Poradniki Eksperta

Jaki grill gazowy kupić? Ranking 2021 [TOP 7]

Trudno wyobrazić sobie pobyt na działce, czy weekend spędzony w przydomowym ogrodzie bez grillowanych potraw. Grillowanie sprzyja przebywaniu na świeżym powietrzu, zacieśnianiu więzów rodzinnych i nieformalnym spotkaniom ze znajomymi. Dodatkowo, grillowane potrawy uchodzą za smaczniejsze od tych przygotowywanych innymi sposobami. Jeśli marzy Ci się obiad na tarasie czy w ogrodzie, ale nie wiesz, jaki grill gazowy kupić, skorzystaj z naszego rankingu i wybierz model odpowiedni do Twoich potrzeb. Na co zwrócić uwagę wybierając grill gazowy? Ranking pokazuje, że istotne z punktu widzenia przeznaczenia są nie tylko gabaryty sprzętu i to, czy zmieści się w naszym garażu, ale również liczebność rodziny i dodatkowe funkcje, jakimi dysponuje dany model.


Grill gazowy BROIL KING GEM 320


Jaki grill gazowy wybrać? Nasz ranking otwiera najmniejszy grill gazowy Broil King Gem 320. Doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie dysponujemy niewielką przestrzenią do jego przechowywania. Grill wyposażony jest w boczne półeczki, które możemy złożyć, dzięki czemu urządzenie zajmie jeszcze mniej miejsca. Mobilności dopełniają praktyczne kółka o średnicy 18 cm. Małe gabaryty sprzętu nie ograniczają jego funkcjonalności. To dzięki dwóm niezależnym rusztom, które sprawiają, że grill gazowy dysponuje dużą przestrzenią roboczą do przygotowywania potraw.


Sprawdź również: 


Grill gazowy BROIL KING GEM 320


BROIL KING GEM 320 Dane techniczne


Moc 8,8 kW

Trzy palniki

Dwa ruszty

Ruszt prostokątny, żeliwny

Powierzchnia rusztu: 53 cm x 34 cm, 46,5 cm x 18,5 cmUdogodnienia


Pokrywa

Półki boczne

Kółka

Termometr

Półka na butlę gazowąGrill gazowy BROIL KING Royal 320


Masz taras lub duży balkon i chcesz mieć kompaktowy grill gazowy? Ranking zawiera model Broil King Royal 320, który idealnie wpisuje się w tę potrzebę. Jest intuicyjny w obsłudze i oferuje użytkownikom szereg udogodnień w standardzie. Warto zwrócić uwagę na specjalną szafkę na butlę gazową, którą możemy zamknąć. Zamykane drzwiczki mogą być przydatne, gdy mamy małe dzieci. Takie rozwiązanie znacznie wpływa na poprawę bezpieczeństwa użytkowania. Na dodatkowym górnym ruszcie wyposażonym w tylną ściankę możemy przygotować chrupiące pieczywo lub warzywa wymagające do obróbki niższej temperatury. Możemy go również wykorzystać do odłożenia grillowanych potraw, aby nie wystygły.


Grill gazowy BROIL KING Royal 320


BROIL KING Royal 320 Dane techniczne


Moc 8,8 kW

Trzy palniki

Dwa ruszty

Ruszt prostokątny, żeliwny

Powierzchnia rusztu: 55,5 cm x 36,5 cm, 54 cm x 29,5 cmUdogodnienia


Pokrywa

Półka boczna

Kółka

Termometr

Szafka na butlę gazowąGrill gazowy BROIL KING Crown Classic 410


Cenisz sobie nie tylko funkcjonalność, ale również wiele możliwości w jednym urządzeniu i nowoczesne technologie? Jest taki grill gazowy. Ranking zawiera bardzo ciekawą propozycję marki Broil King – model Crown Classic 410. Sprzęt został wyposażony w dwa duże ruszty żeliwne, z których dolny wyposażony jest dodatkowo w aromatyzery Flay-R-Wave. Dzięki tej technologii tłuszcz zawarty w potrawach nie przywiera i zostaje odparowany, aby z powrotem wniknąć w mięso czy warzywa. Składane boczne półeczki i praktyczne kółka dodają mu mobilności i ułatwiają przechowywanie.


Grill gazowy BROIL KING Crown Classic 410


BROIL KING Crown Classic 410 Dane techniczne


Moc 12,4 kW

Cztery palniki

Dwa ruszty

Ruszt prostokątny, żeliwny

Powierzchnia rusztu: 65 cm x 44 cm, 64 cm x 17 cmUdogodnienia


Pokrywa

Półki boczne

Kółka

Termometr

ZapalarkaGrill gazowy BROIL KING Crown Classic 310


Naszą kolejną propozycją jest grill gazowy Broil King Crown Classic 310. To bardzo wszechstronne urządzenie, które z powodzeniem wystarczy do przygotowania zarówno szybkich przekąsek, jak i przyjęcia w ogrodzie dla kilkunastu osób. Dwa duże żeliwne ruszty pomieszczą kilka potraw jednocześnie, a składane półeczki posłużą do ich odkładania po przygotowaniu. Praktyczna zapalarka i schowek na butlę dopełniają funkcjonalności.


