01/

FIFA 22
– premiera
i zapowiedź

Mało rzeczy jest w życiu tak pewnych, jak kolejna część słynnej piłkarskiej serii. Tym razem jest to FIFA 22. Premiera gry została zapowiedziana na 1 października br.
Jakie nowości przyniesie FIFA 22? Póki co, dysponujemy jedynie przeciekami, no i widzieliśmy pierwszy zwiastun. Już wiadomo, że znajdzie się parę ciekawostek dla miłośników opcji taktycznych. Oczywiście, podobnie jak w poprzednich odsłonach, czekają na Ciebie prawdziwe ligi oraz zawodnicy.
02/

FIFA 22
– nowości
w rozgrywce

Jakich nowości w aspekcie rozgrywki możemy spodziewać się w FIFA 22? Premiera została zapowiedziana, jednak już ze wcześniejszych przecieków wiemy, że gra ma przynieść kilka zmian pod względem taktycznym. Przedmeczowe nastawienie drużyny prezentowane jest w formie suwaków ze skalą od 1 do 100. Dzięki temu możesz precyzyjniej przekazywać wytyczne co do gry zawodnikom.
Gra w obronie Nowości doczekała się także gra w obronie. W obecnym systemie możesz zmieniać zawodników, wciskając LB/L1 albo manipulując prawym drążkiem. Tę opcję uzupełni możliwość podświetlenia trzech zawodników, którzy są najbliżej piłki. Wystarczy wcisnąć RS/R3, a następnie wychylić drążek w odpowiednim kierunku, aby wybrać piłkarza. Oprócz tego zmniejszona zostanie skuteczność pressingu drugiego zawodnika, który po kilku sekundach będzie mniej intensywny.
Zmiany w trybach Jak informują twórcy, doczekamy się zmian we wszystkich trybach, od kariery po Volta po FIFA 22 Ultimate Team. Wkrótce zostaną one przedstawione. W Volta zaprezentujesz jeszcze bardziej widowiskową grę na ulicznych boiskach na całym świecie, a w trybie kariery możesz jeszcze dokładniej kontrolować rozwój swego piłkarza.
W FUT 22 pojawią się między innymi Bohaterowie FUT. Najbardziej pamiętni piłkarze, będą mieli specjalne zagrania ligowe, powiązane z ich realnymi dokonaniami w karierze.
03/

FIFA 22
– zwiastun

EA Sports opublikowało pierwszy zwiastun FIFA 22. Premiera gry powinna nas więc elektryzować tym bardziej, ze względu na zastosowanie prezentowanej w nim technologii Hypermotion. Kombinezony Xsens zarejestrowały ruchy 22 piłkarzy, którzy odegrali mecz z pełnym zaangażowaniem.
Zebrane w ten sposób dane, zostały wykorzystane zarówno do odwzorowania realistycznego zachowania poszczególnych zawodników, jak i całych zespołów w FIFA 22.
System si Rozbudowany system SI wykorzystuje moc konsol nowej generacji. Dzięki niemu zawodnicy mają większą „świadomość” gry. Z kolei sterowani przez sztuczną inteligencję piłkarze, zachowują się bardziej realistycznie. Przekłada się to na skuteczniejszą grę zarówno w ataku, jak i w obronie. Zespołom jest łatwiej konstruować akcje i szybciej reagują na wolną piłkę oraz skutecznie zachowują kształt formacji podczas gry w defensywie.
Ml-flow W trakcie meczów 11 na 11 zarejestrowano ponad 8,7 mln klatek, które są analizowane przez algorytm uczenia maszynowego ML-flow. Umożliwia on tworzenie na bieżąco nowych animacji, które pozwalają na lepszą regulację kroku i rytmu biegu oraz skuteczniejszą kontrolę piłki. Dzięki systemowi interakcji między piłkarzami, animacje zawodników są synchronizowane i dobierane do aktualnych zdarzeń. Wyglądają oni więc realistycznie. Zawodnicy wzajemnie się przepychają oraz walczą o piłkę w powietrzu. Całość uzupełnia system interakcji zawodników w trakcie gry. Rywale mogą rozmawiać, czy wykonywać gesty dopasowane do sytuacji na boisku.
04/

FIFA 22
– premiera okładki

Co roku dużo emocji wzbudza okładka gry. Kto będzie swoją sylwetką promował FIFA 22? Premiera gry odbędzie się 1 października, a graczy na sklepowych półkach przywita Kylian Mbappé – gwiazdor reprezentacji Francji oraz Paris Saint-Germain. Co ciekawe, to już drugi rok z rzędu, gdy pojawia się on na okładce serii FIFA, tym samym dołączył do tak elitarnego grona, jak Lionel Messi czy Cristiano Ronaldo. W zależności od tego, na jaką platformę będzie przeznaczona gra, zdjęcia na okładkach mogą się różnić.

Nowa gra Fifa 22 będzie tradycyjnie dostępna na różne urządzenia. Zagrają w nią nie tylko miłośnicy grania na standardowych PC-tach, ale także zwolennicy konsol. Gra bowiem wyjdzie także na PlayStation czy Xboxa.
05/

FIFA 22
– grafika

Najnowsze informacje pochodzą z testów wersji beta FIFA 22. Kiedy na rynku pojawiła się jej poprzedniczka, nie były jeszcze dostępne konsole nowej generacji. Część nowości, z pewnością będzie dostępna tylko dla posiadaczy Xbox Series X oraz PlayStation 5. Przede wszystkim, dotyczy to jakości oprawy graficznej, jak poprawione efekty świetlne na stadionach, czy bardziej realistyczne modele piłkarzy.

Wyczekiwaną nowością jest także tryb o płynności 120 FPS. Być może doczekamy się go w FIFA 2022 dla nowej generacji konsol. Podobnie jak poprzednie części, gra będzie działać na zaawansowanym silniku Frostbite, który generuje szczegółową oprawę graficzną.Sprawdź, co jeszcze możesz zyskać »


sgdata:2021-09-17 | 00:29:01

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną

Sprzedaż dla firm i instytucji

Ubezpieczenia "Gwarancja PLUS"

Zakupy na raty przez internet

Karty podarunkowe Media Expert