Polecane produkty podobne

Opis produktu

Zorientowany na zdrowie

Trening sercowo-naczyniowy

Rower elektromagnetyczny FINNLO Varon XTR II korzystając z niego, poprawisz swoją kondycję i wzmocnisz układ sercowo-naczyniowy. Dynamiczny ruch pedałami nakręca układ sercowo-naczyniowy, dzięki czemu spalisz więcej kalorii i tłuszczu. W ten sposób nie tylko zadbasz o swoje zdrowie, ale także trenujesz dla szczupłego i dobrze wyprofilowanego ciała. Różnorodne programy komputerowe, które oferuje producent, zmotywują Cię do regularnych ćwiczeń fitness i nie będziesz się przy nich nudził.

Trenując na FINNLO Varon XTR, będziesz się mógł pochwalić następującymi osiągnięciami: poprawa wytrzymałości i kondycji, redukcja wagi i tkanki tłuszczowej, wzmocnienie mięśni nóg i pośladków oraz modelowanie sylwetki i poprawa ujędrnienia ciała.

Rower elektromagnetyczny FINNLO Varon XTR II Zorientowany na zdrowie Trening sercowo naczyniowy

Odkrywaj świat, trenując na Varon i korzystając z aplikacji Kinomap

Zawsze chciałeś odkrywać świat? Każdego dnia zmieniaj „miejsce” treningu i przenoś się w coraz to ciekawsze miejsca na świecie – i to we własnych czterech ścianach. Domowe treningi fitness jeszcze nigdy nie były tak ekscytujące, różnorodne i motywujące. Dzięki aplikacji Kinomap możesz na żywo przejechać 160 000 km tras z całego świata – dzisiaj jedziesz przez Central Park w Nowym Jorku, a jutro odkrywasz miasta, takie jak Paryż i Londyn. Spektakularne krajobrazy i miasta czekają na Ciebie, abyś mógł je odkryć w sportowym stylu.

Rower elektromagnetyczny FINNLO Varon XTR II aplikacja Kinomap

Przejrzysty, łatwy w obsłudze komputer treningowy z kontrolą tętna i mocy, a także różnymi programami oporu

Wszystkimi funkcjami FINNLO Varon XTR steruje się przy użyciu komputera i jego przejrzystego wyświetlacza LCD. Stale wyświetlanych jest 9 parametrów, w tym: dystans, czas, kalorie, prędkość, częstotliwość pedałowania, moc, program treningowy, rundę 400 m i tętno. 8 profili obciążenia i 3 programy tętna zapewniają optymalną różnorodność. Można je łatwo ustawić za pomocą przycisków szybkiego dostępu. Podajesz określoną wartość mocy lub tętna, a następnie ergometr będzie tak ustawiał opór, żeby podane wartości nie zostały przekroczone.

Rower elektromagnetyczny FINNLO Varon XTR II Przejrzysty łatwy w obsłudze komputer treningowy z kontrolą tętna różne programy oporu

Idealna, przyjazna dla pleców pozycja siedząca

Rower elektromagnetyczny FINNLO Varon XTR II można kilkukrotnie regulować, co umożliwia optymalną i przyjazną dla pleców pozycję siedzącą. Kierownicę i siodełko można regulować zarówno w pionie, jak i w poziomie. Wyściełane żelowe siodło zapewnia wysoki komfort siedzenia nawet podczas dłuższych sekwencji treningowych. Aby zapewnić płynną i cichą jazdę, FINNLO Varon XTR Plus jest wyposażony w bezobsługowy układ hamowania indukcyjnego, precyzyjne łożyska kulkowe i koło zamachowe o wadze 10 kg.

Rower elektromagnetyczny FINNLO Varon XTR II przyjazna dla pleców pozycja siedząca

Pełna mobilność

Dzięki dwóm rolkom transportowym możesz łatwo przenieść FINNLO Varon XTR II na wybrane miejsce. Stylowy design i dobry stosunek ceny do wydajności zapewnią Ci dużo frajdy podczas treningu przez długi czas. Żadnych wymówek, od teraz możesz rozpocząć trening fitness we własnych czterech ścianach!

Rower elektromagnetyczny FINNLO Varon XTR II Pełna mobilność

Gwarancja dobrego wyboru

Poszukujesz wysokiej klasy sprzętu fitness, który sprawdzi się podczas realizacji wielu różnorodnych celów sportowych? Koniecznie sprawdź model FINNLO Varon XTR II, który z łatwością można dopasować do osobistych potrzeb.

Rower elektromagnetyczny FINNLO Varon XTR II Gwarancja dobrego wyboru

Dołączona dokumentacja

Do sprzętu została dołączona: instrukcja obsługi w języku polskim oraz karta gwarancyjna.


Dane techniczne

Dane podstawowe

Przeznaczenie: Intensywny trening
Rodzaj roweru: Pionowy
Rodzaj oporu: Elektromagnetyczny
Waga koła zamachowego [kg]: 10
Maksymalna waga użytkownika [kg]: 150
Pomiar pulsu: Tak
Ilość stopni oporu: 24 elektronicznie
Funkcje komputera: Czas, Pomiaru pulsu poprzez klips na ucho, Prędkość, Przebyty dystans, RPM, Spalane kalorie, Watt

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Produkt archiwalny

Rower elektromagnetyczny FINNLO Varon XTR II

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756