opcje montażu wentylatorów

Panel przedni: 3x 140 mm
Panel tylny: 1x 140 mm

Opcje montażu chłodzenia wodnego

Panel górny: 1x 120 mm, 1x 240 mm, 1x 280 mm
Panel przedni: 1x 120 mm, 1x 240 mm, 1x 280 mm, 1x 360 mm
Panel tylny: 1x 120 mm, 1x 140 mm

Złącza

Złącza wyjściowe: USB 3.1 Gen. 1/USB 3.2 Gen.1 (USB 3.0) - 2 szt.USB 3.1 Type-C - 1 szt.Wejście mikrofonowe - 1 szt.Wyjście słuchawkowe/głośnikowe - 1 szt. 
SATA: 5
EPS12V 24-pin: 1
EPS12V 4+4 (8) pin: 2
MOLEX 4-pin: 1
PCI-E 6+2 (8) pin: 2

Parametry

Dodatkowe informacje: Filtry antykurzowe, Montaż zasilacza na dole obudowy, System aranżowania kabli, DC-DC, Japońskie kondensatory, Automatyczna regulacja prędkości wentylatorów, Zamknięty układ chłodzenia wodnego 
Przyciski i regulatory: Power, Reset
Materiał: Metal, Szkło hartowane
Dominujący kolor: Czarny
Z oknem: Tak
Wysokość [mm]: 486
Szerokość [mm]: 228
Głębokość [mm]: 429
Waga [kg]: 7.5
Waga z opakowaniem [kg]: 8.60
Wyposażenie: Zestaw montażowy, Kabel zasilający, Modularne okablowanie
Gwarancja: 36 miesięcy, 7 lat
Załączona dokumentacja: Instrukcja obsługi
Dołączone akcesoria: Kontroler Nano-Reset ARGB, Pasta termoprzewodząca Pactum PT-3, Zestaw montażowy
Głębokość [mm]: 54
Szerokość [mm]: 140
Waga [g]: 1310
Wysokość [mm]: 310

Fizyczne

Wysokość [mm]: 87
Szerokość [mm]: 150
Głębokość [mm]: 140
Średnica wentylatora [mm]: 120

Radiator

Głębokość [mm]: 28
Kolor radiatora: Czarny
Materiał radiatora: Aluminium + Miedź
Podświetlenie radiatora: Brak
Rozmiar chłodnicy [mm]: 280
Szerokość [mm]: 140
Wysokość [mm]: 310
Podświetlenie bloku: ARGB
Złącze pompy: 4 PIN, SATA (Zasilanie)

Wentylator

Napięcie zasilające wentylatora [V]: 12
Prąd zasilający wentylator [A]: 0.3
Złącze wentylatora: 4 PIN
Całkowita liczba wentylatorów [szt.]: 2
Kolor łopatek wentylatora: Biały
Kolor ramki wentylatora: Czarny
Kontrola obrotów: PWM
Liczba łopatek wentylatora [szt.]: 9
Maksymalna prędkość obrotowa [obr./min.]: 1800
Minimalna prędkość obrotowa [obr./min.]: 250
Podświetlenie wentylatorów: ARGB
Rodzaj łożyska: Fluid Dynamic Bearing
Średnica wentylatora: 2x 140 mm
Wymiary (WxSxG) [mm]: 140 x 140 x 25

Producent/podmiot odpowiedzialny

Nazwa: COOLING sp. z o.o.
Ulica i numer budynku: ul. Sokołowska 24
Kod pocztowy: 05-806
Miasto: Sokołów
Adres elektroniczny: product-safety@cooling.pl

Dokumenty do pobrania

  • Instrukcja obsługi:
  • Informacje o bezpieczeństwie:
  • Producent

  • Nazwa producenta/importera: ENDORFY
  • Opinie

    31 opinii 28 użytkowników poleca ten produkt
    Wygląd
    4.8 /5
    Jakość wykonania
    4.7 /5
    Funkcjonalność
    4.9 /5
    Solidność konstrukcji
    4.8 /5
    Jakość chłodzenia
    4.8 /5

    Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię

    Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły

    Potwierdzony zakup
    Dariusz 7 lutego 2026
    Potwierdzony zakup
    Super
    Opinia dotyczy części składowej zestawu Nazwa Obudowa ENDORFY Arx 500 ARGB
    Przestronne wnętrze. Ładny wygląd. Solidne wykonanie.
    Czy ta opinia była pomocna?
    Potwierdzony zakup
    Grzesiosmiet 6 lutego 2026
    Potwierdzony zakup
    Polecam
    Opinia dotyczy części składowej zestawu Nazwa Obudowa ENDORFY Arx 500 ARGB
    Świetna skrzynia.
    Czy ta opinia była pomocna?
    Potwierdzony zakup
    Michał 2 września 2025
    Potwierdzony zakup
    Obudowa z małym problemem
    Opinia dotyczy części składowej zestawu Nazwa Obudowa ENDORFY Arx 500 ARGB
    Jak na obudowę za takie pieniądze jest okej obudową lecz w moim przypadku trafił się jeden Wiatraczek który miał problem z ledami na początku jeden led zmieniał losowo kolory (mam ustawione na kolor lazurowy a jeden led w nim zmieniał kolor na czerwony, zielony i żółty) po czym przy następnym włączeniu komputera zaskoczyła mnie niespodzianka w postaci 5 nie działających ledów.
    Czy ta opinia była pomocna?
    Potwierdzony zakup
    Mateusz 19 stycznia 2025
    Potwierdzony zakup
    Dobra obudowa
    Opinia dotyczy części składowej zestawu Nazwa Obudowa ENDORFY Arx 500 ARGB
    Obudowę zmieniłem razem z innymi komponentami podczas składania nowej jednostki. Poprzednio miałem Silentium Armis Ar7 i muszę przyznać, że Endorfy jest mniejszych gabarytów z jednej strony to dobrze, bo jest na pewno lżejsza natomiast trzeba mieć na uwadze, wielkość zakładanej do montażu grafiki. Pny 4070Ti. Super wchodzi w tą obudowę, ale to już praktycznie graniczne wartości. Lepiej wziąć poprawkę niż wycinać obudowę szlifierką😅 Obudowa bardzo fajna na duży plus 4x 140 wentylatory argb. Kable na dzień dobry ładnie poprowadzone z tyłu obudowy, wystarczy je podłączyć do płyty głównej, razem z pozostałymi kablami. Wentylatory ciche i ładnie pracują. Kolory też przyzwoite, ładna biel w kolorystyce. W obudowie pod przyciskiem reset na górze zmieniamy kolory wentylatorów.
    Czy ta opinia była pomocna?
    Potwierdzony zakup
    Marcin 24 grudnia 2024
    Potwierdzony zakup
    Endorfy arx 500
    Opinia dotyczy części składowej zestawu Nazwa Obudowa ENDORFY Arx 500 ARGB
    Obudowa bardzo ładnie się prezentuje, świetnie wentylowana, dużo przelotek. Wygląda zgrabnie. Mniejsza od arx 700, ale na testach wypada lepiej od większego brata jeśli chodzi o temperatury. Aio Arctic frezzer III 280 mm wchodzi na topa.
    Czy ta opinia była pomocna?
    Potwierdzony zakup
    Dawid 5 lutego 2025
    Potwierdzony zakup
    Super
    Opinia dotyczy części składowej zestawu Nazwa Obudowa ENDORFY Arx 500 ARGB
    Super obudowa na luzie zmieściła rtx 3080.
    Czy ta opinia była pomocna?
    Potwierdzony zakup
    Ja_ 21 stycznia 2025
    Potwierdzony zakup
    Obudowa
    Opinia dotyczy części składowej zestawu Nazwa Obudowa ENDORFY Arx 500 ARGB
    Ok
    Czy ta opinia była pomocna?
    Potwierdzony zakup
    Bmwer 24 grudnia 2024
    Potwierdzony zakup
    Obudowa jak najbardziej OK
    Opinia dotyczy części składowej zestawu Nazwa Obudowa ENDORFY Arx 500 ARGB
    Polecam, naprawdę bardzo dobra obudowa. Dobre chłodzenie, dobra aranżacja kabli z tylu, dodatkowym atutem jest możliwość zmiany kolorów ARGB chłodzenia. Polecam
    Czy ta opinia była pomocna?
    Potwierdzony zakup
    Tomasz 11 marca 2025
    Potwierdzony zakup
    ENDORFY Arx 500 ARGB
    Opinia dotyczy części składowej zestawu Nazwa Obudowa ENDORFY Arx 500 ARGB
    Fajna obudowa - ciche wentylatory + kontroler ARGB, USB-C na froncie, Dużo miejsca na kable, Tylko czekać na promocje/rabaty i kupować Są małe minusy - blacha tylko 0.7 - brak siatki przeciwkurzowej na froncie i u góry (bo metalowa perforacja to nie to samo)
    Czy ta opinia była pomocna?
    Filip 19 stycznia 2025
    Polecam
    Opinia dotyczy części składowej zestawu Nazwa Obudowa ENDORFY Arx 500 ARGB
    Naprawdę dobra obudowa
    Czy ta opinia była pomocna?

    Raty i leasing

    Dostawa jutro

    Zamów przez:
    -- godz.
    :
    -- min.
    :
    -- sek.
    Obudowa ENDORFY Arx 500 ARGB + Zasilacz ENDORFY Supremo FM5 650W 80 Plus Gold + Chłodzenie wodne ENDORFY Navis F280 ARGB
    Obudowa ENDORFY Arx 500 ARGB + Zasilacz ENDORFY Supremo FM5 650W 80 Plus Gold + Chłodzenie wodne ENDORFY Navis F280 ARGB

    Dostawa jutro

    Zamów przez:
    -- godz.
    :
    -- min.
    :
    -- sek.

    Wartość poza zestawem:

    1 147,00 zł

    Sprawdź


    Zamów telefonicznie 756 756 756