Polityka prywatności

Ta witryna korzysta z plików cookies, aby lepiej prezentować treści, zapewnić sprawne oraz bezpieczne działanie, przedstawiać spersonalizowane oferty i promocje, a także w celach statystycznych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Zamknij

Zestaw lampek rowerowych AXA Niteline T1

Kod: 561374
AXA
Montaż
Do kierownicy, Do sztycy
Zasilanie
Bateryjne
Tryby pracy
Pulsacyjny, Słaby, Stały
Kolor
Czarny
Rodzaj
Przód, Tył
Opis i dane

Opis i dane

Lampka rowerowa AXA zestaw Niteline T1

Każdy rowerzysta musi zadbać o swoje bezpieczeństwo. Niezbędnym elementem wyposażenia roweru jest lampka rowerowa. Powinna być przede wszystkim wytrzymała, odporna na działanie czynników atmosferycznych, funkcjonalna, a także zapewniać doskonałą widoczność.

Oczekiwania osób, które poszukują najlepszych rozwiązań zestaw oświetlenia AXA Niteline T1, który składa się z przedniej i tylnej lampki do roweru. Obie lampki wyróżniają się ciekawym wyglądem i mają szereg funkcji, które podnoszą poziom bezpieczeństwa i wpływają na wygodę miłośnika jazdy na rowerze.

Obie lampki znajdujące się w zestawie oświetleniowym AXA Niteline T1 zapewniają bardzo dobrą widoczność, zarówno po zmroku, jak i w ciągu dnia. Produkty wyposażone są w pojedynczą mocną diodę. Jest jednak pewna różnica, przednia lampka ma białą diodę, natomiast tylna, czerwoną. Przednia lampka do działania wymaga 3 baterii AAA 1,5V, a tylna 2 baterii CR2032.

Lampka rowerowa AXA Compactline opis

Lampki odporne na działanie różnych warunków atmosferycznych

Lampki mogą pracować w różnych warunkach atmosferycznych. Doskonale radzą sobie z deszczem, śniegiem, a także niskimi temperaturami. W związku z tym rowerzysta może wyruszać i podejmować nowe wyzwania niezależnie od pogody.

Lampka rowerowa AXA Compactline odporność

Łatwość montażu

Zarówno przednia, jak i tylna lampkałatwe w montażu i demontażu. Do przeprowadzenia tego zadania nie są wymagane żadne dodatkowe narzędzia. Montaż lampek wykonuje się przez silikonową opaskę, którą owija się wokół kierownicy, bądź też sztycy siodełka. Dlatego bez problemu z określoną czynnością poradzi sobie każdy użytkownik. Lampki mogą być stosowane w różnych jednośladach.

Lampka rowerowa AXA Compactline montaż

Różne tryby świecenia

Lampki podejmują pracę w różnych trybach. Lampka przednia ma cztery tryby pracy, mianowicie Medium Steady, High Steady, Medium Flash, High Steady – Pulse. Optymalny czas pracy na jednych bateriach wynosi 24 godziny. Natomiast tylna lampka posiada trzy tryby pracy, a więc Low Steady, High Steady, a ponadto High Flash. W tym przypadku maksymalny czas pracy wynosi 52 godziny.

Lampka rowerowa AXA Compactline tryby

Dane techniczne

Tryby pracy Pulsacyjny, Słaby, Stały
Czas pracy 24 h - przód, 52 h - tył
Źródło światła Diody LED
Zasilanie Bateryjne
Materiał Tworzywo sztuczne
Wymiary [mm] 30 x 30 x 15, 35 x 35 x 75
Waga [g] 135
Rodzaj Przód, Tył
Montaż Do kierownicy, Do sztycy
Kolor Czarny
Producent Axa
Gwarancja 24 miesiące
Nazwa producenta/importera AXA
Znak zgodności
Opinie

Opinie

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną