Poradniki Eksperta

Gry towarzyskie – ranking [TOP5]

 2024-01-04 

Gry towarzyskie to niewątpliwie świetny sposób na spędzenie wolnego czasu w gronie przyjaciół i rodziny. Na uwagę zasługują szczególnie te, które mają ciekawe i wciągające zasady gry. W kategorii gry towarzyskie ranking poleca kilka produktów wartych uwagi. Tu przeprowadzone rozgrywki dają ogromną frajdę, ale również uczą wielu cennych umiejętności i zachowań. Ponadto ich eleganckie pudełka przyciągają wzrok każdego fana gier.

1

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

10.0 / 10

Czasomierz do odmierzania czasu

Ciekawie sformułowane pytania

Proste zasady gry

Bardzo łatwa

Ranking gier towarzyskich poleca świetną grę Trefl 5 sekund. Zasady rozgrywek są tu bardzo proste. Wystarczy w ciągu pięciu sekund odpowiedzieć na pytania z kart. Nie zawsze jednak odpowiedzi są oczywiste, dlatego gra wywołuje mnóstwo zabawnych sytuacji. To świetny pomysł na prezent dla każdego, komu chcesz poprawić humor. Dodatkowym atutem jest ciekawie dobrana kolorystyka tej gry i niewielkie wymiary opakowania.

Tekturowe pudełko do przechowywania

Nieskomplikowane zasady gry

Naturalne kredki do malowania

Przewidziana dla co najmniej czterech graczy

Do kategorii gry towarzyskie ranking zalicza również Cobi Pomaluj buźkę Zgadnij kim jestem Jedzenie. Jej proste zasady zachęcają dzieci do wspólnej zabawy z rodzicami czy przyjaciółmi. Wystarczy wylosować kartę i narysować na buzi gracza to, co na niej się znajduje. Jednak na wykonanie zadania jest tylko minuta. Ta zabawa nigdy się nie nudzi.

3

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

9.5 / 10

Duża ilość kart z ciekawymi ilustracjami

Czytelna instrukcja gry

Współpraca graczy

Bardzo krótkie rozgrywki

Trefl Istny dom wariatów to gra planszowa przeznaczona dla dzieci powyżej ósmego roku życia. Może w niej uczestniczyć od 4 do 9 osób. Podczas tej gry odgrywasz różne role oraz rozwijasz umiejętności komunikacji niewerbalnej. Doktorek Bzik musi dowiedzieć się, kim czują się pozostali gracze. Podczas rozgrywek nie zabraknie przezabawnych sytuacji. W kategorii gry towarzyskie ranking poleca tę pozycję każdemu, kto lubi dobrą zabawę w gronie bliskich i przyjaciół.

4

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

9.0 / 10

Humorystyczna i rozrywkowa

Prosta i szybka rozrywka

Duża ilość kart z hasłami

Przeznaczona tylko dla dorosłych

Trefl proponuje grę Pikantne P, która sprawdzi się podczas wielu spotkań towarzyskich. Zamiast spędzać czas przed telewizorem, zaproś przyjaciół i ciesz z niesamowitych wrażeń podczas rozgrywek. Gra ta nie jest nurząca. Nawet przez chwilę nie będziesz więc przy niej się nudził. Gracz podpowiada swojej drużynie hasła z kart używając tylko słów na literę P. Nagrodą są punkty w postaci papryczek. Polecając gry towarzyskie ranking nie mógł zapomnieć o grze Pikantne P od Trefl.

5

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

9.0 / 10

Możliwość wyboru uproszczonej lub zaawansowanej wersji

Duża różnorodność obrazków

Klepsydra do odmierzania czasu

Opaski są dość delikatne

Najlepsze gry towarzyskie przyciągają graczy ciekawymi rozgrywkami. Zatem, jakie gry towarzyskie ranking poleca najmłodszym? Świetną propozycją jest gra Kim jestem?, która przeznaczona jest dla dzieci od czwartego roku życia. Mogą w nią grać również dorośli z dziećmi. Podczas zabawy gracze odgadują kim są na podstawie zadawanych pytań. Pozostali mogą odpowiadać używając jedynie słów tak lub nie. Ta gra gwarantuje wiele radości całej rodzinie.

Powrót

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756