Polecane produkty podobne

Opis produktu

Wysoka jakość i użyteczność produktów marki Xterra doceniają klienci od ponad 30 lat na wszystkich kontynentach. Marka w ostatnich latach bardzo dosadnie i agresywnie pokazuje ,że trzeba się z nią liczyć a klientów utwierdza w przekonaniu, że dostają sprzęt najwyższej jakości.
   

Nowoczesne wzornictwo, zaawansowana technologia czego jeszcze chcieć więcej? Proste w użytkowaniu, składane, mobilne i wyposażone w czytelne pulpity proste w obsłudze. Zapraszamy do świata Xterra ,świata w której na pewno poczujesz się lepiej niż dotychczas. Najbardziej popularny model trenażera z przednim kołem zamachowym.

 Bardzo prosta obsługa pulpitu kontrolnego i duże rozmiary które spokojnie pozwolą stabilnie ćwiczyć osobie ze wzrostem nawet 190cm. Do tego pas piersiowy do pomiaru pulsu który pozwoli na łatwy bezkontaktowy pomiar pulsu bez konieczności trzymania pałąków w jednym miejscu- to bardzo wygodne rozwiązanie. Nieduże rozmiary, łatwość w składaniu do transportu pozwalają w łatwy i szybki sposób zmienić jego położenie.
   

 
Filmy:Dane techniczne

Dane podstawowe

Przeznaczenie: H - użytek domowy
Rodzaj oporu: Elektromagnetyczny
Regulacja oporu: Tak
Rodzaj napędu: Napęd przedni
Pomiar pulsu: Tak
Waga koła zamachowego [kg]: 5.6
Funkcje komputera: Czas, Prędkość, Przebyty dystans, Puls, Spalane kalorie

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Instrukcje

Instrukcja obsługi Orbitrek magnetyczny XTERRA FS 3.5
Produkt archiwalny

Orbitrek magnetyczny XTERRA FS 3.5

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756