Produkt archiwalny
Telewizor PHILIPS 48PFH5500/88 48" LED Full HD Android TV
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Polecane produkty podobne
Telewizor JVC LT-43VG7500 43" LED Google TV 4K Dolby Atmos Dolby Vision HDMI 2.1
Cena z kodem
1 099 00 zł
1 199,99 zł
Cena przed kodem
1 199,99 zł
Najniższa cena
Porównaj
Telewizor JVC LT-32VQF540A 32" QLED Android TV
Cena z kodem
799 88 zł
999,99 zł
Cena przed kodem
799,89 zł
Najniższa cena
Porównaj
Telewizor HISENSE 32A5Q 32” QLED VIDAA Dolby Atmos
Cena z kodem
899 98 zł
989,99 zł
Cena przed kodem
899,99 zł
Najniższa cena
Porównaj
Produkt archiwalny
Telewizor PHILIPS 48PFH5500/88 48" LED Full HD Android TV
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Telewizor PHILIPS LED 48PFH5500/88
Cechy główne:
![]() |
Niezwykle
wąska rama to więcej doskonałego obrazu
Tradycyjne telewizory mają
obudowę, która okala ekran niczym rama obraz. Nasza niezwykle wąska
rama jest nowoczesna i cienka, aby można było oglądać więcej
doskonałego obrazu.
|
| |
|
| Funkcja Micro Dimming optymalizuje kontrakt
w telewizorze Dzięki specjalnemu
oprogramowaniu, które analizuje obraz w 6400 różnych strefach i
odpowiednio go reguluje, zyskujesz niesamowity kontrast i wspaniałą
jakość obrazu, które pozwalają jeszcze pełniej przeżyć to, co dzieje
się na ekranie.
|
![]() |
| |
|
![]() |
Technologia PMR 200 Hz zapewnia ostrość
ruchomych obrazów Technologia Perfect Motion Rate
to połączenie technologii wyświetlania firmy Philips oraz
zaawansowanych technologii przetwarzania obrazu — stworzone z myślą o
poprawie jakości każdej klatki obrazu. Zatem bez względu na to, czy
lubisz gry, dynamiczne wydarzenia sportowe czy filmy akcji, możesz
rozkoszować się doskonałą ostrością i płynnością ruchomych obrazów.
|
| |
|
| Google Cast: wykorzystaj pełny potencjał
telewizora Smart TV Używaj Google Cast wraz ze
swoim urządzeniem przenośnym, aby wykorzystać moc telewizora Philips
Smart TV. Aplikacja pozwala przeglądać strony internetowe, materiały i
aplikacje, a następnie wyświetlać je w telewizorze za naciśnięciem
przycisku. Najlepsze jest jednak to, że można korzystać z innych
funkcji przenośnego urządzenia, gdy przesłane materiały są wyświetlane
na telewizorze.
|
![]() |
Dane techniczne
| Ekran: | 48" LED, Full HD, 1920 x 1080px |
|---|---|
| Smart TV: | Tak |
| Android TV: | Tak |
| Dla graczy: | Nie |
| Tuner: | Analogowy, , , |
| Częstotliwość odświeżania ekranu: | |
| Technologia HDR (High Dynamic Range): | Nie |
| Złącza: | HDMI x4, USB x3 |
| Funkcje: | Wi-Fi, DLNA, Nagrywanie na USB |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Obraz | |
| Przekątna ekranu [cal]: | |
|---|---|
| Przekątna ekranu [cm]: | 121 |
| Format ekranu: | 16:9 |
| Format HD: | |
| Jasność ekranu: | 350 cd/m2 |
| Podwójny tuner HD: | Nie |
| Tuner: | Analogowy, , , |
| Rodzaj telewizora: | |
| Technologia HDR (High Dynamic Range): | Nie |
| Technologia odświeżania: | Perfect Motion Rate 200 Hz |
| Procesor: | Dwurdzeniowy |
| NanoCell: | Nie |
| Funkcje poprawy obrazu: | , Pixel Plus HD |
| Częstotliwość odświeżania ekranu: | |
| TV jak obraz: | Nie |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
Dźwięk | |
| System dźwięku przestrzennego: | |
| Wbudowane głośniki: | 2 |
| Moc głośników [W]: | 20 |
| Regulacja tonów wysokich / niskich: | Tak |
| Subwoofer: | Nie |
| Funkcje dodatkowe dźwięku: | Dynamic Bass Enhancement |
| Korektor dźwięku: | Tak |
Funkcje multimedialne i sieciowe | |
| Android TV: | Tak |
| webOS TV: | Nie |
| VIDAA: | Nie |
| Ambilight TV: | Nie |
| Full Array: | Nie |
| Wi-Fi: | Tak |
| DLNA: | Tak |
| HbbTV: | Tak |
| Bluetooth: | Nie |
| Przeglądarka internetowa: | Tak |
| Nagrywanie na USB: | Tak |
| Komunikacja dodatkowa: | Antenowe, Wi-Fi Miracast |
| Aplikacje Smart TV: | Aplikacje społecznościowe, Netflix |
| Dla graczy: | Nie |
| Smart TV: | Tak |
Złącza | |
| Liczba złączy HDMI: | 4 |
| Złącze HDMI 2.1: | Nie |
| Liczba złączy USB: | 3 |
| Złącze Ethernet (LAN): | Tak |
| Cyfrowe wyjście optyczne: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Nie |
| Cyfrowe wyjście koaksjalne: | Nie |
| Wejście kompozytowe: | Nie |
| Wejście komponentowe: | Tak |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Złącze DisplayPort: | Nie |
| Pozostałe wejścia/wyjścia: | Wejście DVI, złącze antenowe, Złącze usługi |
Fizyczne | |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Szerokość z podstawą [cm]: | 108.1 |
| Wysokość z podstawą [cm]: | 68.6 |
| Głębokość z podstawą [cm]: | 24.9 |
| Szerokość bez podstawy [cm]: | 108.1 |
| Wysokość bez podstawy [cm]: | 62.3 |
