Polityka prywatności

Ta witryna korzysta z plików cookies, aby lepiej prezentować treści, zapewnić sprawne oraz bezpieczne działanie, przedstawiać spersonalizowane oferty i promocje, a także w celach statystycznych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Zamknij

Switch PLANET SW-804

Kod: 404778
PLANET
Liczba portów LAN
8
Liczba portów WAN
0
Porty LAN (typ)
RJ45
Zarządzanie
Przeglądarka WWW
35,99
Dostawa 2-5 dni
35,99

lub zamów telefonicznie

756 756 756
Opis i dane

Opis i dane

Switch PLANET SW-804

Kompaktowy przełącznik Fast Ethernet 10/100Mb/s

Przełącznik Fast Ethernet SW-804 marki PLANET zapewnia użytkownikom zarówno domowym jak i biznesowym, opłacalne, zintegrowane rozwiązanie przełącznika dla domowych lub firmowych infrastruktur sieciowych. Jego kompaktowy rozmiar oraz nowoczesny design, świetnie wpasowuje się do wystroju wnętrz różnych pomieszczeń.

Wysoka wydajność i stabilność przełącznika Fast Ethernet

SW-804 cechuje się architekturą przełącznika Store-and-Forward, co zapewnia niską latencję i dużą integralność danych. Wysoka wydajność urządzenia (Stosunek filtrowania/przesyłania: 14,880 pakietów na sekundę, przy prędkości 10Mb/s oraz 148 800 pakietów na sekundę, przy prędkości 100Mb/s) i bufor pakietów 448K bit, umożliwia produktowi SW-804 obsługę wysokiej przepustowości, oraz zwiększenie jej, dzięki eliminacji zbędnego ruchu sieciowego i zmniejszenia przeciążenia łącza w krytycznych miejscach na drodze z serwera. Wykorzystując inteligentny algorytm rozpoznawania adresu, urządzenie SW-804 może rozpoznać do 1K różnych adresów MAC oraz zapewnić maksymalną przepustowość na poziomie do 1,6 Gb/s, bez ryzyka utraty pakietów.

Nowoczesny design, niewielki rozmiar

SW-804 to kompaktowy przełącznik Fast Ethernet, z plastikową, futurystyczną obudową, co sprawia, że sprzęt jest świetny do wykorzystania w miejscach z ograniczoną, dostępną przestrzenią użytkową. Kolejnymi zaletami tego rozwiązania PLANET jest prosta instalacja, wdrożenie i użytkowanie, oraz szybkie łatwe rozwiązywanie najczęstszych problemów. Reasumując produkt SW-804 zapewnia użytkownikom ekonomiczne rozwiązanie przełącznika, idealnego do zastosowania w prostych i niewielkich infrastrukturach sieciowych (od 10 do 50 użytkowników) w biurach, czy domach.

Wygoda technologii Plug & Play

Wszystkie miedziane gniazda RJ-45 przełącznika SW-804 obsługują auto-negocjację optymalnej prędkości 10/100/1000Mb/s, w celu optymalnej detekcji przepustowości, przy użyciu kabli sieciowych kategorii 5, 5e lub 6. Ponadto, porty obsługują standardową funkcję auto-MDI/MDI-X, która wykrywa typ połączenia z dowolnym urządzeniem Ethernet, bez konieczności stosowania specjalnego okablowania nieskrosowanego (prostego) lub skrosowanego.Dane techniczne

Głębokość [mm] 168
Szerokość [mm] 100
Wysokość [mm] 29
Zasilanie Sieciowe
Kolor Biały
Wyposażenie Brak
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące
Inne Auto MDI / MDI-X
Zarządzanie Przeglądarka WWW
Liczba portów LAN 8
Liczba portów WAN 0
Porty LAN (typ) RJ45
Pozostałe porty Nie
Obsługiwane standardy IEEE 802.3 (10 BASE-T), IEEE 802.3u (100 BASE-TX), IEEE 802.3x
Nazwa producenta/importera PLANET
Znak zgodności
Opinie

Opinie

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną