Polecane produkty podobne

Opis i dane

Doskonała jasność oraz stylowa, niewielka konstrukcja

Wysoka jasność i żywe kolory

Projektor BENQ TK810 to urządzenie, które oferuje użytkownikowi dostęp do najwyższej jakości obrazu i dźwięku. Dzięki niemu zamiana np. sypialni na salę kinową stanie się wreszcie możliwa, gdyż z jego pomocą można wygenerować obraz o maksymalnej przekątnej wynoszącej aż 300 cali!

Projektor BENQ TK810 Doskonała jasność oraz stylowa, niewielka konstrukcja 
Wysoka jasność i żywe kolory

Potęga obrazu

Projektor BENQ TK810 może wygenerować obraz w rozdzielczości 4K HDR, co w praktyce oznacza aż 3840 × 2160 pikseli. Maksymalna jasność tego strumienia świetlnego to aż 3200 lumenów ANSI. Na uwagę zasługuje również wysoki współczynnik kontrastu wynoszący 10000:1. Oznacza to, że użytkownik urządzenia nie tylko może się cieszyć obrazem 4K, ale też doświadczy go w sposób niezwykle wyrazisty i to w każdych warunkach oświetleniowych.

Projektor BENQ TK810 Potęga obrazu

Siła dźwięku

Urządzenie zostało wyposażone w pojedynczy głośnik komorowy o mocy 5 W, który zaoferuje widzowi świetnie dopracowane, akustyczne tło. Projektor BENQ TK810 umożliwia również dostosowywanie parametrów dźwięku do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dzięki temu może on cieszyć się niezapomnianymi efektami akustycznymi.

Projektor BENQ TK810 Siła dźwięku

Wydajność źródła światła

Za wygenerowanie strumienia świetlnego w projektorze BENQ TK810 odpowiedzialna jest lampa, której żywotność w normalnym trybie użytkowania wynosi aż 4000 godzin. Z kolei w trybie ekonomicznym czas żywotności lampy może szacunkowo wydłużyć się nawet do 10000 godzin. Z największymi oszczędnościami wiąże się włączenie trybu SmartEco, który wydłuża ten czas do aż 15000 godzin.

Projektor BENQ TK810 Wydajność źródła światła

Funkcje dodatkowe

Projektor BENQ TK810 wyposażony został w funkcję HDR (kompatybilna z HDR10), dzięki której wyświetlany obraz jest jeszcze lepiej nasycony kolorami. Dodatkowym udogodnieniem jest też funkcja upłynniania ruchu, a także efekt kinowy, który wzbogaca zarówno ścieżkę wideo, jak i audio. Z kolei dzięki funkcji LumiExpert sprzęt ten automatycznie dostosowuje jakość oświetlenia do warunków, w których urządzenie musi pracować. Oznacza to, że projektor będzie mógł zapewnić użytkownikowi maksimum jakości obrazu i to nawet w silnie oświetlonym wnętrzu.

Projektor BENQ TK810 Funkcje dodatkowe

Proste sterowanie

Intuicyjnie poruszaj się po świecie rozrywki za pomocą smartfona. Projektor BENQ TK810 oferuję taką możliwość dla jak największej satysfakcji korzystania ze sprzętu.

Projektor BENQ TK810 Proste sterowanie

Maksimum pozytywnych wspomnień

Projektor BENQ TK810 to funkcjonalne rozwiązanie, dzięki któremu łatwo zmienić jeden z domowych pokoi na salę kinową. Wysoka jakość obrazu, korekcja trapezowa, a także dostęp do funkcjonalnych złącz. Takie rozwiązania sprawiają, że korzystanie z tego urządzenia zapewni maksimum pozytywnych wspomnień.

Projektor BENQ TK810 Maksimum pozytywnych wspomnień

Słów kilka o złączach

Urządzenie zostało wyposażone, w szereg złącz, to dzięki nim możliwości tego sprzętu zostaną maksymalnie rozszerzone. Projektor BENQ TK810 posiada dwa wejścia HDMI, jedno wejście USB typ-A, które może zostać wykorzystane do zasilania (2.5 A), wejście USB typ Mini B (do pobierania firmware i jako wejście serwisowe), a także wyjście audio w postaci mini jack 3.5 mm i RS232. Projektor jest też kompatybilny z interfejsem Wi-Fi, dzięki któremu można korzystać z zasobów sieciowych i łączyć się z urządzeniami mobilnymi.

Projektor BENQ TK810 złącza

A w środku

Do projektora został dołączony: kabel zasilający, pilot, baterie do pilota, instrukcja obsługi w języku polskim oraz karta gwarancyjna.


Dane techniczne

Dane podstawowe

Typ matrycy DLP
Jasność [ANSI lumen] 3200
Współczynnik kontrastu 10000:1
Rozdzielczość podstawowa VGA (640 x 480)
3D ready Tak
Głośniki Tak

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

       

  • Do 50 tys. złotych

  • Bez wychodzenia z domu

  • Minimum formalności

  • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

  Rezerwujesz towar przez internet,

  wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

       

  • Do 31 tys. złotych

  • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

  • Decyzja nawet w 15 minut

  Produkt archiwalny

  Projektor BENQ TK810

  Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie
   Brak podobnych produktów
   Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.

   Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756