Tablet SAMSUNG Galaxy Tab S8 Ultra 14.6" 8/128 GB Wi-Fi Grafitowy + Rysik S Pen

(3)
Kod: 456348
Porównaj
Wyświetlacz: 14.6", 2960 x 1848px, Super AMOLED
Pamięć wbudowana [GB]: 128
Wielkość pamięci RAM [GB]: 8
Procesor: Qualcomm SM8450, 8-rdzeniowy
Wersja systemu operacyjnego: Android 12
Komunikacja: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.2, Modem Nie
Złącza: Złącze USB
Wyświetlacz Super AMOLED 120Hz
Wydajna bateria
Zobacz opis produktu
Dostępne warianty
Transmisja danych: Nie
Pamięć wbudowana [GB]: 128
Wielkość pamięci RAM [GB]: 8
Tablet SAMSUNG Galaxy Tab S8 Ultra 14.6" 8/128 GB Wi-Fi Grafitowy + Rysik S Pen
Tablet SAMSUNG Galaxy Tab S8 Ultra 14.6" 8/128 GB Wi-Fi Grafitowy + Rysik S Pen
5 399 00
Odbierz
NOWSZY MODEL
Tablet SAMSUNG Galaxy Tab S9 Ultra 14.6" 12/256 GB Wi-Fi Grafitowy
Tablet SAMSUNG Galaxy Tab S9 Ultra 14.6" 12/256 GB Wi-Fi Grafitowy
Wyświetlacz: 14.6", 2960 x 1848px, Dynamic AMOLED 2X
Pamięć wbudowana [GB]: 256
Wielkość pamięci RAM [GB]: 12
Procesor: Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 (SM8550), 8-rdzeniowy
Wersja systemu operacyjnego: Android 13L
Komunikacja: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.3, Modem Nie, Moduł GPS
Złącza: Złącze USB
5 999 00
299,95 zł x 20 rat 0%

Opis produktu

phpkoizd5 ikonawys

Jeszcze większy ekran

Dla fanów płynnego przeglądania - 14,6" wyświetlacz Super AMOLED z odświeżaniem 120 Hz.

phpmpknk7 ikona procesor

Potężny procesor

Dla fanów szybkiego działania - super mocny chip Snapdragon® 8 Gen 1 oparty na procesie 4 nm.

phpgfradw ikona spen

Rysik S Pen

Dla fanów rysowania i pisania - rysik, który sprawia że czujesz jakbyś używał długopisu lub ołówka.

phpatw7fx ikona mde

Ekosystem Galaxy

Dla fanów płynnego korzystania - jeszcze łatwiejsze przełączanie między  urządzeniami Galaxy.

Przestrzeń nieograniczonych możliwości

14,6"

Wyświetlacz Super AMOLED

120 Hz

Odświeżanie ekranu

W Galaxy Tab S8 Ultra doświadczysz ekranu tak dużego jak ten z laptopa, przy znacznie mniejszej wadze – tylko 726 g w (wersji WiFi) i 728 g (w wersji 5G) – w porównaniu do ekranu laptopa 15,6" i wadze 1265 g.*

*Mierzony po przekątnej ekran Galaxy Tab S8 Ultra ma 14,6” jako pełen prostokąt i 14,5”, jeśli wziąć pod uwagę zaokrąglone rogi. Rzeczywista powierzchnia wyświetlania jest mniejsza z uwagi na zaokrąglone rogi i wycięcie na aparat.

php2wsblc podzielikona2

Dziel ekran i ciesz się nowymi możliwościami

Rozmiar. Umiejscowienie. Liczba okienek. Z funkcją Wiele okien to Ty rządzisz*. Teraz możesz jednocześnie szukać inspiracji, szkicować plany architektoniczne i prowadzić wideorozmowę z przyjacielem.

