Opis produktu

BIEŻNIA ELEKTRYCZNA

HMS Loop 08 to bieżnia elektryczna przeznaczona do stosowania w domowym zaciszu. Została zaprojektowana tak, by umożliwiać łatwą i intuicyjną obsługę. Jest niewielkich rozmiarów i bez problemu możesz ją przechowywać, opierając o ścianę lub wsuwając pod łóżko.

 BIEŻNIA ELEKTRYCZNA HMS LOOP08 domowy trening intuicyjna obsługa niewielka

Domowy trening

Możliwości, jakie daje Ci bieżnia Loop 08, są nieograniczone. Możesz wykonać trening w wielu warunkach i w każdym czasie. Nie potrzebujesz już karnetu na siłownię, by zadbać o swoje zdrowie. Spędzaj aktywnie czas w swoim ulubionym miejscu!

 BIEŻNIA ELEKTRYCZNA HMS LOOP08 domowa siłownia

Możliwość przechowywania w pozycji pionowej

Bieżnia Loop 08 zajmuje jedynie 0,06 m² po postawieniu w pionie. Daje Ci to możliwość umieszczenia jej i dopasowania w nawet bardzo wąskich miejscach.

 BIEŻNIA ELEKTRYCZNA HMS LOOP08 przechowywanie w pozycji pionowej

Teleskopowa poręcz dla większej wygody

Bieżnia wyposażona została w poręcz, która jest szczególnie przydatna przy szybkim biegu. Teleskopowy mechanizm sprawia, że ustawia się w odpowiedniej pozycji i zapewnia użytkownikowi bezpieczeństwo oraz komfort.

 BIEŻNIA ELEKTRYCZNA HMS LOOP08 Teleskopowa poręcz bezpieczeństwo

System kontroli prędkości

Bieżnia Loop 08 została wyposażona w tryb automatyczny, który dopasuje parametry urządzenia do Twoich umiejętności oraz kondycji. Urządzenie przyspiesza, gdy ćwiczysz w przedniej strefie, w środkowej strefie prędkość jest stała, a podczas biegu lub chodu w tylnej strefie, prędkość się zmniejsza, by finalnie automatycznie się zatrzymać.

 BIEŻNIA ELEKTRYCZNA HMS LOOP08 System kontroli prędkości

System intuicyjnego rozpoczynania biegu

Dodatkowo urządzenie posiada system intuicyjnego rozpoczynania biegu, aby je włączyć, wystarczy wejść na bieżnię. To wygodne rozwiązanie, dzięki któremu nie musisz korzystać z pilota.

 BIEŻNIA ELEKTRYCZNA HMS LOOP08 system intuicyjnego rozpoczynanie biegu

Cyfrowy wyświetlacz

Urządzenie zostało wyposażone w wyświetlacz, który informuje Cię o podstawowych parametrach treningu. Dowiesz się o dystansie, czasie treningu, ilości kroków, spalonych kaloriach oraz prędkości. Dzięki temu będziesz na bieżąco informowany o efektywności ćwiczeń.

 BIEŻNIA ELEKTRYCZNA HMS LOOP08 wyświetlacz ilość kroków ilość spalonych kaloriach

Cicha i wygodna praca

Loop 08 charakteryzuje się niskim poziomem hałasu, który wynosi zaledwie 65 dB. Dzięki temu możesz swobodnie wykonywać trening i nie przeszkadzać innym domownikom.

 BIEŻNIA ELEKTRYCZNA HMS LOOP08 niski poziom hałasu

System absorbujący wstrząsy

Bieżnia Loop 08 została wyposażona w technologię, która zmniejsza wstrząsy w trakcie biegu. Dzięki temu urządzenie jest przyjemniejsze i bezpieczniejsze w użytkowaniu.

 BIEŻNIA ELEKTRYCZNA HMS LOOP08 System absorbujący wstrząsy

Minimalistyczny design

Dzięki wykonaniu z wysokiej jakości materiałów oraz genialnemu designowi bieżnia prezentuje się doskonale. Z łatwością wkomponujesz ją w wiele miejsc w swoim domu.

 BIEŻNIA ELEKTRYCZNA HMS LOOP08 wysokiej jakość

Mobilne urządzenie

Bieżnia Loop 08 waży zaledwie 29 kg oraz charakteryzuje się dużą poręcznością. Daje Ci to możliwość szybkiego i sprawnego przechowywania oraz przenoszenia w wielu miejscach.

 BIEŻNIA ELEKTRYCZNA HMS LOOP08 lekka poręczna


Filmy:Dane techniczne

Dane podstawowe

Kąt nachylenia pasa biegowego [%]: 0
Prędkość maksymalna [km/h]: 8
Klasa urządzenia: H - użytek domowy
Możliwość złożenia: Tak
Wymiary [cm]: 67 x 103 x 145
Wymiary pasa bieżnego [cm]: 46 x 120
Maksymalna waga użytkownika [kg]: 100
Funkcje komputera: Czas, Licznik kroków, Prędkość, Przebyty dystans, Spalane kalorie

Opinie

3/5
2 opinii
Wygląd
3 /5
Jakość wykonania
3 /5
Wygoda
3 /5
Prosta obsługa
3 /5
Stabilność
3 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

Opinie zamieszczane na mediaexpert.pl mogą brać udział w konkursach z nagrodami, w tym w konkursie “7x1000 zł”Zobacz szczegóły

Sortuj wg:
Potwierdzony zakup (2)
3/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
teodor 25 listopada 2021
Bieżnia jak bieżnia
Ale ta instrukcja! Twarda, błyszcząca i totalnie bezużyteczna. Dowiesz się z niej, jak zamontować poręcz, która jest już zamontowana! Pół godziny szukałem ośmiu śrub, z którymi przed użyciem coś należy zrobić, jakieś elementy wspierające wymienione, których nie ma. Opis smarowania - zdjęcie dłoni ze smarem i kawałek bieżni, a ty się domyślaj, gdzie masz tę dłoń włożyć - od góry jak w innych bieżniach, od dołu? Na środku czy przy końcu? Najlepsze: kabel jest krótki, naprawdę. pkt (19) instrukcji: zabrania się przedłużania kabla i dozwolone jedynie podłączenie do gniazda naściennego (What? Why?) Jednocześnie należy bieżnię ustawić tak, by po obu stronach zostawić 60 cm wolnego, jeśli się tego trzymać, to bieżnię można ustawić tylko przodem do ściany naprzeciwko gniazdka. Mogę to tylko skomentować: Chińczyk płakał jak tłumaczył.
Czy ta opinia była pomocna?
3/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Luba 1 grudnia 2021
Zakup
Niestety po dwóch tygodniach użytkowania poręcz nie podnosi się do góry....
Czy ta opinia była pomocna?

Instrukcje

Instrukcja obsługi Bieżnia elektryczna HMS LOOP08 Różowy
Produkt archiwalny

Bieżnia elektryczna HMS LOOP08 Różowy

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756