Raty w sklepie

Doradca dobierze

ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb!

Przyjdź do wybranego sklepu Media Expert. Przedstawimy najdogodniejszą ofertę ratalną dostosowaną do Twoich potrzeb i możliwości.

Tylko trzy kroki dzielą Cię

od zakupu wymarzonego sprzętu:

Dokonaj wyboru produktu w sklepie internetowym. Jako sposób dostawy wybierz „odbiór w sklepie” wskazując wybrany sklep, a następnie jako sposób zapłaty „raty w sklepie”.

Po otrzymaniu wiadomości e-mail o gotowości odbioru towaru, udaj się do wybranego przez Ciebie sklepu Media Expert i sporządź wniosek ratalny z doradcą. Większość decyzji bank rozpatruje do 15 minut od momentu wprowadzenia danych.

Podpisz umowę i odbierz zamówiony towar wraz z kopią umowy.

Dlaczego warto?

Korzyści:

Pomoc Doradcy
w sklepie!

Decyzja nawet w 15 minut!

Minimum formalności!

Wystarczy, że masz:

  • ukończone 18 lat;
  • ważny dowód osobisty;
  • stałe miejsce zamieszkania na terenie Polski;
  • stałe źródło dochodów (umowa o pracę, o dzieło lub zlecenie, emerytura, renta, gospodarstwo rolne, działalność gospodarcza).
Pokaż informacje prawne
W imieniu Alior Bank S.A., Bank Millennium S.A., Santander Consumer Bank S.A., – Spółka TERG S.A; w imieniu Alior Bank S.A. – Spółki: ME S001 Sp. z o.o.; ME S004 Sp. z o.o.; ME S010 sp. z o.o.; ME S013 sp. z o.o.; ME S033 sp. z o.o.; ME S057 sp. z o.o.; ME S208 sp. z o.o.; ME S223 sp. z o.o.; ME S243 sp. z o.o.; ME S484 sp. z o.o.; w imieniu Alior Bank S.A., Bank Millennium S.A., – Spółka ME S903 Sp. z o.o.; każda z wyżej wymienionych Spółek odpowiednio umocowana jest do działania w charakterze pośrednika kredytowego w tym m.in. do: informowania swoich Klientów o możliwości skorzystania z propozycji kredytu na zakup towarów i usług, udostępniania swoim Klientom wniosku o kredyt, przyjmowania oświadczeń kredytobiorców składanych w wykonaniu umów kredytowych, w tym o odstąpieniu od umowy kredytowej oraz udzielania wyjaśnień dotyczących treści wymienionych wyżej dokumentów.


Sprawdź co jeszcze możesz zyskać »


sgdata:2021-01-19 | 09:28:58

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną