Telewizor LG 65UP78003LB 65" LED 4K WebOS
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Telewizor PANASONIC TV-55W85BEZ 55" QLED 4K 120Hz VRR Fire TV Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
Sugerowana cena producenta:
Telewizor LG 50QNED86A6C 50" MINILED 4K WebOS TV Dolby Vision HDMI 2.1
Sugerowana cena producenta:
Telewizor TCL 50C7K 50" QD-Mini LED 4K 144Hz Google TV Dolby Vision IQ Dolby Atmos HDMI 2.1
Produkt archiwalny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneNiezwykle wciągające wrażenia
Prawdziwa jakość 4K UHD
Duży i zjawiskowy
Niepodważalna wydajność
Wizja twórcy
Dostrzeż każdy detal
Graj jak mistrz
Wkrocz do świata gier
Alarm sportowy
Dźwięk przestrzenny dzięki głośnikom Bluetooth
Część wystroju Twojego wnętrza
Wydajny procesor
Skalowanie do 4K
AI Sound
ThinQ AI
Zawartość zestawu
Złącze CI – co to takiego?
Zawartość zestawu
Zadbaj o swoją wygodę
Dane techniczne
| Ekran: | 65" LED, UHD/4K, 3840 x 2160px |
|---|---|
| Smart TV: | Tak |
| Android TV: | Nie |
| Dla graczy: | Tak |
| Tuner: | , , |
| Częstotliwość odświeżania ekranu: | |
| Technologia HDR (High Dynamic Range): | , |
| Złącza: | HDMI x2, USB x1 |
| Funkcje: | Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Nagrywanie na USB |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Obraz | |
| Przekątna ekranu [cal]: | |
|---|---|
| Przekątna ekranu [cm]: | 164 |
| Format ekranu: | 16:9 |
| Format HD: | |
| Podwójny tuner HD: | Nie |
| Tuner: | , , |
| Rodzaj telewizora: | |
| Technologia odświeżania: | TruMotion 60 Hz |
| NanoCell: | Nie |
| Ambilight: | Nie |
| Kąt widzenia pionowy: | 178 |
| Kąt widzenia poziomy: | 178 |
| Telewizor turystyczny: | Nie |
| Rodzaj podświetlenia: | Direct LED |
| TV jak obraz: | Nie |
Dźwięk | |
| System dźwięku przestrzennego: | |
| System dźwięku: | 2 |
| Wbudowane głośniki: | 2 |
| Moc głośników [W]: | 20 |
| Regulacja tonów wysokich / niskich: | Tak |
| Subwoofer: | Nie |
| Funkcje dodatkowe dźwięku: | A.I. Sound, Bluetooth Audio, Bluetooth Surround, Clear voice, eARC |
| Korektor dźwięku: | Tak |
| System kodowania dźwięku: | |
Funkcje multimedialne i sieciowe | |
| Smart TV: | Tak |
| Android TV: | Nie |
| Google TV: | Nie |
| webOS TV: | Tak |
| Tizen TV: | Nie |
| VIDAA: | Nie |
| Ambilight TV: | Nie |
| Full Array: | Nie |
| Wi-Fi: | Tak |
| DLNA: | Tak |
| HbbTV: | 2.0.1 |
| Bluetooth: | Tak |
| Przeglądarka internetowa: | Tak |
| Nagrywanie na USB: | Tak |
| Komunikacja dodatkowa: | |
| Aplikacje Smart TV: | Netflix, YouTube |
| Dla graczy: | Tak |
| Popularne aplikacje: | , , , , , , , |
| Miracast: | Nie |
| Airplay: | Nie |
| Optymalizacja ruchu: | Nie |
Złącza | |
| Liczba złączy HDMI: | 2 |
| Złącze HDMI 2.1: | Nie |
| Liczba złączy USB: | 1 |
| Złącze Ethernet (LAN): | Tak |
| Cyfrowe wyjście optyczne: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Nie |
| Cyfrowe wyjście koaksjalne: | Nie |
| Wejście kompozytowe: | Nie |
| Wejście komponentowe: | Nie |
| Wyjście słuchawkowe: | Nie |
| Złącze DisplayPort: | Nie |
| Pozostałe wejścia/wyjścia: | Wyjście RF |
| Złącze 12V: | Nie |