Zawsze gotowy w trasę

Napięcie wejściowe [V]: | 100 - 240 |
---|---|
Napięcie wyjściowe [V]: | 42 |
Przeznaczona do akumulatorów o napięciu [V]: | 36 |
Natężenie [A]: | 2 |
Ładowarka ACEBIKE20 o napięciu 42 V i natężeniu 2 A jest przeznaczona do baterii o napięciu 36 V. Akcesorium wyposażono w nowoczesną elektronikę, która zapewnia stabilne parametry pracy, a do tego chroni baterię. Po osiągnięciu pełnego naładowania baterii, ładowarka automatycznie zakończy pracę, zapobiegając przeładowaniu, co maksymalnie wydłuża jej żywotność.
Każdy z produktów GREEN CELL jest kompletny pod każdym względem. Wyróżniają je idealne wymiary, lekka konstrukcja, perfekcyjne spasowanie elementów i wysokiej klasy materiały. Wszystko to zapewnia długą żywotność baterii Twojego roweru elektrycznego.
Ładowarka ACEBIKE20 świetnie współpracuje ze wszystkimi przeznaczonymi do rowerów elektrycznych bateriami 36 V wyposażonymi w złącze 5,5 x 2,1 mm.
W opakowaniu znajdziesz ładowarkę do roweru elektrycznego GREEN CELL ACEBIKE20 i kartę gwarancyjną.
Gwarancja: | 12 miesięcy |
---|---|
Częstotliwość wejściowa [Hz]: | 50/60 |
Napięcie wejściowe [V]: | 100 - 240 |
Napięcie wyjściowe [V]: | 42 |
Natężenie [A]: | 2 |
Przeznaczona do akumulatorów o napięciu [V]: | 36 |
Rodzaj wtyku: | 5.5 x 2.1 mm |
Nazwa: | CSG SPÓŁKA AKCYJNA |
Ulica i numer budynku: | ul. Kalwaryjska 33 |
Kod pocztowy: | 30-509 |
Miasto: | Krakow |
Adres elektroniczny: | b2b@greencell.global |
Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.