Mocowanie: | Bagażnik |
---|---|
Pojemność [l]: | 15 |
Przegródki: | Nie |
Na telefon: | Nie |
Wodoodporność: | Tak |
Kolor: | Czarno-czerwony |
Poznaj EXTRAWHEEL Rider - 2 wszechstronne sakwy rowerowe. Ten rodzaj wyposażenia roweru idealnie nada się do miasta, na wycieczki za miasto i dłuższe wyprawy. W sakwach zastosowano zamykanie rolowania oraz zapinania i kompresowania klamrami do dołu, co całkowicie wyklucza dostawanie się wody podczas deszczu.
Sakwy wykonane są z mocnego poliestru, wzmacnianego solidną warstwą PVC. Dodatkowo wzmocnione są systemem montażowym typu Rixen&Koul, co zapewnia im trwałość i dodaje eleganckiego designu. Sakwy wyposażone są w odblaskowe logo, przez co zawsze będziesz widoczny na drodze.
Sakwy rowerowe mają wiele cech, które pozwolą zabrać je na wycieczkę, nawet w trudnych warunkach. Wodoodporność sakw zapewnia czterokrotne zrolowanie wierzchniej warstwy. Dodatkowo - uchwyty Rixen&Koul są dopasowane do rurek z płynną regulacją. Sakwy charakteryzują się dużą pojemnością, dzięki czemu możesz do nich spakować potrzebne rzeczy. Mocowane są na bagażniku.
W zestawie EXTRAWHEEL Rider otrzymasz: 2 sakwy rowerowe wraz z warunkami gwarancji.
Mocowanie: | Bagażnik |
---|---|
Przegródki: | Nie |
Materiał: | Poliester, PVC |
Pojemność [l]: | 15 |
Wymiary [mm]: | 160 x 370 x 170 |
Waga [g]: | 1.4 |
Kolor: | Czarno-czerwony |
Dodatki: | Odblaskowe elementy |
Gwarancja: | 5 lat |
Na telefon: | Nie |
Wodoodporność: | Tak |
Nazwa: | BIKEMAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
Ulica i numer budynku: | ul. Samolotowa 4 |
Kod pocztowy: | 03-984 |
Miasto: | WARSZAWA |
Adres elektroniczny: | info@bikeman.pl |
Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.