Produkt archiwalny

Obudowa SILENTIUMPC Signum SG1Q Evo TG ARGB

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Opis produktu

System adresowalnego podświetlenia LED ARGB

Obudowa SilentiumPC Signum SG1Q Evo TG ARGB wyposażona jest w system adresowalnego podświetlenia LED w postaci charakterystycznego paska ARGB w panelu przednim oraz wentylatora Stella HP ARGB CF 120 mm. Sterowanie efektami oraz kolorami za pomocą przycisku z przodu obudowy umożliwia dołączony do zestawu panel oświetlenia.

System ARGB może być także zsynchronizowany z kompatybilną płytą główną wyposażoną w 3-pinowe złącze ARGB. Mowa o następujących rozwiązaniach: ASRock Polychrome Sync, Asus Aura Sync oraz MSI Mystic Light. Gigabyte RGB Fusion (3-pin) na większości płyt głównych tego producenta obsługiwany jest natywnie, w pozostałych przypadkach wymaga użycia seryjnej przejściówki. Inne systemy adresowalnego oświetlenia również są obsługiwane, jeśli kompatybilne z wymienionymi.

System adresowalnego podświetlenia LED ARGB (5V) jest w pełni kompatybilny z innymi urządzeniami SilentiumPC ARGB. To m.in. zestawy zintegrowanego chłodzenia cieczą Navis Evo ARGB, coolery powietrzne z podświetleniem ARGB, paski LED Aurora Stripes ARGB, wentylatory Stella HP i Corona HP w systemie ARGB.

Obudowa Silentium Signum SG1Q Evo TG Argb podświetlenie

Przestronność i Funkcjonalność

Przestronna struktura Signum SG1Q Evo TG ARGB zapewnia wystarczającą ilość miejsca na większość popularnych w tym segmencie komponentów: powietrzny system chłodzenia może mieć wysokość 161 mm, a karta graficzna może być długa na 325 mm.

W skład systemu chłodzenia wchodzą dwa wentylatory wysokociśnieniowe: Sigma HP 120 mm oraz Stella HP ARGB CF 120 mm z podświetleniem. Odpieraniem kurzu zajmuje się komplet seryjnych filtrów: dwa z przodu, na górze oraz pod zasilaczem.

Jednocześnie, użytkownik może zainstalować zintegrowany system chłodzenia cieczą All-In-One (AIO). Z przodu zmieszczą się chłodnice w rozmiarze 120, 240 lub 360 mm. Na górze zaś 120 lub 240 mm pod warunkiem, że zainstalowana pamięć RAM nie będzie wyższa niż 32 mm. Na tylnej ściance jest możliwość zamontowania chłodnicy 120 mm. Signum SG1Q Evo TG ARGB pomieści: 2 nośniki SSD 2,5”, jak również 2 dyski 2,5 lub 3,5”.

Obudowa Silentium Signum SG1Q Evo TG Argb części

Dane techniczne

Dane podstawowe

Typ obudowy: Middle Tower
Standard płyty głównej: ATX, microATX, Mini-ITX
Liczba zamontowanych wentylatorów: 2
Przyciski i regulatory: Power, Reset
Podświetlenie: ARGB, Podświetlane wentylatory
Z oknem: Tak
Wymiary (GxSxW) [mm]: 428 x 216 x 447
Materiał: Stal, Szkło hartowane, Tworzywo sztuczne
Kolor: Czarny

Opinie

4 opinie 4 użytkowników poleca ten produkt
Wygląd
4.8 /5
Jakość wykonania
4.8 /5
Funkcjonalność
4.8 /5
Solidność konstrukcji
4.8 /5
Jakość chłodzenia
4.8 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły

Potwierdzony zakup
Janusz 11 września 2021
Potwierdzony zakup
Super promocja
Subskrypcja newslettera wreszcie się opłaciła. Obudowa kupiona w środku nocy w promocyjnej cenie po prostu wymiata. Najbardziej będzie pasowała młodym ludziom/graczom. Jest po prostu piękna, a do tego nieźle wykonana. Efekty świetlne dostępne bez specjalnych płyt głównych, na zwykłych działa idealnie. Polecam!
Czy ta opinia była pomocna?
Potwierdzony zakup
Bohdan 15 listopada 2021
Potwierdzony zakup
ARGB
4 tylko za to, że jeśli na waszej płycie głównej nie ma 3 pin to trzeba dokupić "Silentiumpc nano-reset argb kit" coś takiego. A tak to jestem w pełni zadowolony tą obudową.
Czy ta opinia była pomocna?
Potwierdzony zakup
Mikołaj 30 grudnia 2020
Potwierdzony zakup
Pozytywna
Bardzo dobra obudowa jeśli chodzi o graczy bardzo polecam jeśli chodzi o bardziej budżetowe produkty. Jak na swoją cenę prezentuje się perfekcyjnie. Mamy w niej podświetlenie ARGB, jest wyposażona w panel boczny ze szkła hartowanego , ma wiele możliwości montażu , ma zoptymalizowany przepływ powietrza , Ma w sobie zestaw przeciw kurzowy. Wadą jednak są 2 wentylatory. Polecam bardzo.
Czy ta opinia była pomocna?
Potwierdzony zakup
anna 31 stycznia 2021
Potwierdzony zakup
Bardzo dobra obudowa
Jest dobrym wyborem dla graczy, którzy chcą mieć zabudowany przód obudowy, estetyczny wygląd.
Czy ta opinia była pomocna?