Grill gazowy BROIL KING Crown Classic 310


BROIL KING Crown Classic 310 Dane techniczne


Moc 9,3 kW

Trzy palniki

Dwa ruszty

Ruszt prostokątny, żeliwny

Powierzchnia rusztu: 49 cm x 44 cm, 48 cm x 17 cmUdogodnienia


Pokrywa

Półki boczne

Kółka

Zapalarka

Półka na butlę gazowąGrill gazowy LANDMANN 12371


Jeśli nie wiesz, jaki grill gazowy wybrać, ciekawą propozycją na niewielką działkę rekreacyjną będzie grill gazowy Landmann 12371. Urządzenie wyposażone jest w palnik z technologią PTS (Power Thermal Spreanding), dzięki której ciepło rozprowadzane jest równomiernie pod grillowanymi potrawami. Boczna półka, na której możemy odstawić talerz lub gotowe produkty zwiększa powierzchnię roboczą, a dodatkowa pokrywa skraca czas grillowania do absolutnego minimum.


Grill gazowy LANDMANN 12371


LANDMANN 12371 Dane techniczne


Moc 5,5 kW

Jeden palnik

Jeden ruszt

Ruszt prostokątny

Powierzchnia rusztu: 48,5 x 47,5 cmUdogodnienia


Pokrywa

Półka boczna

Ergonomiczne pokrętło

Kółka

Waga 17,5 kgGrill gazowy LANDMANN 12660 PTS 4.1


Macie duży ogród, a może dużą rodzinę, która uwielbia grillowane potrawy? Warto zwrócić uwagę na profesjonalny, wszechstronny grill gazowy. Ranking poleca model Landmann 12660 PTS 4.1. Urządzenie wykonane jest z materiałów odpornych na korozję i uszkodzenia mechaniczne. Jest to kombinacja stalowej, lakierowanej blachy i polerowanej stali szlachetnej. Dużą wydajność zapewniają cztery niezależne palniki i dodatkowy palnik boczny. Dodatkowo grill gazowy Landmann wyposażony jest w dwa ruszty o dużej powierzchni użytkowej. Dla wygody obsługi sprzęt posiada wbudowany termometr i specjalną tacę na ociekający tłuszcz, dzięki której czyszczenie jest łatwe i szybkie. Mobilności dodają cztery duże kółka i specjalna, zamykana szafka, w której bezpiecznie możemy transportować i przechowywać butlę gazową.


Grill gazowy LANDMANN 12660 PTS 4.1


LANDMANN 12660 PTS 4.1 Dane techniczne


Moc 16,9 kW

Pięć palników

Dwa ruszty

Ruszt prostokątny

Powierzchnia rusztu: 70,5 x 45,5 cmUdogodnienia


Pokrywa

Półka boczna

Kółka

Termometr

Taca na tłuszczGrill gazowy LANDMANN Triton PTS 6.1+12970


Ranking zamyka grill gazowy Landmann Triton PTS 6.1+1290. Na pierwszy rzut oka może wydawać się profesjonalnym urządzeniem wykorzystywanym przemysłowo, ale poznając bliżej jego zalety szybo okaże się idealnym sprzętem dla większej rodziny. Ten bogato wyposażony grill gazowy zaspokoi nawet najbardziej wybredne podniebienie, a jego obsługa i codzienne użytkowanie jest bardzo intuicyjne. Oprócz innowacyjnych technologii wpływających bezpośrednio na jakość przygotowywanych potraw, urządzenie zaskoczy nas akcesoriami ułatwiającymi codzienną obsługę. Należą do nich szuflady znajdujące się bezpośrednio pod palnikami. Możemy przechowywać w nich naczynia, na których będziemy serwować potrawy. Możemy też umieszczać w nich gotowe potrawy, aby utrzymały temperaturę. Boczne szafki pomieszczą niezbędny do grillowania drobny sprzęt. W jednej z nich możemy wygodnie umieścić butlę, a zamknięte drzwi poprawią bezpieczeństwo utrudniając do niej dostęp na przykład dzieciom.


Grill gazowy LANDMANN Triton PTS 6.1+ 12970


LANDMANN Triton PTS 6.1+12970 Dane techniczne


Moc 28,3 kW

Siedem palników

Jeden ruszt

Ruszt prostokątny, żeliwny

Powierzchnia rusztu: 80 x 44 cmUdogodnienia


Pokrywa

Półka boczna

Kółka

Termometr

Schowek na akcesoria


Powrót

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną

Sprzedaż dla firm i instytucji

Ubezpieczenia "Gwarancja PLUS"

Zakupy na raty przez internet

Karty podarunkowe Media Expert