*Multitasking może nie działać w przypadku niektórych aplikacji.

phps69yhb sekcja wyswietlacz

Nowy, epicki standard tabletu

Więcej niż tylko przestrzeń. Największy Samsung Galaxy Tab S8 Ultra zaprojektowano, byś mógł tworzyć niczym profesjonalista. Fotografuj i nagrywaj pierwszym ultraszerokim aparatem przednim w tablecie Galaxy, a następnie edytuj, korzystając z największego ekranu z serii Galaxy Tab S. A wszystko to w grafitowym wykończeniu, które doskonale pasuje do wszystkiego.*

*Dostępność kolorów i modeli może się różnić w zależności od kraju, regionu i operatora.

phpcob5wz grafitowy2
phpinbhrz kafeldesign1
phpuavosx kafeldesign2

Moc, która zabierze Cię, dokąd zechcesz

phpwgevfq kafelekprocesor

Najszybszy chip w Samsung Galaxy

Doświadcz błyskawicznej prędkości, grając w pełne akcji gry i używając zaawansowanych aplikacji. Wszystko to za sprawą super mocnego procesora Snapdragon® 8 Gen 1.*

*W porównaniu do Galaxy Tab S7+.

*Qualcomm jest produktem firmy Qualcomm Technologies, Inc. i lub jej podmiotów zależnych.
*Qualcomm jest znakiem towarowym firmy Qualcomm Incorporated zarejestrowanym w USA i innych krajach.

phppkmtwh kafel5g ultra

Szybka łączność zwiększy Twoje możliwości

Galaxy Tab S8 Ultra działa w 5G i Wi-Fi 6E. Na tablecie masz więc najszybszą łączność Wi-Fi, która dodatkowo poprawi Twoją efektywność. Możesz teraz przesyłać pliki na inne swoje urządzenia Galaxy z prędkością do 2,4 Gbps.*

*Dostępność sieci Wi-Fi 6E może się różnić w zależności od kraju, dostawcy sieci i środowiska użytkownika. Wymaga optymalnego połączenia. Rzeczywista prędkość może się różnić w zależności od kraju, operatora i środowiska użytkownika.
*Sieć 5G nie jest powszechnie dostępna w Polsce.

phpa5rbez kafelfingerprint2

Skaner linii papilarnych na ekranie

Rewolucyjna funkcja uwierzytelniania biometrycznego. Czytnik linii papilarnych na wyświetlaczu podwyższający poziom zabezpieczenia, które chroni Twoje dane dzięki Samsung Knox.

phpcajidb kafelbateria pl

Zwiększ moc ładowania

Dzięki pojemnej, inteligentnej baterii* bez problemu urządzisz sobie filmowy maraton, zaś obsługa Super Fast Charger 45 W szybko na nowo zapewni urządzeniu pełną moc.*

*Wartość typowa testowana przez zewnętrzną firmę w warunkach laboratoryjnych. Wartość typowa to szacowana wartość średnia uwzględniająca zróżnicowanie pojemności wśród próbek baterii testowanych w ramach standardu IEC 61960. Oceniona (minimalna) wartość wynosi 10 880 mAh dla Galaxy Tab S8 Ultra. Rzeczywista żywotność baterii może się różnić w zależności do otoczenia sieciowego, wzorców użytkowania i innych czynników.

*Ładowarki, w tym ładowarka 45 W, są sprzedawane oddzielnie.

 Całkiem nowy rysik S Pen

phpmmfgbi spenobraz3

Rysik S Pen stanowi element zestawu i magnetycznie mocuje się z tyłu Galaxy Tab S8 Ultra, by się ładować i w każdej chwili korzystać z jego możliwości. Pisz, projektuj, szkicuj lub rysuj, a Twoje najbardziej szalone pomysły staną się rzeczywistością dzięki rysikowi S Pen o ultraniskiej latencji. To jedno narzędzie kryje w sobie tysiąc innych, dając Ci imponujące możliwości. Dzięki łączności Bluetooth, rysik obsługuje gesty Air Actions - możesz korzystać z nich, by robić selfie, zmieniać slajdy na prezentacji czy nawet wygodnie i z odległości sterować oglądanym wideo.

