Opis produktu

Kolorowa hulajnoga dziecięca

Dla dzieci od lat trzech

Jednym z pierwszych pojazdów odpowiednich dla dzieci jest hulajnoga trójkołowa. Jej konstrukcja pozwala stabilnie prowadzić pojazd przy pomocy użycia siły nóg, co zachęca do aktywności fizycznej. Hulajnoga REBEL Kids Wheels została tak zaprojektowana, aby swoją niską wagą ułatwić dziecku przenoszenie jej i wykonywani manewrów, a także osiągać większe prędkości z bezpiecznym hamowaniem.

Hulajnoga dla dzieci REBEL Kids Wheels Zielono-czarny dla dzieci od lat trzech

Kółka w hulajnodze dziecięcej

Hulajnoga dla dzieci REBEL Kids Wheels charakteryzuje się trzema kolorowymi kółkami wykonanymi z gumy, które mają dobrą przyczepność i wolno się ścierają. Są one odporne na przebicie po najechaniu na przeszkodę, co dodatkowo zwiększa ich żywotność. Kółka dopełniają łożyska ABEC-9, które charakteryzują się osiąganiem wysokich prędkości.

Hulajnoga dla dzieci REBEL Kids Wheels Zielono-czarny kolka w hulajnodze dzieciecej

Wygodna kierownica

Aluminiowa kierownica jest regulowana, a jej maksymalna wysokość może osiągnąć nawet 75,5 cm. Uchwyty, jakie zastosowano w tej hulajnodze zostały pokryte gumą, która gwarantuje pewne prowadzenie bez ślizgania się rąk. Pewny chwyt to lepsze manewrowanie pojazdem.

Hulajnoga dla dzieci REBEL Kids Wheels Zielono-czarny

Budowa na podstawie wieloletniego doświadczenia

Konstrukcja hulajnogi zapewnia skręcanie za pomocą balansowania ciałem, w związku z czym, Twoje dziecko będzie mogło jeździć REBEL Kids Wheels już od trzeciego roku życia. Warto wspomnieć, że kierownica ma możliwość demontażu. Maksymalne obciążenie hulajnogi to nawet 50 kg!

Hulajnoga dla dzieci REBEL Kids Wheels Zielono-czarny budowa na podstawie wieloletniego doswiadczenia

Podstawa hulajnogi

Platforma hulajnogi wykonana została z nylonu i polipropylenu. Dzięki temu jest lekka i odporna na uderzenia, a antypoślizgowa powłoka zapewni Twojemu dziecku stabilną pozycję w czasie jazdy bez ryzyka ślizgających się stóp.

Hulajnoga dla dzieci REBEL Kids Wheels Zielono-czarny podstawa hulajnogi

Bezpieczne hamowanie

Hamulec tylny nożny to rozwiązanie stosowane od lat w wielu hulajnogach. Pozwala on na niemalże natychmiastowe zatrzymanie pojazdu w miejscu lub redukcję jego prędkości. Bezpieczeństwo Twojego dziecka to podstawa.

Hulajnoga dla dzieci REBEL Kids Wheels Zielono-czarny bezpieczne hamowanie

Wyposażenie

Produkt składa się z hulajnogi w kolorze zielono-czarnym.


Dane techniczne

Dane podstawowe

Rodzaj hulajnogi: Dziecięca
Składana: Nie
Regulacja wysokości kierownicy: Tak
Wykonanie platformy: Nylon, Polipropylen
Kolor: Zielono-czarny
Materiał - kierownica: Aluminium
Materiał - kółka: PU
Płeć: Dla chłopca, Dla dziewczynki

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Produkt archiwalny

Hulajnoga dla dzieci REBEL Kids Wheels Zielono-czarny

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756