Przetwornica GREENCELL INVGC1224M300DUO 12V/24V 300W/600W
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Produkt archiwalny
Opis produktu
Przetwornica samochodowa Green Cell to urządzenie, które zmienia napięcia akumulatora 12V i 24V na 230V, dzięki czemu możemy korzystać w trasie z każdego urządzenia domowego. Model ten przeznaczony jest do instalacji o napięciu 12 i 24V ! Urządzenie zapewnia modyfikowany prąd sinusoidalny, który pozwala na użycie wielu typów urządzeń.
-Mobilna moc: Przetwornica Green Cell o praktycznej mocy ciągłej 300 W, dzięki której możesz korzystać z elektroniki nawet w najbardziej odległych miejscach. Podłącz do akumulatora i korzystaj z mobilnego gniazdka 230 V!
-Elastyczne zasilanie: Dzięki obsłudze podwójnego napięcia wejściowego 12 V i 24 V, przetwornica Green Cell jest kompatybilna z instalacjami w samochodach osobowych i ciężarowych.
i łatwo dostępny bezpiecznik.
-Zawartość zestawu:
- Dwa zapasowe bezpieczniki
- Instrukcję obsługi
- Kable DC o długości 50 cm
- Wtyk 12/24 V do zapalniczki samochodowej.
Dane techniczne
Dane podstawowe
Sprawność: 90%
Moc [W]: 300
Moc szczytowa [W]: 600
Napięcie wyjściowe (maks.) [V]: 230
Liczba gniazd [szt.]: 1 x AC, 1 x SCHUKO, 2 x USB
Zakres napięcia wejściowego [V]: 12
Informacje dodatkowe: Automatyczny system chłodzenia, Czysta sinusoida, Wymienne bezpieczniki
Charakterystyka
Sprawność: 90%