Produkt archiwalny
Transmiter FM GEMBIRD BTT-01
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Polecane produkty podobne
Transmiter FM GÖTZE & JENSEN Golden Line FT301
79 99 zł
99,99 zł
Cena przed obniżką
99,99 zł
Najniższa cena
Porównaj
Produkt archiwalny
Transmiter FM GEMBIRD BTT-01
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Transmiter FM GEMBIRD BTT-01
Transmiter samochodowy FM z transmisją bluetooth oraz funkcją zestawu głośnomówiącego. Umożliwia odtwarzanie ulubionej muzyki zapisanej w formacie MP3, WMA lub WAV z pamięci USB, kart pamięci SD lub za pośrednictwem gniazda AUX. Dodatkowo transmiter wyposażony jest w ładowarkę USB za pomocą, której naładujemy wszelkie urządzenia mobilne. Zasilanie poprzez gniazdo zapalniczki samochodowej.
Dane techniczne
| Zakres częstotliwości: | 87.5 - 108.0 MHz |
|---|---|
| Bluetooth: | Tak |
| Złącze USB: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Tak |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Wejście AUX: | Tak |
| Pilot: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
Charakterystyka | |
| Bluetooth: | Tak |
|---|---|
| Czytnik kart pamięci: | Tak |
| Informacje dodatkowe: | Możliwość ładowania urządzeń, Zestaw głośnomówiący |
| Złącze USB: | Tak |
Techniczne | |
| Korektor dźwięku: | Nie |
| Pilot: | Nie |
| Wejście Audio: | Tak |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Zakres częstotliwości: | 87.5 - 108.0 MHz |
| Zasilanie: | 12 V |
| Wejście AUX: | Tak |
Parametry | |
| Kolor: | Czarny |
| Wyposażenie: | Brak |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | NTT System S.A. |
| Ulica i numer budynku: | Zakręt, Trakt Brzeski 89 |
| Kod pocztowy: | 05-077 |
| Miasto: | Warszawa-Wesoła |
| Adres elektroniczny: | handlowy@ntt.pl |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.