| Głębokość bez podstawy [cm]: | 7.8 |
| Waga z podstawą / bez podstawy [kg]: | 13.9/12.4 |
| Standard VESA: | 200 x 200 |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 16.90 |
Informacje dodatkowe | |
| Menu w języku polskim: | Tak |
| Telegazeta: | Tak |
Efektywność energetyczna | |
| Pobór mocy (tryb włączenia) [W]: | 48 |
| Pobór mocy (max) [W]: | 48 |
| Pobór mocy (tryb czuwania) [W]: | 0.5 |
| Zasilanie: | 220-240V; 50-60Hz |
| Roczne zużycie prądu: | 70 kWh = 42.7 zł |
| Roczne zużycie energii [kWh]: | 70 |
Wyposażenie i gwarancja | |
| Wyposażenie: | 2 x AAA, Broszura bezpieczeństwo i zgodność z przepisami, Kabel zasilający, Pilot, Podstawa |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Funkcje | |
| Funkcje Smart TV: | Google Play, Simply Share |
Komunikacja | |
| Eurozłącze (Scart): | Tak |
| Wejście PC VGA: | Nie |
| Liczba złączy EURO: | 1 |
Parametry | |
| Rodzaj matrycy: | |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Philips Polska Sp. z o.o. |
| Ulica i numer budynku: | Aleje Jerozolimskie 195B |
| Kod pocztowy: | 02-222 |
| Miasto: | Warszawa |
| Adres elektroniczny: | consumer.care@philips.com |
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
Opinie
4.9/5
Ogólna
4.9 /5
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Potwierdzony zakup 1 opinia
Potwierdzony zakup
(1)
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
4/5
Potwierdzony zakup
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
KRZYSZTOF P 24 listopada 2017
Potwierdzony zakup
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
POZYTYWNA
DOBRA JAKOŚĆ DO CENY, POLECAM.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Klient 23 listopada 2016
Kup Pani TV tylko w mediaexpert !!!!
sama kupiłam,przywiozłam,wytargałam do domu-skręciłam-postawiłam-włączyłam-zrobiłam kawę i ........oglądam super obraz!,dzwięk,szybkie wyszukiwanie-internet śmiga!!!!!!polecam.........a wybrałam ten sprzęt dzięki wspaniałej ekipie w sklepie w Sztumie .....oj!!!!profesjonalnie umieją podejść do klienta,fachowa przystępna informacja nie pozwoliła mi wyjść ze sklepu bez zakupu !!!!! Kupujcie w MEDIAEXPERT ....tam klientka wychodzi z torebką pod pachą a miły ekspedient pakuje towar do bagażnika.........super!!!!!
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Klient 28 sierpnia 2016
Miłe zaskoczenie!
Długo zastanawialiśmy się nad zakupem tego TV, ponieważ cena wydawala się być zbyt niska w stosunku do cen podobnych telewizorów konkurencyjnych firm. Baliśmy się "niespodzianek" lub jak ktoś woli "haczyków", jednak nic takiego nas nie spotkało. Telewizor jak najbardziej wart polecenia, SMART na androidzie chodzi rewelacyjnie! Obsługa bardzo prosta. TV wart polecenia, szczególnie patrząc na stosunek jakości do ceny
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Klient 12 września 2016
Szczerze polecam
Telewizorek za nie duże pieniądze a naprawdę daje rade, na plus to android, dwurdzeniowy procesor dzięki czemu przeglądanie internetu jest szybkie, super dźwięk a obraz daje ocene dobry gdyż należy przypomnieć że to jest tv za naprawdę śmieszne pieniądze
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Klient 5 września 2016
polecam jak najbardziej!
Duży,fajny telewizor z bogatą gamą kolorów. Duzą ilośc cali sprawia wygodne i komfortowe oglądanie a z internetu korzysta sie lepiej niz w tradycyjnym laptopie. Dodatkowym atutem jest cena i na pewno polece tą marke i ten sklep znajomym!
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Klient 17 września 2016
Philips - ja wiem co dobre!
Chciałabym polecić każdemu telewizor Telewizor PHILIPS LED 48PFH5500/88, ma on duży ekran, krystaliczny obraz, najlepszą jakość dźwięku, posiada androida, z czystym sumieniem mogę polecić ten telewizor każdemu.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Klient 1 września 2016
Super bohater
Super bohater w moim domu spełnia wszelkie moje wymagania , zadowala moje oko jak i słuch jak bym miała polecić to tylko ten Philips LED uwielbiam Go
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Klient 29 sierpnia 2016
polecam
jestem bardzo zadowolona ,chciałam kupić inny telewizor ale polecono mi ten i nie żałuję.Rodzina też jest zadowolona.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Klient 5 listopada 2016
Pozytywna
Za taka cenę jestem zadowolona z wyboru. Jakość obrazu i dźwięku jest znakomita. Polecam ten model.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Klient 10 października 2016
Polecam.
Bardzo dobry telewizor za rozsądną cenę. Nigdzie nie znajdziemy takiego sprzętu za tą cenę.
Czy ta opinia była pomocna?



