Dostępne opcje płatności


Koszt dostawy jest obliczany automatycznie w pierwszym kroku procesu zakupowego. W przypadku zamówień realizowanych poprzez opcję „Odbierz w sklepie”,  koszt dostawy wynosi 0zł bez względu na wartość zamówienia, a dla pozostałych opcji dostawy, koszt ten wynosi 0zł przy zamówieniu o wartości powyżej 99,00zł. Podane koszty nie dotyczą dodatkowych opłat wynikających z wybranej formy płatności.


Sposoby płatności:


Płatność przelewem - wysyłka towaru następuje po zaksięgowaniu środków na naszym koncie bankowym.

      Płatność gotówką przy odbiorze - należy przygotować odliczoną kwotę gotówki dla kuriera dostarczającego przesyłkę. Ta płatność gwarantuje szybką realizację zamówienia. Koszt płatności to 4,95 zł bez względu na wartość zamówienia.

 Raty - zamówienia już od 300 zł możesz spłacać w dogodnych dla Ciebie ratach za pośrednictwem dwóch dostępnych Santander Consumer Bank S.A. oraz Credit Agicole Bank Polska S.A..


 Szybkie płatności internetowe:

PayPal - Płatność typu portfel elektroniczny dla posiadaczy konta PayPal. Dodaj do konta PayPal kartę kredytową/debetową lub doładuj konto środkami z rachunku    bankowego i zapłać za zakupy. Koszt płatności zależy od wartości zamówienia i jest wyświetlany przy tej opcji płatności.

  Blik - System płatności mobilnych, dzięki któremu możesz zapłacić za zakupy używając aplikacji na Twoim smartfonie. Wybierz ikonkę BLIK w aplikacji Twojego banku, wygeneruj jednorazowy kod i wprowadź go w trakcie realizacji płatności - gotowe! Koszt płatności zależy od wartości zamówienia i jest wyświetlany przy tej opcji płatności.

  Google Pay - Szybka i bezpieczna płatność kartą płatniczą za pomocą Google Pay. Dodaj kartę do swojego konta Google i płać dwoma kliknięciami - wpłata zostanie zaksięgowana natychmiast.

  Karta płatnicza - Płatność kartą w systemie Tpay. W trosce o bezpieczeństwo, obsługujemy wyłącznie płatności kartami zabezpieczonymi mechanizmem 3-D Secure. Przed dokonaniem zakupu upewnij się czy Twój bank udostępnia taką możliwość oraz czy limit na karcie nie przekracza wartości zamówienia. Płatność zostanie zaksięgowana natychmiast.

  Tpay - Płatność kartą lub szybkim przelewem internetowym w jednym z wybranych banków. Zamówienie zostanie skompletowane i wysłane po zaksięgowaniu wpłaty.

  Visa Checkuot - rozwiązanie ułatwiające płatności internetowe przy pomocy kart płatniczych. Aby dokonać płatności online, wystarczy jedno kliknięcie oraz podanie loginu i hasła. Swoje karty – debetowe, kredytowe lub prepaid – oraz adres dostawy zapisujesz w usłudze Visa Checkout tylko raz. Nie musisz po raz kolejny wprowadzać tych danych, gdy chcesz zapłacić za zakupy w sklepie internetowym za pomocą Visa Checkout.


Sposoby płatności przy odbiorze w sklepie:

Gotówka w sklepie - zapłać gotówką lub Kartą Prezentową podczas odbioru swojego zamówienia w wybranym elektromarkecie, po skompletowaniu wysyłamy je do wybranego salonu, a informację o tym, że jest gotowe do odbioru otrzymasz drogą mailową.

 Płatność kartą w sklepie – Płatność kartą podczas odbioru zamówienia w wybranym elektromarkecie Media Expert. Zamówienie zostanie skompletowane i wysłane do sklepu, a informację o tym, że jest gotowe do odbioru otrzymasz drogą mailową.

 Raty w sklepie - Skorzystaj z wygodnych rat z doradcą, w wybranym elektromarkecie Media Expert. Zamówienie zostanie skompletowane i wysłane do sklepu, a informację o tym, że jest gotowe do odbioru otrzymasz drogą mailową.


Dokładamy wszelkich starań, by zamówiony towar trafił do Ciebie w idealnym stanie.
Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące kosztów i sposobów dostawy, skontaktuj się z nami przez poniższy formularz lub bezpośrednio  Biurem Obsługi Klienta

 

Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.

Dostępne opcje płatności
Przepisz kod z obrazka
« powrót