phpjsmksy kafelnotes skala

Gotów na wszystko, co warto zanotować

Notatki Samsung to najszybszy sposób, by zapisać wszystkie Twoje genialne pomysły warte milion dolarów. Możesz tworzyć notatki, szkice czy rysunki, a także przekształcać odręczne zapiski w tekst cyfrowy. Daj swojej kreatywności nowe możliwości.

php4edtw4 kafelclip skala2

Z Clip Studio Paint uwolnisz drzemiącego w Tobie artystę

Kochasz rysować lub malować? Clip Studio Paint* stworzono właśnie dla takich twórczych ludzi jak Ty. Ciesz się naturalnym wrażeniem korzystania z pędzla i urzeczywistniaj swoje najlepsze pomysły. Galaxy Tab S8 Ultra jest niczym epickie płótno z epicką paletą barw. Na telefonie wybieraj pędzle, nie brudząc niepotrzebnie płótna.

phppcdhik cliplogo pl

*Wymagana subskrypcja Clip Studio Paint. Wstępnie zainstalowana na wybranych rynkach. Aplikację Clip Studio Paint można pobrać z Galaxy Store, a osoby, które korzystają z niej po raz pierwszy, mogą używać jej bezpłatnie przez 6 miesięcy. Regulamin może się różnić w zależności od kraju i regionu.

Rysik S Pen umożliwia precyzyjną edycję

phpsfpam4 editor2

Gotów stworzyć arcydzieło? Rysik S Pen i LumaFusion spieszą z pomocą.* Szybciej i precyzyjniej edytuj filmy za sprawą rysika S Pen o najdoskonalszej responsywności.* Dzięki LumaFusion masz z kolei dostęp do narzędzi edycyjnych, które pozwolą Ci uzyskać pożądany kinowy efekt.

phpnx6ri5 lumalogo

*Obraz stanowi symulację w celach ilustracyjnych. Rzeczywisty UI może być inny.

*W chwili obecnej LumaFusion nie jest dostępne na urządzeniach z systemem Android. Usługa LumaFusion ma zostać udostępniona w pierwszej połowie 2022 r. Dostępność aplikacji LumaFusion może się różnić w zależności od kraju, regionu i operatora.

*W porównaniu z wcześniejszymi urządzeniami z serii Galaxy Tab S.

Natychmiast udostępniaj swoje kreatywne pomysły na innych urządzeniach Galaxy

phpuspo7z sekcjapomysly

Dzięki Quick Share swoje dzieła przeniesiesz jednym dotknięciem.* Z łatwością przesyłaj ogromne pliki ze zdjęciami i filmami na telefon bądź PC.

*Dostępne na urządzeniach z zainstalowanym One Ui 2.1 lub nowszym; wymaga aktualizacji aplikacji MDE Service Framework i Quick Share. Aby możliwe było korzystanie z Quick Share, wymagane są połączenia Bluetooth Low Energy i Wi-Fi. Quick Share może nie działać w przypadku niektórych aplikacji.

Przestrzeń do kontaktu

Podwójny aparat przedni (ultraszerokokątny i szerokokątny) nagrywa w jakości 4K oferując imponujące pole widzenia.

phpiysqfv automatyczneramki

Zawsze i wszędzie bądź w centrum uwagi

Funkcja Automatyczne ramki skupia na Tobie całą uwagę. Teraz, kiedy będziesz chciał nagrać np. lekcję tańca, aparat automatycznie użyje zoomu, skupiając się na Tobie i prezentowanych przez Ciebie krokach.* Centrum uwagi będziesz również podczas wideorozmów. Gdy do konwersacji dołączą kolejne osoby, podwójny aparat przedni automatycznie zmniejszy obraz, by zmieścili się na nim wszyscy uczestnicy. A Ty będziesz miał wrażenie, jakbyście prowadzili rozmowę, przebywając w tym samym pomieszczeniu.

*Obraz stanowi symulację w celach ilustracyjnych. Rzeczywisty UI może być inny.

*Może nie współdziałać z niektórymi rozdzielczościami i proporcjami ekranu. Podczas korzystania z Auto Framing mogą nie być dostępne niektóre funkcje. Rozwiązanie rozpoznaje tylko ludzi, istnieje też limit liczby rozpoznawanych osób.
*Auto Framing jest dostępne wyłącznie w przednim aparacie ultraszerokokątnym.

phpqcqqws gangpodsekcja

Cała paczka znowu razem dzięki Google Duo

Połącz się z najlepszym przyjacielem lub nawet z 31 bliskimi znajomymi, korzystając z aplikacji oferującej wideorozmowy wysokiej jakości. Technologia redukcji szumów Three-Mic zapewni doskonały dźwięk, byś mógł swobodnie uczestniczyć w rozmowie. A dzięki Jamboard – interaktywnej tablicy cyfrowej Google – możecie nawiązać kreatywną współpracę.* Udostępniaj ekran, ciesząc się wspólnym oglądaniem prezentowanych treści na Google Duo. Teraz wraz z przyjaciółmi możesz oglądać wideo i w czasie rzeczywistym o nich rozmawiać.*

phpexwx04 googlelogo

*Obraz stanowi symulację w celach ilustracyjnych. Rzeczywisty UI może być inny.

*Jamboard należy pobrać osobno; dodatkowe funkcjonalności mogą wymagać zakupu.
*Google Duo jest znakiem towarowym Google LLC. UX/UI może ulec zmianie. Dostępność aplikacji Google Duo może się różnić w zależności od kraju i regionu.
*Wymaga optymalnego połączenia. Rzeczywista prędkość może się różnić w zależności od kraju, operatora i środowiska użytkownika.

Dodaj wyjątkową klawiaturę

Pora zabrać się do pracy? Zaawansowana klawiatura Book Cover Keyboard 2-w-1 umożliwia korzystanie z tabletu jak z komputera. Dzięki temu przełączanie się na tryb realizacji zadań to sama przyjemność.* A gdy uporasz się z pracą, zrelaksuj się, korzystając ze składanej nóżki, która pozwoli Ci oglądać filmy w różnych pozycjach.

phpaztqmb kafelkeyboard1
phpq5wk8b kafel keyboard jasny

*Klawiatura Book Cover Keyboard jest sprzedawana osobno.

*Nowa klawiatura Book Cover Keyboard 2-w-1 jest dostępna dla Galaxy Tab S8 Ultra. Design klawiatury Book Cover Keyboard może się różnić w zależności od modelu. Dostępność może się różnić w zależności od kraju, regionu i operatora.

Poznaj Ekosystem Galaxy

Teraz Twoje urządzenia Galaxy mogę współdziałać ze sobą bez przeszkód. Pracuj na tablecie oraz smartfonie Samsung Galaxy w wygodny sposób i łam dotychczasowe bariery. W prosty sposób uzyskasz stały dostęp do treści i plików swoich urządzeń w ramach jednego ekosystemu. Jedno konto Samsung sprawi, że bez problemu możesz przenosić treści z jednego urządzenia na inne.

