Głośniki SVEN 340 2.0, Komunikacja bezprzewodowa
Maksymalna liczba rat dostępnych przy zakupie internetowym jest widoczna pod ceną produktu.
Maksymalna liczba rat dostępnych przy zakupie internetowym jest widoczna pod ceną produktu.
| Typ zestawu: | 2 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 2 |
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 3W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak |
| Pilot: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Produkt chwilowo niedostępny
Opis produktu
Bezprzewodowe głośniki komputerowe. Zasilane z portu USB. Urządzenie łączy się ze źródłem dźwięku za pomocą minijack 3.5 mm lub bez użycia przewodów – poprzez Bluetooth.
Dane techniczne
| Typ zestawu: | 2 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 2 |
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 3W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak |
| Pilot: | Nie |
| Wyjście słuchawkowe: | Nie |
| Wejście liniowe audio: | Nie |
| Materiał obudowy: | ABS |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Fizyczne | |
| Materiał obudowy: | ABS |
|---|---|
| Wymiary głośników satelitarnych [mm]: | 69 × 105 × 64 |
Parametry | |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Wyposażenie: | Brak |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Funkcje dodatkowe: | Bluetooth |
| Zawiera akumulator/baterię: | Nie |
Techniczne | |
| Pilot: | Nie |
| Typ zestawu: | 2 |
| Inne: | Regulacja głośności |
| Liczba głośników: | 2 |
| Ekranowanie magnetyczne: | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak |
| Maksymalne pasmo przenoszenia [kHz]: | 20 |
| Minimalne pasmo przenoszenia [Hz]: | 100 |
| Moc głośnika satelitarnego (RMS) [W]: | 3 |
| Moc zestawu (RMS) [W]: | 6 |
| Zasilacz: | Brak |
Złącza | |
| Rodzaj złącza: | Jack 3.5mm, USB |
| Wejście liniowe audio: | Nie |
| Wyjście słuchawkowe: | Nie |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Midas Marcin Żmiejko |
| Ulica i numer budynku: | ul. Czterech Wiatrów 5 |
| Kod pocztowy: | 16-002 |
| Miasto: | Dobrzyniewo Duże |
| Adres elektroniczny: | info@emidas.com.pl |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
Opinie
5/5
Jakość dźwięku
5 /5
Wygląd
5 /5
Moc
5 /5
Jakość wykonania
5 /5
Prosta obsługa
5 /5
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Potwierdzony zakup 0 opinii
Potwierdzony zakup
(0)
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Filip 15 kwietnia 2026
Super głośniki
Kompaktowe głośniki, które zaskakują czystością dźwięku jak na swoją klasę. Bas jest umiarkowany, ale dobrze kontrolowany, a średnie tony są wyraźne. Idealne do pracy przy komputerze i oglądania filmów. Obudowa solidna, nic nie trzeszczy nawet przy wyższej głośności. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny.
Czy ta opinia była pomocna?
Sabina 30 kwietnia 2026
wybór trafiony
Zestaw zaskakuje jakością dźwięku jak na tę cenę. Dźwięk jest czysty i całkiem dobrze zbalansowany. Idealne do komputera, filmów i muzyki. Świetny wybór do codziennego użytku.
Czy ta opinia była pomocna?
Jowita 21 kwietnia 2026
konkretny zakup
Zestaw 2.0 oferujący czysty dźwięk i dobrą separację tonów. Design klasyczny, pasuje do każdego stanowiska komputerowego. Świetna opcja w budżetowej kategorii.
Czy ta opinia była pomocna?
Bolek 12 maja 2026
solidne i świetne
Jak na tak małe głośniki dźwięk jest zaskakująco czysty, a bas przyjemnie wyczuwalny podczas oglądania filmów i słuchania muzyki.
Czy ta opinia była pomocna?
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.