Produkt archiwalny

Głośnik EDIFIER R2730DB 2.0, Komunikacja bezprzewodowa

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Polecane produkty podobne

Produkt archiwalny

Głośnik EDIFIER R2730DB 2.0, Komunikacja bezprzewodowa

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Opis produktu

Głośnik EDIFIER R2730DB 2.0 BT

 

Zestaw 2.0, który generuje czysty, trójwymiarowy dźwięk. Zestaw wyposażony jest w wejście koncentryczne, optyczne, AUX i RCA, pozwalające na podłączenie wielu źródeł dźwięku jednocześnie.  6,5-calowy głośnik niskotonowy, 4-calowy głośnik tonów średnich i 0,75 calowe głośniki wysokotonowe dają razem 136 W mocy. Drewniana obudowa MDF redukuje rezonans akustyczny i ewentualne drgania. Dołączony do zestawu bezprzewodowy pilot pozwala łatwo zmieniać źródła dźwięku i regulować poziom głośności, a wygodnie umiejscowiony z boku panel z pokrętłami umożliwia regulację poziomu tonów wysokich i niskich.

Dane techniczne

Dane podstawowe

Typ zestawu: 2.0
Liczba głośników: 2
Moc głośników (RMS): Niskotonowego 80W, Satelitarnego 28W
Komunikacja bezprzewodowa: Tak
Pilot: Tak
Wyjście słuchawkowe: Nie
Wejście liniowe audio: Tak
Materiał obudowy: MDF
Kolor obudowy: Drewno

Fizyczne

Materiał obudowy: MDF

Parametry

Kolor obudowy: Drewno
Wyposażenie: Okablowanie, Pilot
Załączona dokumentacja: Instrukcja obsługi, Karta gwarancyjna
Gwarancja: 24 miesiące
Funkcje dodatkowe: Bass Reflex
Zawiera akumulator/baterię: Nie

Techniczne

Pilot: Tak
Typ zestawu: 2.0
Inne: Regulacja głośności
Liczba głośników: 2
Ekranowanie magnetyczne: Nie
Komunikacja bezprzewodowa: Tak
Maksymalne pasmo przenoszenia [kHz]: 20
Minimalne pasmo przenoszenia [Hz]: 45
Moc głosnika niskotonowego (RMS) [W]: 80
Moc głośnika satelitarnego (RMS) [W]: 28
Moc zestawu (RMS) [W]: 136
Zasilacz: Zewnętrzny

Złącza

Rodzaj złącza: Jack 3.5mm
Wejście liniowe audio: Tak
Wyjście słuchawkowe: Nie

Producent/podmiot odpowiedzialny

Nazwa: THEMIS AR Unterstützung UG
Ulica i numer budynku: Beedstrasse 54
Kod pocztowy: 40468
Miasto: Dusseldorf
Adres elektroniczny: legal@themisar.com

Dokumenty do pobrania

  • Informacje o bezpieczeństwie:
  • Producent

  • Nazwa producenta/importera: EDIFIER
  • Opinie

    4 opinie 3 użytkowników poleca ten produkt
    Jakość dźwięku
    4.3 /5
    Wygląd
    4.3 /5
    Moc
    4.3 /5
    Jakość wykonania
    4.3 /5
    Prosta obsługa
    4.3 /5

    Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię

    Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły

    Potwierdzony zakup
    Pawel 5 kwietnia 2020
    Potwierdzony zakup
    Głośniki
    Dobre brzmienie basów.
    Czy ta opinia była pomocna?
    Karol 29 października 2019
    Po prostu średnie
    Głośniki zakupiłem równolegle z innymi, których nie da się słuchać. Ładują basem i samą górą a środek jest totalnie wycięty. W RS2730DB było lepiej ale nie dość zadowalająco. Słuchanie muzyki z tych kolumn zaczyna się przy maksymalnym zmniejszeniu basu na potencjometrze. Bass schodzi nisko, jest głośny. Zakresy miedzy 100-200Hz mam wrażenie, że zostały pominięte przy projektowaniu. Dla mnie taki zabieg jest minusem bo stawiam na oryginalne oddawanie dźwięków. Ogólnie kolumny mało muzykalne, bass bardzo leniwy za to góra bardzo żwawa. Porównałbym ich brzmienie do kinowego, więc jeżeli ktoś takiego szuka to strzał w dziesiątkę.
    Czy ta opinia była pomocna?
    Maciej 14 grudnia 2018
    EDIFIER R2730DB 2.0 BT
    Witam, Głośniki grają rewelacyjnie, niesamowicie czysty dźwięk na każdym paśmie, świetny bass. Każda chwila spędzona na słuchanie ulubionych utworów jest prawdziwą rozkoszą zmysłu słuchu. Tego oczekiwałem po tym zestawie i to otrzymałem. Subwoofer nie jest potrzebny (mam pokój 16m2) głośniki stoją wysoko na meblach, 3,5m od siebie. Tak czy siak sub. kupiłem opcjonalnie dla testu i mało go używam z braku potrzeby. Niestety tutaj się producent nie spisał bo nie podał dokładniejszej specyfikacji wyjścia sub. Jaki kabel należny zastosować? Jack.. ale mono długo szukałem na to odpowiedzi w internecie. Szkoda, że owego kabla do sub, nie załączono.
    Czy ta opinia była pomocna?
    Bartek 18 maja 2019
    EDIFIER R2730DB 2.0 BT
    Używam ok 2 tygodnie. Głośniki nadają się do solidnego nagłośnienia pomieszczeń do 30m2. Dobry bas, średni ton, fajny wysoki dźwięk, generalnie szeroki zakres. Ładnie wyglądają, są solidnie wykonane, świetne do muzyki, filmów. Wspaniały dźwięk przy dobrej jakości utworach. Brak szumów, zakłóceń. Klawiatura pilota mogłaby być lepszej jakości, ale nie jest źle. Polecam, bo warto.
    Czy ta opinia była pomocna?