Wygodna praca

phppmyapf kafel1 2

Łatwy transfer plików

Potrzebujesz przesłać plik znajomemu? Teraz w szybki i łatwy sposób możesz udostępnić pliki nawet 5 pobliskim urządzeniom Galaxy jednocześnie, wysyłając np. swoje ulubione zdjęcia przyjaciołom czy ważne dokumenty podczas biznesowego spotkania z tabletu na smartfony Galaxy.

phpuxnozf kafel2 2

Szybkie kopiowanie

Pracuj wygodnie na kilku urządzeniach. Kopiuj tekst lub obraz z telefonu na tablet i odwrotnie. Możesz też korzystać z wygodnej synchronizacji notatek w aplikacji Notatki Samsung i mieć do nich stały dostęp na wszystkich swoich urządzeniach Galaxy.  

phpcsgidh kafel6 2

Płynne przełączanie

Dostępna w słuchawkach Galaxy Buds Pro funkcja przełączania się pomiędzy urządzeniami natychmiast wykrywa i łączy się z kluczowym w danej chwili urządzeniem. Zatem gdy oglądasz na tablecie film i ktoś do Ciebie zadzwoni, Galaxy Buds Pro przełączą dźwięk na Twój telefon, a gdy zakończysz rozmowę, ponownie płynnie połączą się z tabletem. Zrobią to wszystko automatycznie za Ciebie, żebyś nie musiał nawet ruszyć palcem.

*Komputer i urządzenie mobilne, aby łączyć się bezprzewodowo, muszą mieć ten sam punkt dostępowy Wi-Fi

*Wszystkie funkcje są obsługiwane przez One UI 3.1. Dostępność One UI 3.1 może się różnić w zależności od urządzenia, kraju, regionu i operatora. 

*Oba urządzenia muszą mieć One UI 3.1 i włączony Bluetooth, muszą także być połączone z tym samym kontem Samsung i tą samą siecią Wi-Fi.

phpmskola kafel4 2

Bądź w stałym kontakcie

Odbieraj telefon lub odpisz na wiadomość na tablecie, na którym właśnie oglądasz ulubiony serial. Bez ograniczeń odległości: działa nawet wtedy, gdy telefon i tablet są podłączone do różnych sieci Wi-Fi i LTE.

phpz6mxat kafel5 2

Dodatkowy ekran

Jeden ekran to za mało? Aktywuj opcję Drugiego ekranu i korzystaj ze swojego tabletu jak dodatkowego ekranu do Twojego komputera.

php4mu76u kafel3 2

Przeglądaj jak chcesz

Surfuj w sieci gdzie chcesz i jak chcesz przez Samsung Internet na tablecie, po czym uruchom tę aplikacje na telefonie, by kontynuować bez przeszkód pracę.

Mistrzowska wielozadaniowość dzięki Samsung DeX

Korzystaj ze swojego tabletu Galaxy niemal tak, jak z laptopa. Wysyłaj SMS-y do znajomych, oglądaj film na dużym ekranie, wygodnie przeglądaj Internet i korzystaj z interfejsu pozwalającego otworzyć kilka okien na raz - wszystko z urządzeniem Galaxy wspomaganym przez tryb DeX. Doskonałe narzędzie do wielozadaniowości jest teraz dostępne z połączeniem bezprzewodowym, pozwalając Ci na komfortową pracę wszędzie tam, gdzie się znajdujesz - nawet w podróży!

phpzfpww9 przenoszenie

*DeX na komputerach PC jest dostępny na wybranych urządzeniach oraz na systemach Windows 7, 10 i wersjach Mac OS nowszych niż 10.13. Odwiedź stronę z Najczęściej zadawanymi pytaniami, aby uzyskać pełną listę zgodnych urządzeń i oprogramowania. Wymaga pobrania aplikacji na komputer PC.

*Bezprzewodowa stacja DeX dla PC może być używana z urządzeniami, które obsługują OneUI w wersji 3.1 lub nowszej.

Dane techniczne

Dane podstawowe

Wyświetlacz: 14.6", 2960 x 1848px, Super AMOLED
Funkcje ekranu: Autoobrót, Częstotliwość odświeżania 120Hz, Dotykowy
Pamięć wbudowana [GB]: 128
Wielkość pamięci RAM [GB]: 8
Procesor: Qualcomm SM8450, 8-rdzeniowy
Pojemność akumulatora [mAh]: 11200
Wersja systemu operacyjnego: Android 12
Komunikacja: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.2, Modem Nie
Złącza: Złącze USB

Opinie

4.7/5
3 opinii
3 użytkowników poleca ten produkt
Jakość dźwięku
5 /5
Wygląd
5 /5
Jakość wykonania
5 /5
Wydajność
3.7 /5
Czas pracy na baterii
3.7 /5
Wyświetlacz
5 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

Opinie zamieszczane na mediaexpert.pl mogą brać udział w konkursach z nagrodami, w tym w konkursie “7x1000 zł”Zobacz szczegóły

Sortuj wg:
Potwierdzony zakup (2)
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Beata 8 listopada 2022
WYMARZONY TABLET
SAMSUNG TAB S8 ULTRA to tablet o, którym marzy każda osoba, która jest wymagająca, estetyka urządzenia jest dla niego ważna, chce korzystać z rysika lub chciałby zamienić laptop na coś poręczniejszego. Od tego urządzenia wymagałam naprawdę wiele ale w moich najśmielszych oczekiwaniach i marzeniach, nie myślałam, że to urządzenie będzie zawierało tyle super opcji i dawało od siebie jeszcze więcej. Pisanie odręczne rysikiem, który jest sprzedawany od razu z urządzeniem więc nie trzeba ponosić dodatkowych kosztów, jest po prostu idealne. Rysik płynnie bez żadnych opóźnień pisze po ekranie dzięki czemu można robić czytelne i estetyczne notatki. Tablet działa perfekcyjnie ma piękny duży ekran Amoled, nie zacina się i można zrobić na nim absolutnie wszystko. Urządzenie idealnie nadaję się na podróże małe i duże dzięki niezawodnej baterii. Nawet jeśli ktoś korzysta z sprzętu bardzo dużo to nie będzie musiał się martwić o czas pracy na baterii. Wygląd tabletu bardzo dużo mówi o samym sprzęcie i firma Samsung o tej kwestii nie zapomniała, gdyż tablet wygląda schludnie, nowocześnie i ma bardzo cieniutkie ramki, które w obecnym czasie są bardzo mile widziane. Podsumowując moją opinie na temat tego tabletu jestem zachwycona jakością wykonania czy wszelkim działaniem tego sprzętu i uważam, że jest to najlepszy tablet na rynku.
Czy ta opinia była pomocna?
3.7/5
Mm27 18 grudnia 2022
Sprzęt jest dobry
Natomiast cena wyższa od ipada. I jeszcze brak ładowarki w zestawie.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Anna 10 marca 2022
Rewelacyjny
To bardzo duży tablet, który po podłączeniu klawiatury może już częściowo zastąpić laptop w czasie pracy. Ekran Amoled, obraz świetny, oglądanie filmów super, dźwięk głośniejszy niż w moim laptopie. Rysik Spen pozwala na sterowanie zdalne (np. muzyką, aparatem). Bateria ok. Polecam
Czy ta opinia była pomocna?

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Gwarancja Plus
Ochrona ekranu
Wymienimy stłuczony ekran
Ochrona obowiązuje na całym świecie
Gwarancja Plus
Ochrona ekranu
Wymienimy stłuczony ekran
Ochrona obowiązuje na całym świecie
Wymienimy sprzęt na nowy, jeśli naprawa potrwa dłużej niż 15 dni

Dodaj przydatne usługi

Dodaj do zakupów usługi, które ułatwią Ci życie! Skorzystaj z pomocy naszych specjalistów.

Dodatkowe usługi przy odbiorze w sklepie:

Pakiety produktowe dla smartfonów
Tablet SAMSUNG Galaxy Tab S8 Ultra 14.6" 8/128 GB Wi-Fi Grafitowy + Rysik S Pen
Tablet SAMSUNG Galaxy Tab S8 Ultra 14.6" 8/128 GB Wi-Fi Grafitowy + Rysik S Pen
5 399 00
Odbierz

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 5399,00 zł
5 399 00