Poradniki Eksperta

Robot sprzątający - czy warto go kupić?

Dom pachnący czystością, w którym panuje ład i porządek, to miejsce, do którego chętnie wracamy. Dobrze jest po ciężkim dniu usiąść w wygodnej kanapie i rozkoszować się widokiem estetycznego wnętrza. Aby było to możliwe, domownicy muszą regularnie usuwać wszelkie zanieczyszczenia, także te znajdujące się w trudno dostępnych miejscach. W tym celu idealnie sprawdzą się nowoczesne sprzęty takie jak np. robot sprzątający. Jeżeli zastanawiasz się, czy warto go kupić, przeczytaj poniższy artykuł, w którym poznasz zasady jego działania i liczne, atrakcyjne funkcje. 


robot sprzątający czy warto


Dlaczego warto kupić robota sprzątającego?


Robot sprzątający to narzędzie, które ułatwi funkcjonowanie wszystkim domownikom. Nie musicie zastanawiać się, kto odkurzy podłogę, a kto ją umyje. Teraz, ten wyjątkowy sprzęt zrobi to za Was. Dokładność czyszczenia zapewniają specjalne szczotki o gumowym pokryciu, które znajdują się zarówno pod spodem jak i po bokach urządzenia. Dokładnie omiatają kurz i brud, a specjalne filtry antyalergiczne pozwalają zapobiec rozprzestrzenianiu się pyłków i cząsteczek szkodliwych dla zdrowia domowników. 


Robot sprzątający znakomicie radzi sobie z sierścią zwierząt i pozbywa się jej co do jednego włosa. Osoby, które zastanawiają się, czy warto kupić robota sprzątającego, powinny zwrócić uwagę na fakt, że sprzęt istotnie zaoszczędzi ich czas i energię podczas domowych porządków. Urządzenie nie wymaga nadzoru, ponieważ samodzielnie mapuje pomieszczenia i dociera do każdego miejsca, nawet tego trudno dostępnego.


Zalety robota sprzątającego


Robot sprzątający to rewelacyjne połączenie innowacyjności z doskonałą jakością. Odznacza się interesującym designem i klasycznym wykończeniem, a całość wzbogacona jest o LED - owy wyświetlacz. Wydajny akumulator ma dużą pojemność i ułatwia posprzątanie całego domu na jednym ładowaniu. Dodatkowo kiedy odkurzacz odnotowuje niski poziom energii, samodzielnie znajduje drogę do portu zasilającego. Atutem robota sprzątającego jest możliwość jego zaprogramowania według indywidualnych preferencji użytkownika. Przy pomocy aplikacji mobilnej właściciel jest w stanie wybrać konkretne godziny i dni tygodnia, w których sprzęt ma pracować. Co więcej, może zlecić czyszczenie podłóg wyłącznie w jednym pomieszczeniu lub w całym domu. Innym sposobem sterowania robotem jest wydawanie poleceń głosowych. Takie rozwiązanie z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom nowinek technologicznych o praktycznym zastosowaniu.Czyste i lśniące podłogi od zaraz dzięki robotowi sprzątającemu


Dla pełnego efektu czystych podłóg warto wykorzystać funkcję mopowania, zawartą w tym wyjątkowym robocie sprzątającym. Specjalna nakładka z mikrofibry znakomicie rozpuszcza nawet zaschnięte plamy i pozbywa się wszelkich nieczystości. Pojemny zbiornik na wodę ułatwia czyszczenie większych powierzchni, bez konieczności jego częstego uzupełniania. Możesz wlać do środka swój ulubiony detergent, aby cieszyć się wyjątkowym zapachem w całym domu. Po zakończonym myciu nakładkę wystarczy wrzucić do kosza na śmieci. W równie prosty sposób pozbędziesz się nieczystości nagromadzonych podczas odkurzania, a o pełnym zbiorniku poinformuje Cię LED - owy wyświetlacz. Bez żadnego problemu możesz wyjąć pojemnik, opłukać go i już po chwili ponownie korzystać z robota sprzątającego. 


Jeżeli jeszcze zastanawiasz się, czy warto kupić robota sprzątającego, poznaj szeroki wybór modeli w naszej ofercie i wybierz ten, który będzie najlepiej spełniał Twoje oczekiwania. 


Powrót

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną

Sprzedaż dla firm i instytucji

Ubezpieczenia "Gwarancja PLUS"

Zakupy na raty przez internet

Karty podarunkowe Media Expert