Opis i dane

Opis i dane

Kask Abus Viantor

Jazda na rowerze daje ogromną przyjemność i satysfakcję. Jest to połączenie tego, co sprawia radość z użytecznością. Jest to doskonały sposób na aktywność i dbałość o wygląd swojej sylwetki, a także przemieszczanie się i poznawanie ciekawych miejsc. Dlatego też jazda na rowerze ma tak wielu zwolenników. Jednakże każdy kto wybiera taki sport, musi dobrze zadbać o swoje bezpieczeństwo.

Nieodzownym elementem każdego rowerzysty jest kask. Każdy, kto szuka odpowiedniego produktu powinien zainteresować się kaskiem Abus Viantor. Wyrób wyposażono w wiele ciekawych funkcji, które wpływają na wygodę, a także istotnie podnoszą poziom bezpieczeństwa.

Kask ABUS Viantor opis

*zdjęcie poglądowe


Produkt wytworzony z zastosowaniem technologii In-Mold

Kask doskonale chroni głowę rowerzysty. Wynika to z faktu, że posiada niezwykle wytrzymałą skorupę. Warstwa zewnętrzna jest odporna na uderzenia, dlatego też niewielkie wypadki nie kończą się pęknięciem kasku. Co więcej, produkt konstruowano z uwzględnieniem systemu In- Mold wyróżniają się przewiewnością. Ponadto cechą charakterystyczną jest mała waga, a także wąski kształt.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, kask opracowany został z uwzględnieniem technologii ActiveCage. W tym przypadku zastosowano dodatkowe wzmocnienie EPS, dzięki temu bezpieczeństwo miłośnika jazdy na rowerze jest jeszcze większe.

Kask ABUS Viantor odporność

*zdjęcie poglądowe


System Zoom Ace

Ciekawym pomysłem jest także wykorzystanie rozwiązania określanego mianem Zoom Ace. Jest to czynnik, który bez wątpienia sprawdzi się u rowerzystów z długimi włosami. W systemie regulacji zlokalizowano specjalnie zaprojektowanie wcięcie na długie włosy bądź warkocz.

W związku z tym użytkownik nie musi martwić się uciążliwym uciskiem, a co za tym idzie uciążliwym bólem głowy. Co więcej, dzięki ustawianiu wysokości kask można dopasować indywidualnie do konkretnej osoby.

Kask ABUS Viantor wygoda

*zdjęcie poglądowe


Bardzo dobra wentylacja

Dobra wentylacja w przypadku kasków rowerowych to bardzo ważna kwestia. Przekłada się to na wygodę, co natomiast ma wpływ na bezpieczeństwo. Dlatego w kasku Abus Viantor zastosowano 3 niezwykle duże wloty powietrza, a także 7 kanałów odprowadzających.

W konsekwencji pasjonat kolarstwa może cieszyć się swoją pasją bez niepotrzebnego myślenia o kwestiach technicznych. Dzięki temu jest lepiej skoncentrowany na wyzwaniu, które przed nim stoi.

Kask ABUS Viantor wentylacja

*zdjęcie poglądowe


Dopasowanie kasku do kształtu głowy

Kask otoczony jest pierścieniami z tworzywa sztucznego, który połączony jest z systemem regulacji. Wskazane rozwiązanie stanowi gwarancję stabilności podczas noszenia produktu. Ponadto bez trudności można dopasować kask do kształtu głowy.

Kask ABUS Viantor wyściółka

*zdjęcie poglądowe
Filmy:Dane techniczne

Materiał skorupy Tworzywo sztuczne
Materiał wewnętrzny Styropian (EPS)
Regulacja Tak
Wentylacja Tak
Wyściółka Tak
Technologie Otwory wentylacyjne, Regulacja rozmiaru
Waga [g] 300
Rodzaj Kask
Typ Dla dorosłych
Przeznaczenie Rower
Przeznaczenie do roweru Szosowy
Rozmiar L
Płeć Męska
Kolor Czarny
Dodatki Brak
Producent Abus
Gwarancja 24 miesiące
Nazwa producenta/importera LAMEX
Znak zgodności
Opinie

Opinie

Raty

Raty

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną

Sprzedaż dla firm i instytucji

Ubezpieczenia "Gwarancja PLUS"

Zakupy na raty przez internet

Karty podarunkowe Media Expert