Poradniki Eksperta

The Sims 4 Wiejska Sielanka – premiera i wymagania techniczne


Wielkimi krokami zbliża się kolejny dodatek do kultowego tytułu – The Sims 4 Wiejska Sielanka. Premiera została zapowiedziana na 22 lipca 2021 r. Zamawiając grę już dziś, w przedsprzedaży, będziesz mógł się nią cieszyć jak najszybciej i otrzymać ekskluzywną zawartość dodatkową, czyli zestaw „Zajęty gnom”. Znajdziesz w nim wyjątkowy rower „Widok”, posąg kochającego przygody gnoma „Naprzód” oraz drzewo „Świetlista rozkosz” z Bramblewood. Pakiet jest dostępny dla tych, którzy kupią dodatek The Sims 4 Wiejska sielanka przed 2 września, Dzięki najnowszemu rozszerzeniu, zakosztujesz sielankowego życia na wsi.The Sims 4 Wiejska Sielanka – premiera


The Sims 4 Wiejska Sielanka – nowości


Co nowego przyniesie The Sims 4 Wiejska Sielanka? Premiera dodatku oczywiście pozwoli Ci przenieść się na niezwykłą farmę, gdzie Twoi Simowie zaznają uroków wiejskiego życia. Możesz zając się hodowlą zwierząt i zaprzyjaźnić się z nimi. Krowy dadzą Ci świeże mleko, a hodowane w kurniku kury jajka, które będą Ci podbierać lisy, z kolei lamy możesz ogolić i pozyskać z nich wełnę. Jeśli tylko zechcesz, zaprzyjaźnisz się z dzikimi zwierzętami, takimi jak króliki czy ptaki, które pomogą Ci w ogrodzie i obdarują prezentami. Nie zabraknie także kuchennych wyzwań. Ze świeżych produktów, wprost z własnego ogrodu, lokalnego targu lub zebranych w lesie, przygotujesz znakomite ekologiczne dania. W dodatku pojawi się także postać Pani Zadeckiej, którą dobrze kojarzą wszyscy fani serii z poprzednich odsłon.


Możesz zająć się profesjonalną uprawą warzyw, a swoje największe rośliny zaprezentować w konkursie na jarmarku w Finchwick. Mała wioska Henford-on-Bagley stylizowana na angielską prowincję to miejsce, w którym wszyscy się znają. Czeka na Ciebie wiele aktywności z innymi Simami. Możesz relaksować się podczas pikniku w parku lub zabawić się ze znajomymi w pubie „U gnoma”, po dniu ciężkiej pracy. Oprócz tego, spodziewaj się całej masy dodatkowych aktywności, miejsc oraz unikatowych przedmiotów, które ozdobią Twoją farmę.


The Sims 4 Wiejska Sielanka – premiera

Seria The Sims w naszej ofercie:


The Sims 4 Wiejska Sielanka – wymagania


Jakie wymagania ma The Sims 4 Wiejska Sielanka? Premiera dodatku na szczęście nie wpłynie znacznie na wymogi, względem Twojego komputera. Wystarczający będzie dwurdzeniowy procesor Intel Core 2 Duo lub AMD Athlon 64 4000+ oraz 4 GB pamięci RAM i karta graficzna, obsługująca Pixel Shader 3.0. Oczywiście do korzystania z dodatku, niezbędne jest posiadanie pełnej wersji gry The Sims 4. Oprócz tego, gra jest dostępna na konsole Xbox One S/X, Xbox Series S/X, a także PS4 i PS5.


The Sims 4 Wiejska Sielanka – zwiastun


Już dziś możesz sprawdzić jakie nowości zaoferuje Ci The Sims 4 Wiejska Sielanka. Premiera gry została poprzedzona zwiastunem, który prezentuje część rozgrywki. Wśród zwierząt hodowlanych znajdą się krowy, lamy i kurczaki, które będą przebywać w specjalnych szopach lub kurnikach. Te ostatnie, będą się również rozmnażać. Zwierzęta hodowlane funkcjonują na zasadzie obiektów, a więc nie będą członkami rodziny. Oprócz wspominanych wcześniej nowych zwierząt i możliwości uprawy roślin, czekają na Ciebie takie wyzwania, jak np. konkursy, czy możliwość zakupów w sklepach. Będziesz mógł zająć się zabawą ze zwierzętami, w tym dzikimi, jak króliki czy ptaki. Musisz uważać także na lisy, które mogą podkradać jajka wprost z kurnika. Na szczęście mogą je przepędzić większe zwierzęta, np. lamy. W przeciwieństwie do zwierząt hodowlanych, tymi dzikimi nie musisz się stale opiekować, np. karmić. Są w stanie same o siebie zadbać. Możesz jednak postawić, np. domek dla królików, aby odwiedzały Cię częściej.


Wśród aktywności, pojawi się także opcja wspólnego gotowania. Jest ona tym bardziej ciekawa, ponieważ w grze pojawi się wiele nowych przepisów do wykorzystania. Przygotowane potrawy, będzie można skonsumować podczas pikników. Za tę aktywność, odpowiada kosz. Choć dodatek nie wprowadzi nowych profesji, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby Twój Sim utrzymywał się z hodowli zwierząt oraz uprawy ogrodu.


Nowe otoczenie wsi Henford-on-Bagley, prezentuje się bardzo malowniczo. Pojawi się mnóstwo dodatków, dzięki którym idealnie przyozdobisz otoczenie swojego wiejskiego domku. W jego okolicy, możesz np. zaplanować staw, w którym Simowie będą łowić ryby. Wiejskie otocznie będzie składało się z trzech dzielnic, a na każdej umieszczone zostaną cztery parcele. Największa z nich będzie miała rozmiary 64x64. Tak duży wybór sprawia, że bez problemu znajdziesz działkę, która będzie odpowiadała Twoim wymaganiom.


The Sims 4 Wiejska Sielanka – przedsprzedaż


Obecnie trwa przedsprzedaż The Sims 4 Wiejska sielanka. Premiera jak wspominaliśmy, została zapowiedziana na 22 lipca 2021 r. Ile będzie kosztować i czego możesz się spodziewać?


Obecnie grę na PC możesz nabyć już dziś, w atrakcyjnej cenie 129 zł. Kupując The Sims 4 Wiejska sielanka w przedsprzedaży masz pewność, że będziesz mógł szybko zakosztować uroków życia na prowincji. Nie zapominaj także o atrakcyjnych dodatkach, jak wspomniany wcześniej zestaw „Zajęty gnom”. To już jedenaste rozszerzenie do popularnej serii, które zapewni Ci wiele godzin świetnej zabawy w nowym świecie.


Powrót

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756