Produkt archiwalny
Polecane produkty podobne
Ładowarka sieciowa 3MK Hyper Charger PD 45W QC4 + PPS 2C Super-Fast Charge 2.0 Biały
Ładowarka sieciowa XLINE WCG252W 25W Biały
Ładowarka sieciowa XLINE WCG252K 25W Czarny
Ładowarka Sieciowa XLINE WC600W 18W Biały
Produkt archiwalny
Opis produktu
Ładowarka UNITEK Y-P537A
Inteligentna ładowarka sieciowa z 3 portami USB marki Unitek posiada microprocesor odpowiedzialny za dobór odpowiedniego prądu ładowania podłączonych do niej urządzenia. Jest uniwersalna i ma dużą moc 24W, umożliwia jednoczesne ładowanie 3 urządzeń korzystających przy ładowaniu z portu USB, takich jak: telefony, tablety, powerbanki.
Ma funkcję prawdziwego szybkiego ładowania: Port z technologią QC 2.0 (Quick Charge v 2.0) umożliwia ładowanie urządzeń opartych o chipset Qualcomm Snapdragon lub urządzeń Samsunga z technologią Adaptive Fast Charging w super expresowym tempie do 4 x szybciej niż dotychczas. 10 minut ładowania w tym standardzie starcza na 3-4 godziny działania tak ładowanych urządzeń.
Port QC 2.0 może ładować różnymi napięciami: 5V 2,4A / 9V 2A /12V 1.2A. Jeśli ładowarka rozpozna, że podłączone do portu QC 2.0 urządzenie nie jest przystosowane do szybkiego ładowania - wówczas będzie je ładowała normalnym prądem 5V 2,4A.
Na każdym z pozostałych portów również gwarantuje ładowanie prądem za maksymalnym natężeniem 2.4A. Niewielkie rozmiary i biały kolor urządzenia idealnie komponuje się z estetyką każdego pomieszczenia. Unitek zadbał o bezpieczeństwo wyposażając ładowarkę w zespół zabezpieczeń: przed przeładowaniem, przed zwarciem i przed przegrzaniem. Do ładowarki dołączono przewód USB-microUSB. Aby zapewnić odpowiednią wydajność ładowania w innych wypadkach zalecamy stosowanie oryginalnych przewodów dołączanych do urządzeń. Ładowarka marki Unitek jest potrzebna każdej rodzinie.
Wyróżniki:
-uniwersalna - ładowanie do 3 urządzeń naraz,
-inteligentna - dobiera odpowiedni prąd do urządzenia,-posiada port QC2.0 do ultra-szybkiego ładowania urządzeń z chipsetem Qualcomm Snapdragon lub telefonów Samsung,
-posiada funkcję szybkiego ładowania prądem do 2,4A,
-w pełni bezpieczna,
-wyróżnia się estetyką na tle innych ładowarek.
Dane techniczne
| Grubość [mm]: | 27.9 |
|---|---|
| Szerokość [mm]: | 50 |
| Wysokość [mm]: | 67 |
| Kabel w zestawie: | Brak |
| Liczba zasilanych urządzeń: | 3 |
| Rodzaj: | Ładowarka sieciowa |
| Kolor: | Biały |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5, 9, 12 |
| Prąd wyjściowy [A]: | 2, 2.4 |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Dedykowany model: | Uniwersalny |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Nazwa: | _KONSORCJUM FEN_ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIAL ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
| Ulica i numer budynku: | CZARNKOWSKA 13 |
| Kod pocztowy: | 60-415 |
| Miasto: | Poznań |
| Adres elektroniczny: | sekretariat@fen.pl |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.